Athlete Entries


Elementary A Boys 201 entries

Athlete Seed Team
Higdon, Ewan Bloom Elementary
Smith, Kingston Farmer Elementary
Breeding, Ian Locust Grove Elementary School
Cook, Paxton Chenoweth Elementary School
Pardo Sanchez, Johnathan Hawthorne Elementary
McKnight, Will Lowe Elementary School
Banks, Noah Bates Elementary
Stucki, Liam Marnel C. Moorman Elementary Sch
Johnson, Colin Camden Station Elementary School
Kronenthal, Jacob Kenwood Station Elementary Schoo
Cameron, Will Dunn Elementary
Dunlap, Nate Harmony Elementary School
Carter, Amarion Dunn Elementary
Solley, Miller Walden
Lye, Sam Harmony Elementary School
Melton, Timothy Highlands Latin School Elementar
Rasey, Whit Norton Elementary
Martin, Roman Anchorage Public School
Thompson, Finley Louisville Home School
Shekhovtsov, Andrew Bowen Elementary
Nazarkewich, Joshua Lowe Elementary School
Weddle, Colten Old Mill Elementary
Nesmith, Conner Goshen Elementary
Varble, L.t Daviess County Middle School
Crosby, Brooks Bloom Elementary
Garrison, Nick Covenant Classical Academy
Engle, Jayden Farmer Elementary
Wheeldon, Austin Locust Grove Elementary School
Theobald, Thomas Chenoweth Elementary School
Judah, Joe Hawthorne Elementary
Mullen, Caleb Camden Station Elementary School
Whitley, Brennan Kenwood Station Elementary Schoo
Hapuarachchi, Venthum Norton Elementary
Wendel, Dielo Oldham County Middle School
Tucker, Grant Harmony Elementary School
Gordon, Rocco Highlands Latin School Elementar
Anselmo, Colin Bates Elementary
Evans, Davis Marnel C. Moorman Elementary Sch
Normandin, Andre Anchorage Public School
Claunch, Sammy Louisville Home School
Krezmien, Lincoln Harmony Elementary School
Black, Garrett Locust Grove Elementary School
Troutt, Niko Chenoweth Elementary School
Martin, Jack Bowen Elementary
Jackson, Charlie Lowe Elementary School
Gay, Levi Goshen Elementary
Edge, Camryn Daviess County Middle School
Cissell, Alexander Camden Station Elementary School
Breetz, Tibebe Dunn Elementary
Lyninger, Noah Portland Christian
Elliot, Gabriel Covenant Classical Academy
Zilich, Micah Farmer Elementary
Edge, Evan Bowen Elementary
Farley, Finnegan Pleasant Grove Elementary
Porter, Gabe Hawthorne Elementary
Carr, Keaton Camden Station Elementary School
Fiet, Liam Kenwood Station Elementary Schoo
Park, Daniel Norton Elementary
Wright, Tyler Oldham County Middle School
Sartor, Lunsford Anchorage Public School
Sutherland, Evan Louisville Home School
Goldsmith, Luke Bates Elementary
King, Seth Anchorage Public School
DeWees, Worth Louisville Home School
Laggeri, Abhinay Farmer Elementary
Brown, Brady Mount Washington Elementary Scho
Mulhall, Jackson Locust Grove Elementary School
Grazdinskas, Eli Chenoweth Elementary School
Cantor, Johan Lowe Elementary School
Tichenor, Jacob Bates Elementary
Stickling, Ethan Crossroads Elementary
Maley, Ryson Goshen Elementary
Jones, Collin Daviess County Middle School
Sorsa, Charlie Camden Station Elementary School
Stocker, Tighe Kenwood Station Elementary Schoo
Weckman, Easton Dunn Elementary
Young, Jaxson Portland Christian
Killian, Oliver Harmony Elementary School
Radke, Will Bowen Elementary
Rosenthal, Neil Hawthorne Elementary
Howard, Henry Goshen Elementary
Murphy, Lucas Daviess County Middle School
Taylor, Liam Trimble County
Matthews, Thomas Walden
Morrell, Elijah Highlands Latin School Elementar
Conley, Scout Norton Elementary
Holton, George Oldham County Middle School
Mayes, Owen Anchorage Public School
Robertson, Ian Louisville Home School
Chesser, Charlie Farmer Elementary
Mattera, Reid Locust Grove Elementary School
Ice, Sam Chenoweth Elementary School
Gibson, Gianmarco Hawthorne Elementary
Bamba, Noah Lowe Elementary School
Lea, Eric Bates Elementary
Rubenstein, Ben Goshen Elementary
Skaggs, Liam Camden Station Elementary School
Briscoe, Ethan Kenwood Station Elementary Schoo
Davis, Scott Dunn Elementary
Carpenter, Tobin Portland Christian
Wendling, Eli Harmony Elementary School
Mcnary, Sean Walden
Smith, Olie Harmony Elementary School
Nau, Juah Highlands Latin School Elementar
McArthur, Miller Norton Elementary
Rodosky, Michael Anchorage Public School
Arnold, Lukas Louisville Home School
Sturgill, Gabriel Bowen Elementary
Sommer, Max Lowe Elementary School
Fluhr, Kol Old Mill Elementary
Cox, Ryan Hawthorne Elementary
Terry, Jonah Goshen Elementary
Brown, Carter Daviess County Middle School
Winkler, Carson Bloom Elementary
Selch, Ethan Farmer Elementary
Wolfe, Travis Locust Grove Elementary School
Soeder, Tannon Chenoweth Elementary School
Kristiansen, Brendan Hawthorne Elementary
State, Jude Camden Station Elementary School
Johnson, Ben Kenwood Station Elementary Schoo
Speiden, John Dunn Elementary
Willison, Mclain Norton Elementary
Bailey, Hunter Oldham County Middle School
Porter, Eli Portland Christian
Stewart, Jackson Walden
Matthews, Kai Harmony Elementary School
Falk, Leo Highlands Latin School Elementar
Willis, Wyatt Norton Elementary
Malone, Grant Anchorage Public School
Reynolds, Oliver Louisville Home School
Green, Jalen Bowen Elementary
Soni, Jaykumar Lowe Elementary School
Hughes, Easton Old Mill Elementary
Johnson, Samuel Goshen Elementary
Coomes, Trent Daviess County Middle School
Dierking, Will Dunn Elementary
O'Keefe, Daniel Covenant Classical Academy
Engle, Ayden Farmer Elementary
Klingenberg, Ty Locust Grove Elementary School
Hall, Kaleb Chenoweth Elementary School
Rice, DJ Bowen Elementary
Derricks, Tyson Hawthorne Elementary
Sorsa, Oliver Camden Station Elementary School
Haustein, Chandler Kenwood Station Elementary Schoo
Hammond, Evan Norton Elementary
Goetz, Anderson Oldham County Middle School
Anselmo, Jase Bates Elementary
Daily, Nash Marnel C. Moorman Elementary Sch
Montgomery, Morgan Anchorage Public School
Myers, Lucas Louisville Home School
Pribble, Archer Farmer Elementary
Goldman, Matthew Locust Grove Elementary School
Nase, Grayson Chenoweth Elementary School
Ellis, Mason Lowe Elementary School
Seely, Ryan Goshen Elementary
Dant, Tristyn Daviess County Middle School
State, Dylan Camden Station Elementary School
Van Allen, Ashton Kenwood Station Elementary Schoo
Woeste, James Dunn Elementary
Hoyer, Micah Portland Christian
Gibson, Topher Harmony Elementary School
Coons, Grant Highlands Latin School Elementar
McGlinchey, Jackson Farmer Elementary
Batz, Jerson Bowen Elementary
Green, Zion Kennedy Montessori
Smith, Keagan Pleasant Grove Elementary
Humble, Felix Hawthorne Elementary
Jent, Hudson Trimble County
Brown, Camden Kenwood Station Elementary Schoo
Dashti, Pasha Walden
Robinson, William Highlands Latin School Elementar
Patel, Aryan Norton Elementary
Robison, Caleb Oldham County Middle School
Hasselbeck, Alex Anchorage Public School
Howard, Caleb Louisville Home School
Nevitt, Gunner Farmer Elementary
Austin, Seth Mount Washington Elementary Scho
Felix, Owen Locust Grove Elementary School
Mumford, Gabe Chenoweth Elementary School
Sierpina, Joseph Sacred Heart Model School
Luna, Damian Lowe Elementary School
Marler, Jaxon Bates Elementary
Smith, Levi Crossroads Elementary
Copeland, Daxton Goshen Elementary
Murphy, Jonah Daviess County Middle School
Carr, Cooper Camden Station Elementary School
Shannonhouse, Donnovan Kenwood Station Elementary Schoo
Stewart, Christian Dunn Elementary
Henderson, Josh Portland Christian
West, Luke Harmony Elementary School
Meacham, Malachi Lowe Elementary School
Cooksey, Isaiah Hawthorne Elementary
Green, Eli Goshen Elementary
Varble, Derek Daviess County Middle School
Leboreiro, Carlos Walden
Nau, Bennett Highlands Latin School Elementar
Calabrese, John Norton Elementary
Elmore, Foster Oldham County Middle School
Bateman, Brooks Anchorage Public School
Dann, Boaz Louisville Home School
Radke, Jacob Bowen Elementary
Back to Top

Elementary A Girls 177 entries

Athlete Seed Team
Ray, Carlie Bates Elementary
Auton, Reagan Goshen Elementary
Ryan, Lucille Anchorage Public School
Riddell, Lilee Mount Washington Elementary Scho
Sanders, Lauren Harmony Elementary School
Fillmore, Jillian Lowe Elementary School
Martin, Isabella Bowen Elementary
Derricks, Maya Hawthorne Elementary
Hudson, Sawyer Goshen Elementary
Velotta, Vegas Daviess County Middle School
Mullins, Evie Portland Christian
Moore, Reagan Highlands Latin School Elementar
Ross, Abby Norton Elementary
Brown, Miranda Kenwood Station Elementary Schoo
Ewing, Addison Burns Middle School
Shuman, Stella Dunn Elementary
Lutz-Buford, Mia Oldham County Middle School
Singh, Nishita Farmer Elementary
Petaja, Gentry Locust Grove Elementary School
Olson, Micah Chenoweth Elementary School
Gabhart, Georgia Hawthorne Elementary
Winkler, Emma Anchorage Public School
Hutchins, Emma Harmony Elementary School
Allain, Annabel Lowe Elementary School
Medina, Allyson Bowen Elementary
King, Anna Kate Daviess County Middle School
Bucher, Marisa Dunn Elementary
Istre, Stella Portland Christian
Gumm, Taylor Bates Elementary
Taylor, Adalyn Goshen Elementary
Graves, Moriah Norton Elementary
Skillern, Elizabeth Oldham County Middle School
May, Kiersten Goshen Elementary
Cornett, Elyn Highlands Latin School Elementar
Curtis, Neely Norton Elementary
Fowler, Nylah Lowe Elementary School
Davis, Alivia Farmer Elementary
Hughes, Ellie Old Mill Elementary
Irizarry, Sophia Hawthorne Elementary
Steflik, Evalyn Kenwood Station Elementary Schoo
Matthews, Elizabeth Walden
Hooker, Jillian Burns Middle School
Karr, Moira Bloom Elementary
Burgan, Ryan Harmony Elementary School
Rowan, Emma Locust Grove Elementary School
Walther, Emmeline Chenoweth Elementary School
Madison, Zaylee Lowe Elementary School
Workman, Leah Bowen Elementary
Morris, Hadley Daviess County Middle School
Haynes, Cecilia Dunn Elementary
Kokladas, Jaelyn Bates Elementary
Rusch, Lucille Anchorage Public School
DeVault, Kiera Oldham County Middle School
Busby, Samantha Marnel C. Moorman Elementary Sch
Masters, Phica Goshen Elementary
Robinett, Ella Harmony Elementary School
Burkhead, Kylie Highlands Latin School Elementar
Multerer, Abby Norton Elementary
Hudson, Audrey Lowe Elementary School
Welch, Bailey Farmer Elementary
Easley, Deanea Bowen Elementary
Turner, Clara Hawthorne Elementary
Nelson, Faith Shelby West Middle School
James, Claire Kenwood Station Elementary Schoo
Campoine, Sophie Highlands Latin School Elementar
Kiziminski, Vivienne Norton Elementary
Alder, Savannah Locust Grove Elementary School
Lile, Abby Chenoweth Elementary School
Downs, Madison Pleasant Grove Elementary
Heady, Chaney Daviess County Middle School
Lietterman, Amelia Kenwood Station Elementary Schoo
Hay, Nattalie Burns Middle School
Cravens, Riley Dunn Elementary
Robertson, Louise Anchorage Public School
Powell, Brynn Bloom Elementary
Dale, Chloe Covenant Classical Academy
Cox, Jeray Farmer Elementary
Wayland, Lucy Oldham County Middle School
Rich, Zoe Bates Elementary
Hennessee, Iris Goshen Elementary
Palmer, Juliette Anchorage Public School
O'Connor, Hayden Mount Washington Elementary Scho
Huang, Millie Harmony Elementary School
Stewart, Leilani Lowe Elementary School
Davis, Jocelyn Farmer Elementary
Sturgill, Alexis Bowen Elementary
Pierce, Malory Crossroads Elementary
Nanda, Maya Hawthorne Elementary
Bolin, Madelyn Shelby West Middle School
Waldron, Myka Daviess County Middle School
Roberson, Piper Kenwood Station Elementary Schoo
Bryant, Kaitlyn Highlands Latin School Elementar
Wolf, Nora Norton Elementary
Wells, Ella Kenwood Station Elementary Schoo
Fallaway, Kenzie Burns Middle School
Mehling, Ava Katherine Dunn Elementary
Dowling, Natalie Oldham County Middle School
Brodbeck, Phoebe Covenant Classical Academy
McGlinchey, Macie Farmer Elementary
Klingenburg, Ella Locust Grove Elementary School
Priest, Carlee Chenoweth Elementary School
Bronger, Aaliyah Bates Elementary
Ajkay, Gabriela Goshen Elementary
Alexander, Sidney Anchorage Public School
Morris, Bailee Mount Washington Elementary Scho
Keramzieva, Aleksandra Harmony Elementary School
Johnston, Molly Lowe Elementary School
Thornton, Sadie Bowen Elementary
Kurz, Lillian Daviess County Middle School
Mosher, Hadley Portland Christian
Stovall, Anna Kate Burns Middle School
Campbell, Summer Dunn Elementary
Soeder, Sarah Oldham County Middle School
Alexander, Dayvika Farmer Elementary
Petaja, Hadley Locust Grove Elementary School
Rogers, Erin Chenoweth Elementary School
Escobar, Sashi Hawthorne Elementary
McWilliams, Delaney Kenwood Station Elementary Schoo
Byrne, Emory Anchorage Public School
Donaldson, Madeline Bloom Elementary
Harrington, Margaret Harmony Elementary School
Hafendorfer, Emma Lowe Elementary School
Lahue, Linea Bowen Elementary
Clark, Camille Daviess County Middle School
Hoekstra, Camille Dunn Elementary
Brown, Alexandria Portland Christian
Derringer, Savannah Bates Elementary
DeMichele, Hallie Goshen Elementary
Gilbert, Olivia Oldham County Middle School
Sensenbrenner, Lola Goshen Elementary
Materna, Elin Harmony Elementary School
Peercy, Evelyn Highlands Latin School Elementar
Multerer, Allison Norton Elementary
Wolek, Keira Lowe Elementary School
Hicks, Ellyse Farmer Elementary
Barge, Gargi Bowen Elementary
Mooney, Caroline Old Mill Elementary
Griley, Sophia Hawthorne Elementary
Poole, Harper Shelby West Middle School
Quinn, Chloe Kenwood Station Elementary Schoo
Brand, Sophia Burns Middle School
Elmerse, Zaineb Norton Elementary
Maudlin, Celia Bloom Elementary
Dale, Eden Covenant Classical Academy
Baird, Catherine Harmony Elementary School
Hodges, Kennedy Locust Grove Elementary School
Weis, Emma Chenoweth Elementary School
Foster, Gabrielle Bowen Elementary
Murphy, Lily Daviess County Middle School
Reale, Rebecca Dunn Elementary
Montgomery, Piper Anchorage Public School
Henage, Sophie Oldham County Middle School
Young, Rylee Bates Elementary
Stucki, Isabelle Marnel C. Moorman Elementary Sch
Mbaraka, Kayla Goshen Elementary
Reiss, Emily Anchorage Public School
Perkins, Audrey Harmony Elementary School
Burkhead, Kelsea Highlands Latin School Elementar
Shanks, Elise Norton Elementary
Blickenstaff, Zoe Lowe Elementary School
Ridener, Ellie Grace Farmer Elementary
Vukmanic, Natalie Bowen Elementary
Treece, Margo Hawthorne Elementary
Watts, Madelyn Shelby West Middle School
Estrada, Isabel Kenwood Station Elementary Schoo
Rothpletz, Bea Highlands Latin School Elementar
Gardner, Lily Norton Elementary
Whitehouse, MacKenzie Pleasant Grove Elementary
Gibson, Harley Kenwood Station Elementary Schoo
Bratcher, Maliyah Burns Middle School
Wang, Erica Dunn Elementary
Archibald, Delaney Anchorage Public School
Barber, Zaylee Bloom Elementary
Brodbeck, Norah Covenant Classical Academy
Welch, Madisyn Farmer Elementary
Anastasio, Julia Locust Grove Elementary School
Sheehan, Fiona Chenoweth Elementary School
Back to Top

Elementary Open Boys 2nd-Under 210 entries

Athlete Seed Team
Payne, Bo Bates Elementary
Schnuerle, Clinton Bloom Elementary
Murphy, Bodie New Song Christian Academy
Frydlewicz, Tyler Lowe Elementary School
Gedeon, Brody Oldham County Homeschool Element
Kaelin, Patterson Hawthorne Elementary
B, Cole Locust Grove Elementary School
Hall, Truman Anchorage Public School
Bastos Dias de Souza, Joaquim Centerfield Elementary School
Walls, Brayden Bates Elementary
Asher, Kingston Bloom Elementary
Hutcheson, Kaleb Highlands Latin School Elementar
Cook, Austin Goshen Elementary
Keating, Henry Dunn Elementary
Yang, Eric Camden Station Elementary School
Keller, Henry Harmony Elementary School
Harrison, Dallas Dunn Elementary
West, Jack Dunn Elementary
Cissell, Davis Camden Station Elementary School
Bonilla, Cooper Kenwood Station Elementary Schoo
Morehouse, Simon Lowe Elementary School
Feltes, Isaac Louisville Home School
Ark, Benjamin Lowe Elementary School
Stocker, Nathan Sayers Classical Academy
Bernardi, Jack Anchorage Public School
Fowler, Jameson Carter Traditional Elementary Sc
Jared, Evan Locust Grove Elementary School
Shanks, Andrew Norton Elementary
McLaren, Mack Chenoweth Elementary School
Bamba, Wesley Lowe Elementary School
Gravatte, Atticus Hawthorne Elementary
Bernstein, Stephan Locust Grove Elementary School
Bateman, Tate Anchorage Public School
Dykes, Baleon Centerfield Elementary School
Masters, Henry Goshen Elementary
Cleary, Cole Dunn Elementary
Gomsak, Gabe Camden Station Elementary School
Jenkins, Lorenzo Kenwood Station Elementary Schoo
Reed, Jackson Eminence
Doyle, Cash Bates Elementary
Wells, Evan Bloom Elementary
Nelson, Tatum New Song Christian Academy
Diehlman, Patrick Harmony Elementary School
Pullen, Jaxson Dunn Elementary
Medina-Runyon, Christopher Camden Station Elementary School
Whitley, Dylan Kenwood Station Elementary Schoo
Wade, Owen Bates Elementary
Lile, Luke Bloom Elementary
Kuriyal, Akshaj Lowe Elementary School
Moneypenny, Noah Harmony Elementary School
Palmer, Leo Anchorage Public School
Barkley, Max Carter Traditional Elementary Sc
Hayes, Arden Centerfield Elementary School
Potts, Wiley Locust Grove Elementary School
Hannah, Xander Norton Elementary
Pryor, Silas Highlands Latin School Elementar
Fox, Dexter Chenoweth Elementary School
Mand, Michael Goshen Elementary
Jaber, Ben Dunn Elementary
Duggins, Henry Hawthorne Elementary
Bush, Barrett Locust Grove Elementary School
Graham, Oscar Anchorage Public School
Thomas, Brody Dunn Elementary
Skaggs, Wyatt Camden Station Elementary School
Van Allen, Hudson Kenwood Station Elementary Schoo
Ludwick, Hudson Bates Elementary
Perkins, Max Bloom Elementary
Wolek, Sasha Lowe Elementary School
Board, Levi Bates Elementary
Bilotta, Henry Bloom Elementary
Denley, Eli Lowe Elementary School
Hong, JaeByn Harmony Elementary School
Pagano, Henry Anchorage Public School
Havercamp, Benjamin Centerfield Elementary School
Ray, Davis Bates Elementary
Williams, Henry Highlands Latin School Elementar
Olivier, Grant Goshen Elementary
Folks, Grayson Dunn Elementary
Maniago, Christian Harmony Elementary School
Cercone, Caleb Camden Station Elementary School
Brown, Grayson Kenwood Station Elementary Schoo
Weaver, Kaleb Carter Traditional Elementary Sc
Bender, Sam Locust Grove Elementary School
McCoy, Jackson Norton Elementary
Malone, Gavin Anchorage Public School
Phillips, Jack Chenoweth Elementary School
Kirts, Callum Dunn Elementary
Hall, Abram Dunn Elementary
McPherson, Maks Camden Station Elementary School
Worthen, Judah Kenwood Station Elementary Schoo
Harper, Eli Lowe Elementary School
Robertson, Owen Louisville Home School
Ahn, Eunjun Lowe Elementary School
Dospil, James Hawthorne Elementary
Spencer, Anthony Bates Elementary
Byrne, Ronan Bloom Elementary
Starbuck, Jackson New Song Christian Academy
Norton, Eli Lowe Elementary School
Sears, Wade Oldham County Homeschool Element
Burnette, Lincoln Hawthorne Elementary
Hodges, Ethan Locust Grove Elementary School
Lyles, Finley Bowen Elementary
Morgenthau, Graysen Anchorage Public School
Dulmage, Jack Centerfield Elementary School
Young, Connor Bates Elementary
Burkhead, Kysaac Highlands Latin School Elementar
Fee, Andrew Goshen Elementary
Benns, Sebastian Dunn Elementary
Drake, Uriah Harmony Elementary School
Hall, Kruz Chenoweth Elementary School
Reed, Greyson Dunn Elementary
David, Elias Dunn Elementary
Powell, Easton Camden Station Elementary School
Yann, Bennett Kenwood Station Elementary Schoo
Singleton, Drew Lowe Elementary School
Robertson, Eliott Louisville Home School
Cantor, Edwin Lowe Elementary School
Bentsen, Levi Sayers Classical Academy
McWhirter, Grayson Anchorage Public School
Fowler, Tiernan Carter Traditional Elementary Sc
Springer, Abram Locust Grove Elementary School
Sorg, Rocco Norton Elementary
Wade, Jaxon Bates Elementary
Mclntosh, Hayden Bloom Elementary
House, Clayton New Song Christian Academy
Jara, Kristopher Lowe Elementary School
Gravatte, Felix Hawthorne Elementary
James, Landon Locust Grove Elementary School
Alexander, Holt Anchorage Public School
Doyle, Sam Centerfield Elementary School
Allen, Bentley Goshen Elementary
Mehling, Perkins Dunn Elementary
Gammon, Eli Camden Station Elementary School
Griffin, Mason Kenwood Station Elementary Schoo
Reed, Jacarius Eminence
Woeste, William Dunn Elementary
Mullen, Clayton Camden Station Elementary School
Barrington, Orin Kenwood Station Elementary Schoo
Lally, Owen Lowe Elementary School
Santos, Silas Louisville Home School
Pincus, William Anchorage Public School
Berger, Jackson Carter Traditional Elementary Sc
Doremus, James Locust Grove Elementary School
Owen, Jude Norton Elementary
Fletcher, Caleb Highlands Latin School Elementar
Boyd, Jeb Chenoweth Elementary School
Morris, Van Dunn Elementary
Tucker, Nathaniel Lowe Elementary School
Ewing, Asa Hawthorne Elementary
Bush, Ben Locust Grove Elementary School
Rusch, Bennett Anchorage Public School
Haynes, Clark Dunn Elementary
Simpson, Beckham Camden Station Elementary School
Kannady, Declan Kenwood Station Elementary Schoo
Motyka, Aaron Bates Elementary
Park, Owen Bloom Elementary
O'Neal, Jaxson New Song Christian Academy
Johnson, Isaiah Bates Elementary
Paszkier, Arilev Bloom Elementary
Gadela, Vashista Lowe Elementary School
Stephens-Wiese, Kayden Harmony Elementary School
Pagano, Van Anchorage Public School
Schaefer, Dedrick Centerfield Elementary School
Dumke, Lj Locust Grove Elementary School
Cease, Nathan Norton Elementary
Moore, Mason Highlands Latin School Elementar
Drake, Riley Chenoweth Elementary School
Warren, Sawyer Goshen Elementary
DeMasie, Rory Dunn Elementary
Streips, Zander Harmony Elementary School
Breetz, Kaleab Dunn Elementary
Dean, Cameron Camden Station Elementary School
Briscoe, Hudson Kenwood Station Elementary Schoo
Judah, Jakey Hawthorne Elementary
Bender, Brody Locust Grove Elementary School
Burtel, Nolan Anchorage Public School
Gratto, Everett Dunn Elementary
Perpich, Ethan Dunn Elementary
Russell, Nolan Camden Station Elementary School
Wasserzug, Lucas Kenwood Station Elementary Schoo
Davis, Lincoln Lowe Elementary School
Sadiq, Zakariya Bloom Elementary
Allain, Bryton Lowe Elementary School
Wheeler, Owen Bates Elementary
Alessandro, Leo Bloom Elementary
York, Lincoln New Song Christian Academy
Singh, Akshat Lowe Elementary School
Morris, Jett Hawthorne Elementary
Nicoson, Ames Anchorage Public School
Daughterty, Connor Centerfield Elementary School
Tucker, Keyon Bates Elementary
White, Garrett Highlands Latin School Elementar
Tobbe, Evan Goshen Elementary
Murphy, Warren Dunn Elementary
Kincaid, Jonah Harmony Elementary School
Blackwell, Birch Camden Station Elementary School
Conliffe, Gabriel Anchorage Public School
Tramber, Jeremiah Chenoweth Elementary School
Breetz, Nathaniel Dunn Elementary
Weisenbarger, Clark Dunn Elementary
Russell, James Camden Station Elementary School
Wennerholm, Blake Kenwood Station Elementary Schoo
Singleton, Thorp Lowe Elementary School
Anderson, Trinity Louisville Home School
Jara, Kristian Lowe Elementary School
Crase, Sammy Anchorage Public School
Emrich, Holden Hawthorne Elementary
Tyree, Andrew Carter Traditional Elementary Sc
Prentice, Emily Locust Grove Elementary School
Schack, Gunner Norton Elementary
Back to Top

Elementary Open Boys 3rd-5th 277 entries

Athlete Seed Team
Gatton, Will Muhlenberg County
Harley, Chase Goshen Elementary
McFarland, Jaxson Bates Elementary
Kristo, Marko Lowe Elementary School
Morgan, Liam Harmony Elementary School
Quiles, Wyatt Dunn Elementary
Romney, Enoch Camden Station Elementary School
Gilky, Carter Kenwood Station Elementary Schoo
Gutherie, Eli Audubon Traditional Elementary
Gardner, Eli Carter Traditional Elementary Sc
Brooks, Clark Harmony Elementary School
Raker, Roby Locust Grove Elementary School
Willison, Brady Norton Elementary
McLaren, Griff Chenoweth Elementary School
Sayler, Griffin Goshen Elementary
Fishback, Teddy Dunn Elementary
Gammon, Cager Camden Station Elementary School
Jenkins, Caleb Kenwood Station Elementary Schoo
Isbell, Zachary Goshen Elementary
Gordon, Braxton Bates Elementary
Blessitt, Landin Bloom Elementary
Fugal, Corry Muhlenberg County
Orrender, Preston New Song Christian Academy
Johnson, Riley Goshen Elementary
Hanners, Owen Farmer Elementary
Perez, Gabriel Hawthorne Elementary
Zettwoch, Wally Audubon Traditional Elementary
Fowler, Alexander Harmony Elementary School
Simmonds, Caden Camden Station Elementary School
Hagedorn, John Anchorage Public School
Beckham, Jayvyn Carter Traditional Elementary Sc
Brown, Ethan Centerfield Elementary School
Aguilar, Max Locust Grove Elementary School
Lyvers, Sam Norton Elementary
Lauyans, Brandon Bates Elementary
Anderson, Boone Lowe Elementary School
Hogan, Cooper Audubon Traditional Elementary
Sharr, Jack Harmony Elementary School
Brooker, Luke Dunn Elementary
Gomsak, Jonas Camden Station Elementary School
Choi, Sunghyum Kenwood Station Elementary Schoo
Osbourne, Blake Audubon Traditional Elementary
Ryan, Curtis Carter Traditional Elementary Sc
Keller, Evan Harmony Elementary School
Cox, Ryan Locust Grove Elementary School
Bennett, Graham Norton Elementary
Tackett, Billy Trimble County
Trocan, Gabriel Highlands Latin School Elementar
Furdak, Jackson Chenoweth Elementary School
Shemwell, Taylor Muhlenberg County
Cameron, Isaac Goshen Elementary
Warren, Hunter Goshen Elementary
Nettles, Samuel Goshen Elementary
Calloway, Cole Bates Elementary
Streckert, Jack Bloom Elementary
Boggess, Briar Muhlenberg County
Hans, Ryland Goshen Elementary
Khosroshahi, Arshawn Lowe Elementary School
Bentsen, Samuel Sayers Classical Academy
Davis, Andrew Farmer Elementary
Fishback, Gibs Dunn Elementary
Donnelly, Gabe Camden Station Elementary School
Noack, CJ Kenwood Station Elementary Schoo
Chastain, Aiden Hawthorne Elementary
Suarez, Xavier Audubon Traditional Elementary
Welle, Anthony Harmony Elementary School
Cook, Thatcher Anchorage Public School
Mayes, Carter Centerfield Elementary School
Jones, Jason Locust Grove Elementary School
Shrensker, Jaime Lowe Elementary School
Kost, Easton Audubon Traditional Elementary
Bradley, Aidan Harmony Elementary School
Heffernan, Parker Dunn Elementary
Bensing, Cooper Camden Station Elementary School
Treacy, Kieran Kenwood Station Elementary Schoo
Pis, Gabriel Audubon Traditional Elementary
Mann, Peyton Carter Traditional Elementary Sc
Turpen, Jack Harmony Elementary School
Vazquez, Nicolas Centerfield Elementary School
Graham, Elijah Locust Grove Elementary School
King, Wilson Norton Elementary
Hutcheson, Isaac Highlands Latin School Elementar
Moulder, Andrew Chenoweth Elementary School
Hayden, Cole Goshen Elementary
Shuff, Wesley Eminence
McCarraher, Beck Muhlenberg County
Greene, Harrison New Song Christian Academy
Ali, Abid Goshen Elementary
Ludwick, Maxwell Bates Elementary
Bethel, Tony Farmer Elementary
Nagle, Alec Goshen Elementary
Edens, Lee Bates Elementary
Mitchell, Sammy Muhlenberg County
Martin, Sergio Lowe Elementary School
Gardner, Eli Dunn Elementary
Letendre, Jake Camden Station Elementary School
Cross, Breckin Kenwood Station Elementary Schoo
Henry, Joey Audubon Traditional Elementary
Ottersbach, Kamden Carter Traditional Elementary Sc
McClelland, Kane Harmony Elementary School
Corbin, Preston Locust Grove Elementary School
Morgan, Conor Norton Elementary
Dillon, Jake Centerfield Elementary School
Cecil, Braxton Locust Grove Elementary School
Klausing, Ezra Chenoweth Elementary School
Tarbet, Jaxon Goshen Elementary
Kirts, Thatcher Dunn Elementary
Leksrisawat, Arbor Harmony Elementary School
David, Thomas Dunn Elementary
Hoert, Garrett Camden Station Elementary School
Groft, Jackson Carter Traditional Elementary Sc
Mowery, Hunter Centerfield Elementary School
Satterly, Zachary Locust Grove Elementary School
Wachsman, Ryan Norton Elementary
Holladay, Grayson Chenoweth Elementary School
Cox, Caleb Goshen Elementary
Ceralde, Archer Eminence
Palumbo, Ignatius Bates Elementary
Brown, Alexander Bloom Elementary
Bletzinger, Landon Muhlenberg County
Keck, Levi New Song Christian Academy
Brodsky, Logan Goshen Elementary
Kurdi, Sultan Farmer Elementary
Herberger, Carter Audubon Traditional Elementary
Gatton, Reid Muhlenberg County
Jones, Beckett Goshen Elementary
Minervino, Jake Bates Elementary
Boyles, Braylin Lowe Elementary School
Dorsey, Elliot Harmony Elementary School
Beames, Damian Dunn Elementary
Woosley, Hunter Camden Station Elementary School
Barrington, Charles Kenwood Station Elementary Schoo
O'Brien, Colin Audubon Traditional Elementary
Rader, Jett Carter Traditional Elementary Sc
McClelland, Colton Harmony Elementary School
Dirazzo, Nick Locust Grove Elementary School
Yu, Jayden Norton Elementary
Zubaty, Gabe Chenoweth Elementary School
Seitz, William Goshen Elementary
Hernandez, Oliver Dunn Elementary
Lamar, Xavier Camden Station Elementary School
Vonnahme, Blake Kenwood Station Elementary Schoo
Holliman, Ashton Carter Traditional Elementary Sc
Salyer, Reece Centerfield Elementary School
Sparrow, James Locust Grove Elementary School
Huang, William Norton Elementary
Rogers, Ben Chenoweth Elementary School
Marx, Connor Goshen Elementary
Meredith, Parker Bates Elementary
Hardison, Charles Bloom Elementary
Bethel, Elliot Muhlenberg County
Boehm, Thatcher New Song Christian Academy
Knight, Chase Goshen Elementary
Mcglinchey, Jason Farmer Elementary
Merwarth, Frankie Hawthorne Elementary
Tsehay, Gideon Audubon Traditional Elementary
Bruns, McCarthy Harmony Elementary School
Moore, Jack Camden Station Elementary School
Palmer, Charlie Anchorage Public School
Rolley, Bentley Muhlenberg County
Gray, Jackson Goshen Elementary
Milby, James Bates Elementary
Anderson, Noah A. Lowe Elementary School
Duffy, Hayden Harmony Elementary School
Mehling, Charlie Dunn Elementary
Beckley, Noah Camden Station Elementary School
Aylor, Jacob Kenwood Station Elementary Schoo
Holmes, Benjamin Audubon Traditional Elementary
Gardner, Brayden Carter Traditional Elementary Sc
O'Rourke, Kade Harmony Elementary School
Phillips, Nicholas Locust Grove Elementary School
Wathen, Silas Norton Elementary
Tackett, Jeffrey Trimble County
Cruse, Carson Highlands Latin School Elementar
Wolf, Liam Chenoweth Elementary School
Lare, Ethan Goshen Elementary
Downey, Elijah Bates Elementary
Byrne, Kieran Bloom Elementary
Drury, Lawson Muhlenberg County
Frazier, Judah New Song Christian Academy
Johnson, Landon Goshen Elementary
Gray, Alex Lowe Elementary School
Herald, Truman Sayers Classical Academy
Zermeno, Memphis Farmer Elementary
Reno-Weber, Paul Hawthorne Elementary
Napier, Brock Audubon Traditional Elementary
Boyd, Jace Harmony Elementary School
Hundley, Nathan Anchorage Public School
Stevenson, Levi Centerfield Elementary School
Fisher, Dennis Locust Grove Elementary School
Marks, Conner Bates Elementary
Johnston, Carter Lowe Elementary School
Smith, Canaan Audubon Traditional Elementary
Wright, Henderson Harmony Elementary School
Weismiller, Grey Dunn Elementary
Siakam, Joaquin Camden Station Elementary School
Day, John Kenwood Station Elementary Schoo
Sims, Harrison Audubon Traditional Elementary
Weaver, Kaden Carter Traditional Elementary Sc
Chesser, Joshua Harmony Elementary School
Behling, Adam Centerfield Elementary School
Finch, Quentin Locust Grove Elementary School
Davis, Drew Norton Elementary
Carpenter, Will Highlands Latin School Elementar
Grazdinskas, Ryan Chenoweth Elementary School
Wells, Oliver Goshen Elementary
Kuhn, Landon Eminence
Conway, Ty Muhlenberg County
Brown, Blake Goshen Elementary
Nettles, James Goshen Elementary
Wagoner, Lucas Bates Elementary
Mitchell, Ben Muhlenberg County
Brasel, Jackson Goshen Elementary
Purcell, Kaden Lowe Elementary School
Gardner, Gavin Dunn Elementary
Hartman, Tyler Camden Station Elementary School
Peercy, Judah Kenwood Station Elementary Schoo
Pickard, Liam Audubon Traditional Elementary
Chavez, Antonio Carter Traditional Elementary Sc
Richards, Beckman Harmony Elementary School
Doyle, Cooper Centerfield Elementary School
Gossman, Nolan Locust Grove Elementary School
Usmani, Bilal Goshen Elementary
Gravil, Beckham Lowe Elementary School
Bradford, Aaron Audubon Traditional Elementary
Leksrisawat, Judah Harmony Elementary School
Fiel, Pollux Dunn Elementary
Moore, Bennett Camden Station Elementary School
McDowell, Andrew Kenwood Station Elementary Schoo
Shaw, Elijah Carter Traditional Elementary Sc
Robinson, Aidan Harmony Elementary School
Guerra-Rivera, Abel Centerfield Elementary School
Kallio, Kristian Locust Grove Elementary School
Langan, Troy Norton Elementary
Drake, Micah Chenoweth Elementary School
Dodwani, Ishaan Goshen Elementary
Clayton, Nolan Eminence
Young, Eli Bates Elementary
Bolen, Coby Muhlenberg County
Riner, Ike New Song Christian Academy
Neal, Drew Goshen Elementary
Kurdi, Saif Farmer Elementary
Evans, Justice Muhlenberg County
Martinez Sedano, Santiago Goshen Elementary
McFarland, Kahleel Bates Elementary
Ahn, Jiho Lowe Elementary School
Culver, Brody Harmony Elementary School
Hoekstra, Everett Dunn Elementary
Blackwell, Jack Camden Station Elementary School
Brown, Liam Kenwood Station Elementary Schoo
Hogan, Tyler Audubon Traditional Elementary
Berger, Jonathan Carter Traditional Elementary Sc
Ward, Shawn Harmony Elementary School
Stethan, Hayden Locust Grove Elementary School
Chappell, Brayden Norton Elementary
Brozak, Dane Centerfield Elementary School
Fischer, Timmy Locust Grove Elementary School
Smith, Daniel Chenoweth Elementary School
Smith, Payton Goshen Elementary
Harston, James Dunn Elementary
Mattingly, Eli Kenwood Station Elementary Schoo
James, Levi Carter Traditional Elementary Sc
Springston, Graham Centerfield Elementary School
Harned, Leland Locust Grove Elementary School
Rogers, Clayton Norton Elementary
Sorrell, Owen Chenoweth Elementary School
Nardi, Ryan Goshen Elementary
Reed, Joey Eminence
Nobles, Kayden Bates Elementary
Paszkier, Paxton Bloom Elementary
Mitchell, Daniel Muhlenberg County
Boehm, Pierson New Song Christian Academy
Roberts, Landon Goshen Elementary
Embry, Xavier Farmer Elementary
Meadows, Samuel Audubon Traditional Elementary
Bruns, Sully Harmony Elementary School
King, Coleson Camden Station Elementary School
Back to Top

Elementary Open Girls 2nd-Under 189 entries

Athlete Seed Team
Winkler, Olivia Bloom Elementary
Adams, Ansley Goshen Elementary
Calloway, Brooklyn Bates Elementary
Pyle, Temperance Bowen Elementary
Ahn, Junhee Lowe Elementary School
Dierking, Georgia Dunn Elementary
Mullen, Claire Camden Station Elementary School
Hurley, Madeline Anchorage Public School
Sanders, Kate Harmony Elementary School
Springston, Ally Winn Centerfield Elementary School
Hayden, Sylvia Locust Grove Elementary School
Gordon, Scarlett Highlands Latin School Elementar
Lile, Chloe Chenoweth Elementary School
McCarty, Eva Locust Grove Elementary School
Moore, Paisley Highlands Latin School Elementar
Zubaty, Ella Grace Chenoweth Elementary School
Konopka, Phoebe Eminence
Mouser, Evie Bates Elementary
Miran, Nara Lowe Elementary School
Weckman, Annie Dunn Elementary
Dawson, Charlotte Kenwood Station Elementary Schoo
Hayes, Etta Harmony Elementary School
Speiden, Lucy Dunn Elementary
Newman, Quinn Bloom Elementary
Grace, Kateri Oldham County Homeschool Element
Sapra, Jaya Goshen Elementary
Nichols, Avery Bates Elementary
Workman, Zoe Bowen Elementary
Sanford, Carly Lowe Elementary School
Miller, Ellie Dunn Elementary
Hamilton, Rylee Centerfield Elementary School
Houston, Zoey Locust Grove Elementary School
Moulder, Harper Chenoweth Elementary School
Bitterman, Ava Eminence
Felton, Katherine Anchorage Public School
Paulin, Eveylyn Louisville Home School
Horn, Elizabeth New Song Christian Academy
Mendoza, Aubree Bates Elementary
Barlow, Kayden Lowe Elementary School
Breetz, Abigayle Dunn Elementary
Pierce, Sylvia Camden Station Elementary School
Marcum, Shelby Kenwood Station Elementary Schoo
Craig, Alexia Carter Traditional Elementary Sc
White, Palmer Harmony Elementary School
Colpo, Evelyn Norton Elementary
Gordon, Knightley Highlands Latin School Elementar
Johnson, Emery Chenoweth Elementary School
Cox, Hannah Bates Elementary
Rominger, Ellie Dunn Elementary
Schaefer, Prosperity Centerfield Elementary School
Hodges, Mia Locust Grove Elementary School
Newkirk, Claire Bloom Elementary
Gedeon, Rowena Oldham County Homeschool Element
Dehner, Charlotte Goshen Elementary
Winkler, Libby Anchorage Public School
Weinrich, Evelyn Bloom Elementary
DeWees, Daphne Louisville Home School
Winters, Juliana New Song Christian Academy
Owen, Avery Goshen Elementary
Lauyans, Zoey Bates Elementary
Rock, Aleah Sayers Classical Academy
Kuriyal, Devangi Lowe Elementary School
Davis, Jamaria Hawthorne Elementary
Nelson, Ruthie Dunn Elementary
Moore, Ella Camden Station Elementary School
Moore, Collins Kenwood Station Elementary Schoo
Winkler, Campbell Anchorage Public School
Huang, Lola Harmony Elementary School
Lyvers, Claire Norton Elementary
Falk, Sophia Highlands Latin School Elementar
Spencer, Anniston Chenoweth Elementary School
Payne, Palmer Kenwood Station Elementary Schoo
Wiegand, Harper Harmony Elementary School
Godthab, Maggie Dunn Elementary
Sanford, Alexa Locust Grove Elementary School
Neuner, Helen Highlands Latin School Elementar
Bullitt, Sanaa Bates Elementary
Lile, Harper Bloom Elementary
Kalbfleisch, Mackenzie Oldham County Homeschool Element
Parshall, Molly Goshen Elementary
Johnston, Autumn Lowe Elementary School
Mendoza, Hannah Bates Elementary
Tatum, Cassie Anchorage Public School
Lowe, Kennedy Bloom Elementary
Shouse, Adelaide Louisville Home School
Anderies, Chloe Goshen Elementary
Dennis, Farrah Bates Elementary
Decker, Sophia Lowe Elementary School
Morris, Georji Dunn Elementary
King, Brielle Camden Station Elementary School
Reardon, Vivian Anchorage Public School
Dunlap, Josalyn Harmony Elementary School
Dillon, Embry Centerfield Elementary School
Love, Emma Locust Grove Elementary School
Flowers, Evelyn Highlands Latin School Elementar
Soeder, Olivia Chenoweth Elementary School
Maggard, Natalie Harmony Elementary School
Yerkes, Brantley Dunn Elementary
Welshans, Ashyianne Locust Grove Elementary School
Arruda, Isabella Highlands Latin School Elementar
Patel, Mahi Eminence
Palumbo, Isabelle Bates Elementary
DeMichele, Emma Goshen Elementary
Rulketter, Emme Lowe Elementary School
Lea, Erica Bates Elementary
Giacobbe, Eve Dunn Elementary
Dawson, Avery Kenwood Station Elementary Schoo
Green, Caden Bloom Elementary
Sears, Caroline Oldham County Homeschool Element
Seitz, Caroline Goshen Elementary
Ashby, Ella Bates Elementary
Mahajan, Lakshita Bowen Elementary
Garmon, Quinn Lowe Elementary School
Dendy, Tyler Dunn Elementary
Robinson, Molly Harmony Elementary School
Selinas-Morrison, Violet Centerfield Elementary School
Hayden, Olivia Locust Grove Elementary School
Sorrell, Maya Chenoweth Elementary School
Kuhn, Molly Eminence
Meyer, Emery Bates Elementary
Kelley, Claire Lowe Elementary School
Hughes, Evelyn Dunn Elementary
Fowler, Riley Camden Station Elementary School
Hatcher, Kennedy Kenwood Station Elementary Schoo
Tuttle, Hadley Carter Traditional Elementary Sc
Neylon, Lydia Harmony Elementary School
Murphy, Emma Dunn Elementary
Ferreira, Gabriela Norton Elementary
Pfister, Lainey Highlands Latin School Elementar
Theobald, Leigh Chenoweth Elementary School
Pfaffenberger, Lisette Bloom Elementary
Grace, Mariela Oldham County Homeschool Element
Gilbert, Ansley Goshen Elementary
Zirkelback, Violet Bates Elementary
Watkins, Kate Dunn Elementary
Rouse, Kinsley Centerfield Elementary School
Wheeldon, Sadie Locust Grove Elementary School
Bueno, Laura Anchorage Public School
Chalmers, Maria Bloom Elementary
Bowling, Evelyn Louisville Home School
Boehm, Sterling New Song Christian Academy
Lawson, Aubrey Bates Elementary
King, Emma Sayers Classical Academy
Gravil, Vera Lowe Elementary School
Cottrell, Charis Hawthorne Elementary
Turner, Reb Dunn Elementary
Sherry, Myla Camden Station Elementary School
Mahmoud, Liyana Kenwood Station Elementary Schoo
Hammer, Emilee Anchorage Public School
Tincher, Hadley Harmony Elementary School
Rosenthal, Chloe Norton Elementary
Falk, Madeline Highlands Latin School Elementar
Pettingill, Lillian Chenoweth Elementary School
Fields, Alivia Bates Elementary
Combs, Scarlett Dunn Elementary
Salyer, Reagan-Shea Centerfield Elementary School
Gentry, Adeline Locust Grove Elementary School
White, Alaina Highlands Latin School Elementar
Kessler, Kyanna Bates Elementary
Wells, Emily Bloom Elementary
Kolacki, Kate Oldham County Homeschool Element
Collova, Sophia Goshen Elementary
Shearer, Eloise Anchorage Public School
Aubrey, Hannah Bloom Elementary
Dann, Evelyn Louisville Home School
Sheets, Leah New Song Christian Academy
Howard, Hallie Goshen Elementary
Elmore, Caylynn Bates Elementary
Anderson, Grace Lowe Elementary School
Gabhart, Lucy Hawthorne Elementary
Giacobbe, Isabelle Dunn Elementary
McNamara, Charleigh Camden Station Elementary School
Stepp, Madison Kenwood Station Elementary Schoo
Donnell, Stella Anchorage Public School
Dicarlo, Kinsley Harmony Elementary School
Chappell, Caroline Norton Elementary
Falk, Ruby Highlands Latin School Elementar
Ice, Mia Chenoweth Elementary School
Reich, Charlotte Harmony Elementary School
Weismiller, Harper Dunn Elementary
Davis, Rori Locust Grove Elementary School
Ford, Penelope Highlands Latin School Elementar
Banks, EmmaKate Bates Elementary
Page, Lily Bloom Elementary
Masters, Madeline Goshen Elementary
Tucker, Nora Lowe Elementary School
Anderson, Leah Bates Elementary
Keys, Lilly Dunn Elementary
Sorenson, Annie Kenwood Station Elementary Schoo
Back to Top

Elementary Open Girls 3rd-5th 261 entries

Athlete Seed Team
Rousseau, Maddie Anchorage Public School
Moran, Julia Louisville Home School
Schaeffer, Elizabeth Muhlenberg County
Roth, Caroline New Song Christian Academy
Stocker, Sophia Sayers Classical Academy
Schardein, Malerie Goshen Elementary
Singleton, Reagan Bates Elementary
Leavens, Camryn Goshen Elementary
Koch, Laura Kenwood Station Elementary Schoo
Price, Madison Audubon Traditional Elementary
Jarrett, Trinity Carter Traditional Elementary Sc
Murphy, Veda Dunn Elementary
Reed, Emily Norton Elementary
Stickle, Caroline Harmony Elementary School
Dykes, Bella Centerfield Elementary School
Dissell, Kali Locust Grove Elementary School
Jenkins, Emily Norton Elementary
Thompson, Makenna Locust Grove Elementary School
Rogers, Sara Chenoweth Elementary School
Spiegl, Victoria Eminence
Adkins, Ainsley Carter Traditional Elementary Sc
White, Campbell Harmony Elementary School
McCracken, Molly Centerfield Elementary School
Reed, Hadley Norton Elementary
Mulhall, Kathleen Locust Grove Elementary School
Faversham, Forest Chenoweth Elementary School
Schnuerle, Vivian Bloom Elementary
Grace, Agnes Oldham County Homeschool Element
Kleiner, Eden Goshen Elementary
Sells, Julia Bates Elementary
Cameron, Harper Goshen Elementary
Bott, Taylor Bates Elementary
Triplett, Matilyn Audubon Traditional Elementary
Matthews, Symone Camden Station Elementary School
Cummins, Natali Kenwood Station Elementary Schoo
Bowling, Lucy Louisville Home School
Page, Savannah Muhlenberg County
Nelson, Gracie New Song Christian Academy
Salvatore, Bella Goshen Elementary
Graham-Blevins, Elise Bates Elementary
Polela, Delaney Goshen Elementary
Simpson, MiKya Camden Station Elementary School
Miller, Annsley Kenwood Station Elementary Schoo
Tingle, Paige Carter Traditional Elementary Sc
Wiegand, Marley Harmony Elementary School
Rodriquez, Genova Dunn Elementary
Woods, Toni Norton Elementary
Dicarlo, McKenna Harmony Elementary School
Fischer, Emma Locust Grove Elementary School
Peercy, Norah Highlands Latin School Elementar
Stone, Norah Eminence
Reardon, Louisa Anchorage Public School
Tracy, Lauren Locust Grove Elementary School
Starr, Laila Chenoweth Elementary School
Brooks, Cameron Audubon Traditional Elementary
Brown, Emma Bloom Elementary
Sowell, Alyssa Goshen Elementary
Garcia, Jennifer Bates Elementary
Johnson, Kadie Goshen Elementary
Propheter, Aliya Bates Elementary
Pis, Madeline Audubon Traditional Elementary
Howes, Isabel Dunn Elementary
Floyd, Sophia Kenwood Station Elementary Schoo
Burger, Josie Harmony Elementary School
Dulmage, Addy Centerfield Elementary School
Pollard, Macy Locust Grove Elementary School
Schnittger, Penny Norton Elementary
Martinez Sedano, Ana Goshen Elementary
Cantor, Katherine Lowe Elementary School
Elmore, Ashlynn Bates Elementary
Godbey, Emery Goshen Elementary
Rusnak, Linley Camden Station Elementary School
O'Dell, Madison Kenwood Station Elementary Schoo
Bachmann, Grace Trimble County
Kast, Kora Carter Traditional Elementary Sc
Muschinski, Madeleine Harmony Elementary School
Bension, Lydia Dunn Elementary
Sheik, Hasna Norton Elementary
Horan, Grace Harmony Elementary School
Finch, Kenzli Locust Grove Elementary School
Flowers, Maddie Highlands Latin School Elementar
Nooning, Sydney Chenoweth Elementary School
Coffee, Evelyn Eminence
Boggess, Samantha Muhlenberg County
Frank, Gina Bloom Elementary
Kershner, Rylee Goshen Elementary
Johnson, Lydia Bates Elementary
Westbrook, Aubrey Goshen Elementary
Manning, Brooke Audubon Traditional Elementary
Bolt, Alysse Carter Traditional Elementary Sc
Nelson, Katie Ross Dunn Elementary
Brooks, Catherine Harmony Elementary School
Dunk-Moore, Chloe Centerfield Elementary School
Foushee, Juliann Locust Grove Elementary School
Jenkins, Fenley Norton Elementary
Conaster, Sophia Locust Grove Elementary School
Miller, Autumn Chenoweth Elementary School
Smith, Brooklyn Eminence
Jara, Jimena Lowe Elementary School
Woolridge, Claire Bates Elementary
Campbell, Grace Audubon Traditional Elementary
Borden, Ellie Camden Station Elementary School
Beard Cliff, Madelyn Kenwood Station Elementary Schoo
Doss, Tinzley Carter Traditional Elementary Sc
Holdcraft, Brooke Harmony Elementary School
Krizsan, Eszter Dunn Elementary
Albro, Lily Centerfield Elementary School
Young, Mallorie Norton Elementary
Holmquist, Malia Harmony Elementary School
Siebert, Caylee Locust Grove Elementary School
Boyd, Ava Chenoweth Elementary School
Tillett, Matti Eminence
Shanks, Kylie Muhlenberg County
Kingery, Lauren Goshen Elementary
Pointer, Olivia Muhlenberg County
Roth, Violet New Song Christian Academy
Watson, Ruby Bloom Elementary
Herald, Eva Sayers Classical Academy
Elkins, Eva Goshen Elementary
Jenkins, Fiona Bates Elementary
Owen, Emerson Goshen Elementary
Dawson, Eliza Kenwood Station Elementary Schoo
Kiefer, Raegan Audubon Traditional Elementary
Edmonson, Savannah Carter Traditional Elementary Sc
MacLeod, Juliet Dunn Elementary
Wathan, Harper Norton Elementary
Thompson, Zoey Harmony Elementary School
Hayes, Amaranta Centerfield Elementary School
Bailey, Megan Locust Grove Elementary School
Dozer, Alyssa Norton Elementary
Jasper, Olivia Locust Grove Elementary School
Holladay, Emmy Chenoweth Elementary School
Smith, Audrey Eminence
Brock, Landyn Camden Station Elementary School
Mahmoud, Lubayna Kenwood Station Elementary Schoo
White, Leslie Carter Traditional Elementary Sc
Hayes, Elise Harmony Elementary School
Weisenbarger, Anna Dunn Elementary
Wieland, Addison Centerfield Elementary School
Chasmawala, Mysha Norton Elementary
Houston, Emilia Locust Grove Elementary School
Wolf, Eva Chenoweth Elementary School
Aubrey, Elise Bloom Elementary
Sears, Josie Oldham County Homeschool Element
Johnson, Lydia Goshen Elementary
Gumm, Grace Bates Elementary
Payne, Alyssa Audubon Traditional Elementary
Hammer, Isabella Anchorage Public School
King, Cadence Louisville Home School
Pentecost, Pasynn Muhlenberg County
Murphy, Mckenna New Song Christian Academy
Salvatore, Olivia Goshen Elementary
Zirkelback, Lila Bates Elementary
Seely, Kinley Goshen Elementary
Zik, Zoey Camden Station Elementary School
Larsen, Emery Kenwood Station Elementary Schoo
Floyd, Brooklyn Carter Traditional Elementary Sc
Waterfield, Izzy Dunn Elementary
Priya, Chandra Norton Elementary
Rabatin, Tenley Harmony Elementary School
Potter, Reagan Locust Grove Elementary School
White, Charlotte Highlands Latin School Elementar
Hofmeyer, Madeleine Eminence
Napier, Piper Locust Grove Elementary School
Spencer, Annamae Chenoweth Elementary School
Johnson, Evelyn Bloom Elementary
Olivier, Emily Goshen Elementary
Nova, Isabella Bates Elementary
Ali, Azra Goshen Elementary
Zimmerman, Ruby Kate Bates Elementary
Bishop, Hailey Audubon Traditional Elementary
Welsh, Olivia Camden Station Elementary School
Jordan, Sophia Kenwood Station Elementary Schoo
Caudell, Alesia Carter Traditional Elementary Sc
Ender, Molly Harmony Elementary School
McCracken, Chloe Centerfield Elementary School
Heady, Charlotte Locust Grove Elementary School
Nagane, Siyona Norton Elementary
Hamilton, Evie Louisville Home School
Latham, Temprence Muhlenberg County
Owen, Scarlett New Song Christian Academy
Muench, Amelia Goshen Elementary
Horton, Nyasia Lowe Elementary School
Davis, Emma Bates Elementary
Lehmann, Harper Goshen Elementary
Jones, Juliet Camden Station Elementary School
Murnock, Avery Kenwood Station Elementary Schoo
Tackett, Serenity Trimble County
Pierce, Presley Carter Traditional Elementary Sc
Jones, Elizabeth Harmony Elementary School
Wilson, Lanie Dunn Elementary
Chandra, Iha Norton Elementary
Streips, Anja Harmony Elementary School
Roberts, Gracie Locust Grove Elementary School
Ballesteros, Gaby Highlands Latin School Elementar
Knight, Nora Chenoweth Elementary School
Phillips, Emery Eminence
Palmer, Abigail Anchorage Public School
Kiefer, Kayden Audubon Traditional Elementary
Pfaffenberger, Annalies Bloom Elementary
Tarbet, Kyla Goshen Elementary
Tinsley, Trista Bates Elementary
Foy, Josephine Goshen Elementary
Payne, Georgia Bates Elementary
Cummings, Jadah Audubon Traditional Elementary
Clem, Allison Carter Traditional Elementary Sc
Nelson, Phillips Dunn Elementary
Heck, Lucy Harmony Elementary School
Dunk-Moore, Kiera Centerfield Elementary School
Woosley, Morgan Locust Grove Elementary School
Brice, Ahmari Norton Elementary
Barker, Madison Locust Grove Elementary School
Wolf, Mia Chenoweth Elementary School
Wampler, Lauren Eminence
Lindemoen, Charlie Goshen Elementary
Shapero, Lana Lowe Elementary School
Colon, Abby Bates Elementary
Desta, Feben Audubon Traditional Elementary
Dehner, Brenley Goshen Elementary
Marvin, Emma Camden Station Elementary School
Worthen, Harper Kenwood Station Elementary Schoo
Kast, Cydni Carter Traditional Elementary Sc
Gray, Summer Harmony Elementary School
Pumphrey, Bri Dunn Elementary
Jackson, Kira Norton Elementary
Cardwell, Addison Harmony Elementary School
Klingenberg, Hadley Locust Grove Elementary School
Ruiz Sarmiento, Katie Chenoweth Elementary School
Coffee, Eliza Eminence
Fugal, Samantha Muhlenberg County
Phillips, Iryonna Muhlenberg County
Parker, Adelaide Bloom Elementary
Herald, Ella Sayers Classical Academy
Marx, Molly Goshen Elementary
Cox, Rachel Bates Elementary
Schardein, Katelynn Goshen Elementary
Hogan, Claire Audubon Traditional Elementary
Thompson, Zacaylah Carter Traditional Elementary Sc
Jett, Lily Dunn Elementary
Heck, Emma Harmony Elementary School
Kommer, Katelyn Centerfield Elementary School
Hall, Alisha Locust Grove Elementary School
Bennett, Lillian Norton Elementary
Heady, Sammy Locust Grove Elementary School
Cormney, Kensley Chenoweth Elementary School
Buckner, Payton Eminence
Stock, Morgan Bates Elementary
Lurie, Ella Audubon Traditional Elementary
Heffelmire, Felicity Camden Station Elementary School
Beard Cliff, Autumn Kenwood Station Elementary Schoo
Mattingly, Molly Carter Traditional Elementary Sc
Gross, Lanie Harmony Elementary School
Yerkes, Kinsley Dunn Elementary
Kaelin, Shae Centerfield Elementary School
Fathalizedeh, Ayla Norton Elementary
Drake, Isabella Harmony Elementary School
Fusner, Taylor Locust Grove Elementary School
Nase, Aydie Chenoweth Elementary School
Gant, Jenni-Claire Muhlenberg County
Bebee, Madison Oldham County Homeschool Element
Kingery, Cara Goshen Elementary
Back to Top

JV A Boys 208 entries

Athlete Seed Team
Stinnett, Nolan Bullitt Central HS
Chandler, Cooper Male
Fiorito, William North Oldham
Crescenzo, Luca Oldham County
Risinger, Brady Louisville Ballard
Sheehan, Benjamin St. Xavier(Lou)
DeVoto, Chris Butler
McCaslin, Zach Daviess County
Hook, Brennan Cooper
Roberts, Quincy Shelby County
Taylor, Devon St. Henry District
Cerra, Dakota Bullitt East HS
Masri, Gabriel Atherton
Goul, Matthew Portland Christian
Kleine-Kracht, Ryan St. Xavier(Lou)
Mattingly, Bryce West Jessamine
Cox, Sean Eastern
Callahan, Kendrick Fern Creek
Figa, Jake Kentucky Country Day
Cooper, Nathaniel South Oldham
Rhodes, Ian West Jessamine
Washburn, Logan Lafayette
Jackson, Mason Eastern
Surran, Evan Christian Academy (Louisville)
Gassama, Alioun Dixie Heights
Rogers, Nate Male
Locke, Tristen Larue County
Maraman, Eli Butler
Walke, Henry Cooper
Sanders, Greg Martha Layne Collins
Dustin, Adam Bullitt Central HS
Chick, Josh North Oldham
Johnson, William Oldham County
Monteiro, Jacob Christian Educational Consortium
Shelby, Leo Louisville Ballard
Payne, Jack St. Xavier(Lou)
McClelland, Eli Daviess County
Bentley, Jordan Shelby County
Blakley, Noah St. Henry District
Porter, Jackson Portland Christian
Macpherson, Sean Fern Creek
Charasika, Sekayi Kentucky Country Day
Isaacson, Joel South Oldham
Branan, Levi West Jessamine
Fritz, Andrew Lafayette
Chmielewski, Luke Eastern
Rodriguez, Fabian Marion C Moore School
Lewis, Alex Cooper
Graber, Charles Muhlenberg County
Redmon, Stephen Bullitt East HS
Green, Xander Dixie Heights
Phan, Elijah Male
Shirley, Jarrod Larue County
Burns, Trae St. Xavier(Lou)
Gibson, Oubry Butler
Crowley, Brendan Cooper
Bogan, Michael Atherton
Brothers, Cameron North Oldham
Mark, Wendell Oldham County
Parks, Adin Christian Educational Consortium
Nash, Jacob Daviess County
Plapp, Ethan St. Henry District
Hammond, Conner Portland Christian
McBride, Jacob South Oldham
Doucette, Schulyer Fern Creek
Sizemore, Carter Madison Central
Patton, Elijah Martha Layne Collins
Brown, Jeb Bullitt Central HS
Wilson, Ian Lafayette
Arroyo, Conner Eastern
Chang Tamayo, Michael Marion C Moore School
Tackett, Juan Muhlenberg County
Adams, Trey Louisville Collegiate
West, Davis Dixie Heights
Thompson, Vincent Male
Blakely, Matthew North Oldham
Nash, Thomas Oldham County
Faulkner, Will Larue County
Matthews, Joseph St. Xavier(Lou)
Clem, Thomas Butler
Fouts, Matt Cooper
Timm, Chris Atherton
Labarbara, Jeff West Jessamine
Marshall, Elijah Christian Educational Consortium
Lehmann, Gus St. Henry District
Evans, Andrew Portland Christian
Zhang, Peter Kentucky Country Day
Larsen, Sam South Oldham
Rector, Corey Lafayette
Brown, Carter Fern Creek
Rule, Chase Madison Central
Dennis, Jason Larue County
Cook, Aaron Oldham County
McConnell, Drew Eastern
Walker, Trayvon Marion C Moore School
McBroom, Caleb Bullitt Central HS
Hensler, Alaric Male
Abd Elhamid, Omar North Oldham
Tichenor, Gus Oldham County
Reigelman, Elijah Louisville Ballard
Early, Ryan St. Xavier(Lou)
Glass, Jourdan Butler
Stehlin, Izaak Cooper
Thompson, Brenton Shelby County
O'Connor, Lucas Bullitt East HS
Whitham, Connor Atherton
Gilcreast, Rowan Portland Christian
Schrader, Roman St. Xavier(Lou)
Kierstead, Charlie West Jessamine
Pritchett, Colin St. Henry District
Garlove, Addison Kentucky Country Day
McGinnis, Miles South Oldham
Strange, Johnathan West Jessamine
Toney, Sam Lafayette
Morgan, Owen Eastern
Raymer, Levi Fern Creek
King, Tylan Madison Central
Sitlinger, John Christian Academy (Louisville)
Horton, Isaiah Male
Bigenho, Chase Larue County
Lau, Ivan Cooper
Walls, Samuel Bullitt Central HS
Espinola, Mathieu North Oldham
Moore, Jackson Oldham County
Sheets, Isaac Christian Educational Consortium
Teitel, Andrew Louisville Ballard
Durik, Justin St. Xavier(Lou)
Sipes, Jesse Butler
McDaniel, Skylar Daviess County
Sullivan, Camden Shelby County
Goetz, Tyler St. Henry District
Istre, Lincoln Portland Christian
Jewell, Patrick Eastern
Beck, Andrew Fern Creek
Ferid, Sem Kentucky Country Day
Johnson, Stevie South Oldham
Martin, David West Jessamine
Bylund, Joshua Lafayette
Gaesser, Connor Eastern
Lampe, Andrew Christian Academy (Louisville)
Elliot, Max Dixie Heights
Stone, Jalen Male
Miller, Reed Larue County
Fromme, Connor Butler
Smith, Austin Cooper
Suttles-Rafferty, Michael Atherton
Vidourek, Nicholas Martha Layne Collins
Dunn, Josh Bullitt Central HS
Duffy, Graham North Oldham
Osborne, Sam Oldham County
Mattingly, Andrew Christian Educational Consortium
Crook, Dylan Louisville Ballard
Sanders, Gavin Daviess County
Jones, Isaac St. Henry District
Steen, Spencer Portland Christian
Boam, Connor Fern Creek
Huffman, Noah Madison Central
Hoffman, Jacob South Oldham
Durrance, David West Jessamine
Cahall, Adam Lafayette
Arroyo, Caleb Eastern
Mendez, Tomas Marion C Moore School
Henry, Gavin Muhlenberg County
Russelburg, Braydn Bullitt East HS
Moriarty, Brendan Louisville Collegiate
Hooper, Caden Dixie Heights
Pearson, Nicholas Male
Chesser, Andrew North Oldham
Nicholas, Connor Larue County
Wentzel, J.D. St. Xavier(Lou)
Wells, Dylan Butler
Hoffman, Nathan Cooper
Smith, Sean Atherton
Mikels, Skyy Christian Educational Consortium
Ward, Ryan Daviess County
Ryan, Zac St. Henry District
Steen, Alex Portland Christian
Kern, Austin South Oldham
Helgerson, Gabe Lafayette
Elmore, Dain Fern Creek
Gambrel, Dirk Madison Central
Lopez, George Martha Layne Collins
Reading, Hunter Bullitt Central HS
Bobay, Gabriel North Oldham
Drury, Joseph Oldham County
Jones, Chris Eastern
Almaguer, Alex Marion C Moore School
Hess, Jacob Bullitt Central HS
Sotelo, Daniel Male
Bell, Jonathan North Oldham
Cassada, Calvin Oldham County
Locke, Ricky Larue County
Bunch, Walker St. Xavier(Lou)
Barnes, Carter Butler
Jenkins, Cory Cooper
Embers, Bryson Shelby County
Swift, Jake Bullitt East HS
Kicklighter Jr, Michael Atherton
Koch, Michael West Jessamine
Brewer, Mason Lafayette
Collins, Grady St. Henry District
Greenberg, Benjamin Kentucky Country Day
Blair, Jackson South Oldham
Liang, Oliver Lafayette
Cummins, Collin Fern Creek
Jacobson, Lukas Madison Central
Washington, Josiah Male
Honaker, David Larue County
Back to Top

JV A Girls 139 entries

Athlete Seed Team
Marquette, Sydney Mercy Academy
Russell, Isabelle Cooper
Kramer, Layne Louisville Collegiate
Brunner, Shelby Dixie Heights
Monk, Madeline Oldham County
Pollitt, Lily Kentucky Country Day
McLellan, Ashley Lafayette
Dierken, Anna Assumption
Dean, Tekara Marion C Moore School
Hedden, Jessica Portland Christian
Swiatek, Taylor Assumption
Baise, Auburn Eastern
Curtis, Sarah Fern Creek
Jacobson, Audrey Madison Central
McDaniel, Hannah Martha Layne Collins
Gibbons, Kendal Male
Stephens, Emily North Oldham
Robison, Cami Oldham County
Wilsey, Caroline Christian Educational Consortium
Perkins, Libby Louisville Ballard
Wolfe, Kara Daviess County
List, Alyssa Dixie Heights
Haeberlin, Alexsa Male
Rose, Carmen Atherton
Gillis, Emily Kentucky Country Day
Boyd, Charlotte Lafayette
Wallace, Abigail Eastern
Brown, Jenelle Marion C Moore School
Spivak, Elie Mercy Academy
Gregory, Dori Cooper
Weigel, Emma Assumption
Niyokwizera, Eva Fern Creek
Preston, Grace Mercy Academy
Fitzgibbon, Abi Christian Academy (Louisville)
Burns, Kaylee Oldham County
Clark, Samantha Christian Educational Consortium
Fieger, Isabella Dixie Heights
Peterson, Rachel Male
Wolf, Isabel Louisville Ballard
Embers, Brianna Shelby County
Whitlow, Regan Atherton
Williams, Clara Lafayette
Kohlstruk, Caylin Eastern
Moore, Kendell Cooper
McIntyre, Cammie Assumption
Herm, Ava Mercy Academy
Rooney, Alexandra Cooper
Watkins, Emma Oldham County
Roberts, Nichole Kentucky Country Day
Wolf, Gretta Louisville Ballard
Rowland, Haley Daviess County
Frederick, Ashlyn Atherton
Wallitsch, Annika Whitefield Academy
Banks, Ana Lafayette
Henn, Madison Eastern
Potter, Izzy Martha Layne Collins
Noel, Angelia Dixie Heights
Brooks, Kylah Male
Hornback, Reagan North Oldham
Mangeot, Ava Mercy Academy
Neal, Megan Cooper
Louisse, Sofia Louisville Collegiate
Arnett, Kassie Dixie Heights
Dumke, Reagan Oldham County
Caudill, Abby Kentucky Country Day
McAlpine, Laura Lafayette
Flaherty, Katie Assumption
Rhoads, Abby Daviess County
Weaver, Iris Atherton
Porter, Ella Kate Portland Christian
Wacker, Taylor Whitefield Academy
Mikulec, Jacqueline Assumption
Deluca, Brynn Lafayette
Casey, Cameron Eastern
Call, Olivia Martha Layne Collins
Lowe, Emily Male
Walker, Cassie North Oldham
Zaranko, Abigail Oldham County
Smith, Natalie Christian Educational Consortium
Hicks, Molly Louisville Ballard
Gordillo-Garcia, Kayla Mercy Academy
Schreckenhofer, Ally Cooper
Bavaro, Morgan Dixie Heights
Green- King, Lily Male
O Brien, Lydia Atherton
Tabler, Erin Kentucky Country Day
McClellan, Sarah Lafayette
Sanchez-Gomez, Laura Marion C Moore School
Sexton, Trisha Assumption
Gullett, Megan Eastern
Bolen, Kendall Fern Creek
Land, Lauren Mercy Academy
Goldberg, Skylyn North Oldham
O'Leary, Meaghan Oldham County
King, Alexis Christian Educational Consortium
Liem, Shannon Louisville Ballard
Vivero, Alyssia Dixie Heights
Andres, Paige Male
Hawkins, Leanna Shelby County
Francis, Maddy Atherton
Bell, Alli Lafayette
Tolson, Lily Eastern
Berkley, Emma Cooper
Warren, Emma Assumption
Romero, Diana Fern Creek
Matthews, Bethany Mercy Academy
Baker, Lexi Cooper
Talbott, Hannah Christian Academy (Louisville)
Zarotny, Kara Oldham County
York, Savannah Christian Educational Consortium
Granito, Julia Kentucky Country Day
Giri, Utsuleta Louisville Ballard
Largen, Caroline Atherton
Stiles, Julieanne Whitefield Academy
Smith, Rosa Lafayette
Jewell, Maggie Eastern
Fugate, Ivy Cooper
Shworles, Lorali Dixie Heights
Sheffield, Ra Myah Male
Reccius, Rebecca Mercy Academy
Smith, Sierra Cooper
Moon, Paris Louisville Collegiate
Rachal, Chloe Dixie Heights
Thornton, Breanna Oldham County
Mahoney, Monica Kentucky Country Day
Jerome, Sophie Assumption
Cooper, Maelyn Christian Educational Consortium
Scanlan, Betsy Louisville Ballard
Perkins, Roz Daviess County
Graves, Sarah Atherton
Mulvey, Lauren Portland Christian
Dunda, Katie Whitefield Academy
Rudisell, Sydney Assumption
Perry, Sara Lafayette
Henn, Jordan Eastern
Hamm, Shelby Martha Layne Collins
Osborn, Mikayla Male
Castor, Anna Grace North Oldham
Zaranko, Penelope Oldham County
Back to Top

JV B Boys 79 entries

Athlete Seed Team
Kiper, Nolan Male
Masters, James North Oldham
Fischer, Andrew Oldham County
Stephens, Christopher South Oldham
Flueck, Tristan Lafayette
Beierle, Seth St. Xavier(Lou)
Hines, Rob North Oldham
Curtsinger, Corey Bullitt Central HS
Meeks, Andrew Atherton
Lucas, Samuel Male
Gay, Ethan North Oldham
Neal, Trey Oldham County
Sparks, Manabu South Oldham
Prigge, Caden Lafayette
Spangler, Will Lafayette
Sautel, Ty St. Xavier(Lou)
Hutchins, Charles North Oldham
Rogers, Hayden Oldham County
Salcedo, Oscar Bullitt Central HS
Gillaspie, David Daviess County
Sexton, Owen Atherton
Lynn, Henry Lafayette
Steed, Garrett Male
Hoyer, Trey North Oldham
Linnean, Nick Oldham County
Lesher, Dalton Bullitt Central HS
Gillaspie, Sammy Daviess County
Giffin, Jack St. Henry District
Turner, James South Oldham
Harr, Chase Lafayette
Beam, Sean St. Xavier(Lou)
Snow, Dexter Atherton
O'Bryan, Colin St. Xavier(Lou)
Curby, Gavin Male
Sells, Ethan Fern Creek
Hensler, Garrett Male
Mooring, Ethan North Oldham
Hopp, Justin Oldham County
Abel, David Daviess County
Adkins, Donovan St. Henry District
Rushing, Alex South Oldham
Stark, Alexander Lafayette
Fendig, Charles Atherton
Collins, Davis St. Xavier(Lou)
Sullivan, Karlyle Male
Kuhn, Hayden North Oldham
Dumke, Brooks Oldham County
Hiner, Caleb South Oldham
Recktenwald, Isaac Lafayette
Harney, Gabe St. Xavier(Lou)
Gross, Zach North Oldham
Miniard, Braden Oldham County
Craven, Nathaniel Bullitt Central HS
Ferrier, Brayden Daviess County
Bridgeman, Brandon Male
Boa, Elias Oldham County
deClive-Lowe, Oliver Atherton
Vazquez, Andres South Oldham
Head, Hudson Lafayette
Schadt, Callahan St. Xavier(Lou)
Hutchins, Aiden North Oldham
McAllister, JT Oldham County
Salcedo, Kevin Bullitt Central HS
Kurz, Brody Daviess County
Heinsman, Andrew St. Henry District
Arora, Aidan Lafayette
Black, Andy Atherton
Very, Nate St. Xavier(Lou)
Gipson, Nolan Male
Thomas, Trenton Fern Creek
Hamm, Ryan North Oldham
Leckie, James Oldham County
Howard, Garrett Daviess County
Hicks, Killian St. Henry District
Stodgill, Trevor South Oldham
Ingram, Ben Lafayette
Disselkamp, Spencer St. Xavier(Lou)
Inman, Michael Atherton
Napier, Luke St. Xavier(Lou)
Back to Top

JV B Girls 28 entries

Athlete Seed Team
Bouldin, Sophie Assumption
Franzel, Asia North Oldham
Johnson, Jada Oldham County
O'Dea, Annie Assumption
Hill, Zoe North Oldham
Dumke, Kate Oldham County
Nett, Caroline Assumption
Blakely, Julia North Oldham
Ghrist, Coral Oldham County
Porter, Rachel Assumption
Burnett, Charlotte Assumption
Largen, Lilee North Oldham
Dunn, Tyler Oldham County
Barker, Meg Assumption
Mitchell, Haley North Oldham
Vazquez, Mari Oldham County
Norrenbrock, Kendall Assumption
Steineker, Madelyn North Oldham
Northrop, Natalie Oldham County
Kuppala, Shamitha North Oldham
Woodard, Caitlin Assumption
Hopp, Sarah Oldham County
Burns, Ellie Assumption
Betten, Reagan North Oldham
Elmore, Isabelle Oldham County
Palmer, Alice Assumption
Wiedmar, Sophie North Oldham
Casey, Shayla Oldham County
Back to Top

JV C Boys 23 entries

Athlete Seed Team
Steineker, Micah North Oldham
Welborn, Aidan St. Xavier(Lou)
Browning, John St. Xavier(Lou)
Wetherton, Reece North Oldham
Ransdell, Logan St. Xavier(Lou)
Bumps, Andrew St. Xavier(Lou)
Wagner, Randy North Oldham
Eldridge, Logan Oldham County
Frye, William St. Xavier(Lou)
Steineker, Mason North Oldham
Watson, Jacob North Oldham
Quiram, Ayden Oldham County
Young, Alex St. Xavier(Lou)
Sander, Christian North Oldham
Parsons, Atri North Oldham
Prewitt, Preston St. Xavier(Lou)
Mayer, Nicolas St. Xavier(Lou)
Welch, John North Oldham
Hernandez, Santiago St. Xavier(Lou)
Turpen, Jake North Oldham
Roberts, Xander Oldham County
Brown, Sam St. Xavier(Lou)
Wilson, Kyle North Oldham
Back to Top

JV C Girls 20 entries

Athlete Seed Team
Herman, Marlene Oldham County
Johnson, Lucy Assumption
Campbell, Emma Oldham County
Freeland, Samantha Oldham County
Siegel, Bella Assumption
Sherman, Kate Assumption
Frost, Crystal Oldham County
Matis, Natalie Assumption
Mittlestat, Elise Oldham County
Wessel, Gabby Assumption
Boone, Alayna Oldham County
Jones, Avery Oldham County
Holland, Abbey Assumption
Schweitzer, Lauren Assumption
Carlton, Sydney Oldham County
Babcock, Audrey Assumption
O'Bryan, Bella Assumption
Colwick, Sawyer Oldham County
Kolokowsky, Kate Assumption
Fisher, Bailey Oldham County
Back to Top

JV D Boys 10 entries

Athlete Seed Team
Cornett, Cole St. Xavier(Lou)
Thorne, Ryan St. Xavier(Lou)
Napier, Aaron St. Xavier(Lou)
Ice, Graham St. Xavier(Lou)
Dilger, Talbott St. Xavier(Lou)
White, Collin St. Xavier(Lou)
Baker, Isaac St. Xavier(Lou)
Santos, Javier St. Xavier(Lou)
Knockwafel, Nick St. Xavier(Lou)
Hall, Carson St. Xavier(Lou)
Back to Top

JV D Girls 7 entries

Athlete Seed Team
Locke, Lauren Assumption
Piper, Reagan Oldham County
Gibson, Claire Assumption
Rissler, Kendall Oldham County
Grendi, Renee Assumption
Patterson, Kailyn Oldham County
Schulte, Coral Oldham County
Back to Top

Middle School A Boys 281 entries

Athlete Seed Team
Fackler, Gage Kentucky Country Day
Gray, Davis North Oldham Middle School
Miller, Gage Marnel C. Moorman Middle School
Kurz, Nolan Daviess County Middle School
Sinclair, Tate Noe Middle School
Pinnick, Ethan Ramsey Middle School
Barker, Jake West Jessamine Middle School
Ryan, Christian Anchorage Public School
Munson, Adam Covenant Classical Academy
Henderson, Gabe St. Francis of Assisi School
McKinney, Cabot Brentwood Middle School
Moreno, Eli Shelby West Middle School
Morrell, Asher Highlands Latin School Elementar
Mudd, George Louisville Home School
Bohn, Jacob St. Michael
Korte, William Walden
Thomasson, Reese Whitefield Academy
Jenkins, Brady Meyzeek Middle School
Maloy, Braylon Oldham County Middle School
Henderson, Shawn Portland Christian
Gipson, Grady East Oldham Middle School
Powell, Nate South Oldham Middle School
Townsend, Charley North Oldham Middle School
Drury, Bradyon Daviess County Middle School
Henderson, Tedi Barret Traditional Middle School
Ludwick, Aiden Crosby Middle School
Yaden, Sullivan Noe Middle School
Stephens, Luke Christian Academy Middle School
Allen, William Ramsey Middle School
Naehr, Will Beaumont Middle School
LauBach, Owen Shelby West Middle School
Claunch, Micah Louisville Home School
Revo, Bryce Muhlenberg County
Edelen, Evan Shelby County
Cockrell, Seth Walton Verona
McMillen, Carter West Jessamine Middle School
Delaney, Hayden Anchorage Public School
Thrush, Jackson Highland Middle School
Oetken, Eli St. Francis of Assisi School
Petterson, Brock Brentwood Middle School
Courtney, Lucas Shelby County
Gordon, Beau Highlands Latin School Elementar
Cook, Michael Walden
Willis, Jackson Meyzeek Middle School
Holton, Arlen Oldham County Middle School
Patel, Adam North Oldham Middle School
Frazier, Eli Christian Academy Middle School
Delaney, Reece Marnel C. Moorman Middle School
Neal, Caleb East Oldham Middle School
Brown, Aidan South Oldham Middle School
Smith, Jasper North Oldham Middle School
Graves, Joshua Louisville Home School
Sills, Brayden St. Michael
Komarek, Jackson Daviess County Middle School
Coomes, Michael Barret Traditional Middle School
Paul, Alex Crosby Middle School
Carothers, Andrew Noe Middle School
Kratt, Joshua Christian Academy Middle School
Knight, Romaro Ramsey Middle School
Hayes, Nate Beaumont Middle School
Tally, Jonah St. Henry Middle School
Stickling, Otto Hebron Middle School
Humphrey, Walker Eastside Middle School
Wentz, Elijah Shelby West Middle School
Howe, Evan Daviess County Middle School
Claunch, Josiah Louisville Home School
Dye, Grayson Walton Verona
White, Logan Kentucky Country Day
Gardner, Heuston Jefferson County Traditional Mid
Miller, Zeke West Jessamine Middle School
Pudlo, Henry Anchorage Public School
Goodwin, Whitman Highland Middle School
Sutton, Alexander Cooper
Fielder, Callahan Brentwood Middle School
Shiffer, Connor Shelby County
Nau, Levi Highlands Latin School Elementar
Siegwald, Josh Meyzeek Middle School
Bottorff, John Tyler Oldham County Middle School
Mshindi, Rick South Oldham Middle School
Cundiff, Presley Barret Traditional Middle School
Swope, Zach Crosby Middle School
Zekoski, Joseph Christian Academy Middle School
Borders, Samuel Marnel C. Moorman Middle School
Smith, Coby Oldham County Middle School
Word, Luca Madison Central
Miniard, Brycen East Oldham Middle School
Feller, Jonah Kentucky Country Day
Neal, Grant North Oldham Middle School
Morris, Toby Daviess County Middle School
Hardin, Jacob Barret Traditional Middle School
Gulden, Quinn Noe Middle School
Smith, Caleb Ramsey Middle School
Aldridge, Mikeal Larue County
Todd, Trey Beaumont Middle School
Baker, Sam St. Henry Middle School
Oetken, Finn St. Francis of Assisi School
Alphenaar, Dylan Sacred Heart Model School
Swift, Drew Eastside Middle School
Call, Nate Shelby West Middle School
Bryant, Caleb Highlands Latin School Elementar
King, Hayden Louisville Home School
Shearer, Wyatt Walton Verona
Da Silva, Jordan Walden
Charasika, Neshe Kentucky Country Day
Miller, Noah Cooper
Halcomb, Owen Muhlenberg County
Pautienus, Bobby Brentwood Middle School
McDowell, Jace Shelby County
Siebold, Evan Walton Verona
Harrod, Ian Portland Christian
Campbell, Trip Meyzeek Middle School
Farmer, Justin East Oldham Middle School
Dant, Jacob Oldham County Middle School
King, Andrew South Oldham Middle School
Richardson, Lincoln Barret Traditional Middle School
Beamen, Zack Crosby Middle School
Kratt, Andrew Christian Academy Middle School
Delaney, Chase Marnel C. Moorman Middle School
Brooks, Jackson Beaumont Middle School
Smith, Xavier Jefferson County Traditional Mid
Hundley, Austin Anchorage Public School
Kaplan, Nathan Highland Middle School
Lamb, Carter Madison Central
Whitlock, Matthew East Oldham Middle School
Gill, Adeem Kentucky Country Day
Hindorff, Tristan North Oldham Middle School
Miller, Jude Marnel C. Moorman Middle School
Clark, Brody Daviess County Middle School
Barber, Lachlan Noe Middle School
Rowles, Trevor Ramsey Middle School
Hawkins, Logan Larue County
Crawford, Tyler Beaumont Middle School
Jacobson, Ezra West Jessamine Middle School
Brockman, Joshua St. Henry Middle School
Holtgrave, Jake St. Francis of Assisi School
Russelburg, Jude Eastside Middle School
Peebles, Cason Brentwood Middle School
Porter, Timothy Shelby West Middle School
Neuner, Gerhard Highlands Latin School Elementar
Hamilton, Luke Louisville Home School
Bachmann, Hunter Trimble County
Carrico, Jonah Walton Verona
Morris, Thurston Walden
Minton, Aidan Whitefield Academy
Cameron, Wes Meyzeek Middle School
Dowling, David Oldham County Middle School
Howard, Caleb Portland Christian
Crady, Sean East Oldham Middle School
Hutchcraft, Lucas South Oldham Middle School
Labhart, Jack Daviess County Middle School
Johnson, Cole Barret Traditional Middle School
Martin, Stephen Trace Crosby Middle School
Beckley, Hayden Noe Middle School
Wieringa, Jack Christian Academy Middle School
Hicks, Ethan Ramsey Middle School
Stucki, Max Marnel C. Moorman Middle School
Sharp, Jackson Beaumont Middle School
LauBach, Lincoln Shelby West Middle School
Wedin, Asher Louisville Home School
Bletzinger, Ethan Muhlenberg County
Greene, Carter Brentwood Middle School
Brangers, Keenan Shelby County
Thornberry, Taytumn Walton Verona
Ransdell, Jack North Oldham Middle School
Terry, Miles Marnel C. Moorman Middle School
Culver, Jacob Noe Middle School
Powers, Nate Ramsey Middle School
Brown, Cambel West Jessamine Middle School
Shearer, Logan Anchorage Public School
Reinking, Max Highland Middle School
Hemme, Teklu St. Francis of Assisi School
Thompson, Will Brentwood Middle School
Wehrheim, Greyson Shelby West Middle School
Massey, Jeremy Shelby County
Hanel, Issac Highlands Latin School Elementar
Leboreiro, Santiago Walden
Tipton, Trey Whitefield Academy
Risinger, Cooper Meyzeek Middle School
Moch, Joey Oldham County Middle School
Doran, Noah East Oldham Middle School
Durham, Tyler South Oldham Middle School
Whitlow, Luke North Oldham Middle School
Varble, Joe Daviess County Middle School
Pollett, Jack Barret Traditional Middle School
Levinson, Aaron Crosby Middle School
Taylor, Jackson Noe Middle School
Herbig, Samuel Christian Academy Middle School
Herzog, Cameron Ramsey Middle School
Mathews, Noah Beaumont Middle School
Tobler, Luke St. Henry Middle School
Smith, Luke Hebron Middle School
Velasquez, Melbyn Shelby West Middle School
Dehut, Zach Louisville Home School
Bethel, Miles Muhlenberg County
Seibold, Easton Walton Verona
Brown, Nicholas Portland Christian
Edmonds, Wade West Jessamine Middle School
Byrne, Paxton Anchorage Public School
Meers, Noah Highland Middle School
Harned, Noah St. Francis of Assisi School
Fielder, Payne Brentwood Middle School
Poe, Nicholas Shelby County
Pontrich, Brody Highlands Latin School Elementar
Krapf, Daniel Walden
McDonald, Aaron Meyzeek Middle School
McIntyre, Rory Oldham County Middle School
Wells, Owen South Oldham Middle School
Johnson, James Crosby Middle School
Fitzgibbon, Ethan Christian Academy Middle School
Hamm, Connor Marnel C. Moorman Middle School
Neal, Kiefer East Oldham Middle School
Swinney, Logan South Oldham Middle School
Draw, Abdul Kentucky Country Day
Buel, Lance North Oldham Middle School
Kawata, Keanu St. Michael
Holbrook, Brody Daviess County Middle School
Adams, Connor Barret Traditional Middle School
Ellis, Dylan Crosby Middle School
Chandler, Sam Noe Middle School
Wood, Jacob Ramsey Middle School
Estepp, Steven Beaumont Middle School
Bessler, Nate St. Henry Middle School
Dillon, Leo St. Francis of Assisi School
Weir, Josh Eastside Middle School
Schmidt, Cale Shelby West Middle School
Dann, Zeb Louisville Home School
Sweeney, Hunter Walton Verona
Johnson, Elliott Kentucky Country Day
Holmes, Ryan Jefferson County Traditional Mid
Bender, Cooper West Jessamine Middle School
Rousseau, Jack Anchorage Public School
Goodwin, Preston Highland Middle School
Beesley, Malachi Cooper
Cornette, Aiden Muhlenberg County
White, Jackson Brentwood Middle School
Salvato, Dominic Shelby County
Bishoff, Nolan Portland Christian
Cameron, James Meyzeek Middle School
Tang, Zeppelin Oldham County Middle School
Koller, Henry South Oldham Middle School
Stewert, William Barret Traditional Middle School
Gwaltney, Cameron Crosby Middle School
Taylor, Ayden Christian Academy Middle School
Busby, James Marnel C. Moorman Middle School
Bailey, Tucker Oldham County Middle School
Sundys, Nicholas Madison Central
Gard, Jacob East Oldham Middle School
Levitch, Benham Kentucky Country Day
Masters, Broedey North Oldham Middle School
Rhineburger, Bryson Daviess County Middle School
Cummings, Cooper Noe Middle School
Keith, Max Ramsey Middle School
Laughner, Brandley Larue County
Quenon, Evan Beaumont Middle School
Durrett, Lake St. Henry Middle School
Koon, Drew St. Francis of Assisi School
Cornell, Clive Eastside Middle School
Blevins, Kaid Shelby West Middle School
Trocan, Matias Highlands Latin School Elementar
Hamilton, Jed Louisville Home School
Martinez, Giovanni Trimble County
Morrison, Blake Walton Verona
Nguyen, Alex Walden
Ouseph, Ashir Kentucky Country Day
Mowry, Jack Meyzeek Middle School
LaCroix, Landon Cooper
Drury, Lincoln Muhlenberg County
Elliott, Jack Brentwood Middle School
Voight, Holden Shelby County
Shearer, Clay Walton Verona
Dawson, Zach Portland Christian
Holdener, Matthew Meyzeek Middle School
Zirkle, Christopher East Oldham Middle School
Kessinger, Colin South Oldham Middle School
Pregliasco, Sam Barret Traditional Middle School
Weber, Thomas Crosby Middle School
Gibson, Gavin Christian Academy Middle School
Janes, Nathan Marnel C. Moorman Middle School
Young, Alex Beaumont Middle School
Cull, Caden Jefferson County Traditional Mid
Powell, Avery Highland Middle School
Back to Top

Middle School A Girls 253 entries

Athlete Seed Team
Brown, Esther Louisville Home School
Hynes, Audrey Barret Traditional Middle School
Lilly, Emerson Crosby Middle School
Greenwell, Taylor Christian Academy Middle School
Skaggs, Morgan Larue County
Estepp, Susanne Beaumont Middle School
Meyer, Makayla Eastside Middle School
Herrera-Shiffler, Sylvana Highland Middle School
Morris, Sadie Daviess County Middle School
Clark, Kennedy Muhlenberg County
Cromwell, Lydia Brentwood Middle School
Kainer, Rebecca Trimble County
Bowen, Alyson Walton Verona
Rice, Sarah Burns Middle School
Caudill, Aspen Kentucky Country Day
Trapp, Megan Barret Traditional Middle School
Ly, Mariah Meyzeek Middle School
Tabor, Diara Madison Central
Young, Abbie East Oldham Middle School
Henage, Kate Oldham County Middle School
Jones, Emily South Oldham Middle School
Anderson, Sophie Walton Verona
Snyder, Ava Meyzeek Middle School
Austin, Kenzie Oldham County Middle School
Gard, Jamie East Oldham Middle School
Scott, Lauren North Oldham Middle School
DeMichele, Naia Marnel C. Moorman Middle School
Farnsley, Meredith Noe Middle School
Coleman, Gracie Ramsey Middle School
Hamilton, Tatiana Jefferson County Traditional Mid
Crawford, Taylor Beaumont Middle School
Shouse, Layni West Jessamine Middle School
Mooney, Savannah Mt. Washington Middle School
Hisey, Abigail Highland Middle School
Greene, Maggie Brentwood Middle School
Sheehan, Maggie Shelby West Middle School
Cornett, Kynlee Highlands Latin School Elementar
Penick, Leah Crosby Middle School
Makhnovets, Olena Noe Middle School
Greenwell, Brooke Christian Academy Middle School
Bisig, Lillian Ramsey Middle School
Dennis, Mia Larue County
Vaish, Sia Beaumont Middle School
Heath, Shelbi Eastside Middle School
Fisher, Kailani Shelby West Middle School
Bacon, Hadley Daviess County Middle School
Fuller, Aubrey Walton Verona
Spaw, Lucy Burns Middle School
Hawker, Briah Kentucky Country Day
Green, Gabriella Whitefield Academy
Campbell, Meredith Madison Central
Breeding, Ava East Oldham Middle School
Touro, Makenna South Oldham Middle School
Ottersbach, Alyssa Louisville Home School
Richards, Makaela Barret Traditional Middle School
Bangaru, Keertana Meyzeek Middle School
Roberts, Ruby Oldham County Middle School
McMullan, Katherine Brentwood Middle School
Mbaraka, Marya North Oldham Middle School
Garner, Emma Marnel C. Moorman Middle School
Schutt, Kassie Ramsey Middle School
Vanoy, Aaralyn Jefferson County Traditional Mid
Bender, Kennedy West Jessamine Middle School
Treece, Lucy Highland Middle School
Harper, Jaycee Muhlenberg County
Cowart, Eisley Brentwood Middle School
Vidourek, Laura Shelby West Middle School
Salvato, Gabrielle Shelby County
Mulvey, Reagan Portland Christian
Fortner, Chloe Larue County
Herrera, Diana Beaumont Middle School
Fendig, Frances St. Francis of Assisi School
Bolin, Sophia Shelby West Middle School
Velotta, Jordis Daviess County Middle School
Shearer, Ella Walton Verona
Solley, Lula Mae Walden
Brand, Aurora Burns Middle School
Bonar, Kate Kentucky Country Day
Tipton, Menda Whitefield Academy
Boa, Anna East Oldham Middle School
Dawson, Annalise South Oldham Middle School
Cargould, Elle North Oldham Middle School
Graves, Jayceline Louisville Home School
Smaldone, Julia Crosby Middle School
Mundell, Janie Noe Middle School
Bobnar, Megan Christian Academy Middle School
Newsome, Maliea Ramsey Middle School
Moore, DeCoreya Meyzeek Middle School
McIntyre, Ailey Oldham County Middle School
Sparks, Kate South Oldham Middle School
Harrity, Emmalynne Louisville Home School
Roper, Katie St. Michael
Piccioli, Monica Crosby Middle School
Lewis, Marybeth Christian Academy Middle School
Evans, Grace Marnel C. Moorman Middle School
Payne, Arianna Jefferson County Traditional Mid
Shoulders, MacKenzie Highland Middle School
Williams, Kenzie Daviess County Middle School
Cotton, Kelsie Muhlenberg County
Banovac, Lauren Brentwood Middle School
Fannin, Karsen Shelby County
Browning, Katie Portland Christian
Mattingly, Kirii Burns Middle School
Foster, Kristina Barret Traditional Middle School
Nelson, Grace Shelby West Middle School
Robson, Mollie Highlands Latin School Elementar
Brooks, Lindsey Walton Verona
Gerdes, Ava East Oldham Middle School
Moore, Olivia South Oldham Middle School
Auton, Riley North Oldham Middle School
Ayala, Sofia Crosby Middle School
Biro, Flora Noe Middle School
Lucas, Kamiyah Ramsey Middle School
Seng, Natalie Beaumont Middle School
Burns, Emily West Jessamine Middle School
Wyatt, Emerson St. Francis of Assisi School
Lutz-Buford, Heidi Oldham County Middle School
Alexander, Sophia South Oldham Middle School
Paulin, Makayla Louisville Home School
Embry, Elizabeth St. Michael
Mumford, Cadie Barret Traditional Middle School
Metcalf, Sara Crosby Middle School
Hydes, Maggie Christian Academy Middle School
Casas, Karla Jefferson County Traditional Mid
Drake, Daria Highland Middle School
Clark, Lauren Daviess County Middle School
Miller, Sarah Muhlenberg County
Percy, Paige Brentwood Middle School
Winfield, Natalie Burns Middle School
Duncan, Ava Kentucky Country Day
Hamilton, Jaylah Barret Traditional Middle School
Underwood, Sienna Meyzeek Middle School
Fultz, Brooklyn Highlands Latin School Elementar
Hensley, Dixie Walton Verona
Priest, Addyson Meyzeek Middle School
Gaona, Adaleigh Oldham County Middle School
Fawbush, Tula East Oldham Middle School
Smith, Katie North Oldham Middle School
Mayfield, Livia Noe Middle School
Farmer, Izabella Ramsey Middle School
Dzalic, Anela Jefferson County Traditional Mid
Leahy, Morgan Beaumont Middle School
Young, Sadie West Jessamine Middle School
Stevenson, Abbie Mt. Washington Middle School
Drake, Wesley Highland Middle School
Watts, Mackenzie Shelby West Middle School
Brown, Piper Louisville Home School
Rogers, Ellie Crosby Middle School
Greenwell, Skylar Christian Academy Middle School
Cecil, Alana Larue County
Antoni, Keira Beaumont Middle School
Munson, Divinity Covenant Classical Academy
McCubbin, Cadynce Eastside Middle School
Amos, Cassidy Highland Middle School
Tidwell, Sally Daviess County Middle School
Ryan, Caydence Walton Verona
Greer, Blakely Burns Middle School
Easley, Helen Kentucky Country Day
Smithee, Mallory Barret Traditional Middle School
Reynolds, Amilya Madison Central
Findley, Mia East Oldham Middle School
Trevino, Josie South Oldham Middle School
McDonald, Abby Meyzeek Middle School
Smith, Taylor Oldham County Middle School
Schmitt, Julia North Oldham Middle School
Whitehouse, Rian Marnel C. Moorman Middle School
Brown, Gracie Noe Middle School
Richardson, Alex Ramsey Middle School
Black, Natalie Jefferson County Traditional Mid
Kratzer, Esther West Jessamine Middle School
Smith, Lily Mt. Washington Middle School
Chaney, Lily Highland Middle School
Pizzi, Emma Brentwood Middle School
Kendall, Emma Shelby West Middle School
Howell, Brinklee Shelby County
Clark, Lexi Crosby Middle School
Heine, Olivia Noe Middle School
Copenhaver, Eden Christian Academy Middle School
Melvin, Jincey Ramsey Middle School
Kresel, Gabbi Larue County
Moseley, Elena Beaumont Middle School
Egan, Alex Eastside Middle School
Camera, Gianna Shelby West Middle School
Powers, Annie Daviess County Middle School
Schwanenberger, Chloe Walton Verona
French, Payton Burns Middle School
Figa, Jenna Kentucky Country Day
Ehret, Coral Whitefield Academy
Boa, Hope East Oldham Middle School
Schock, Morgan South Oldham Middle School
Sensenbrenner, Vita North Oldham Middle School
Francis, Ava Louisville Home School
Green-King, Jossie Barret Traditional Middle School
Dierking, Hadley Meyzeek Middle School
Wright, Caroline Oldham County Middle School
Wedin, Asiah Louisville Home School
Stallman, Annmarie Brentwood Middle School
Bramer, Reese North Oldham Middle School
Lewis, Sarah Christian Academy Middle School
Megibben, Lily Marnel C. Moorman Middle School
Price, Katie Jefferson County Traditional Mid
Stryker, Kiersten West Jessamine Middle School
Whitham, Callie Highland Middle School
Reesman, Melanie Daviess County Middle School
Wilson, Mallory Muhlenberg County
Morrison, Macie Brentwood Middle School
Carner, Baylee Shelby County
Gish, Ava Portland Christian
Dilback, Adelyn Burns Middle School
Sturgill, Rowan Beaumont Middle School
Connally, Charlotte St. Francis of Assisi School
Sager, Blaire Shelby West Middle School
Stallings, Bentlei Daviess County Middle School
McGill, Molly Highlands Latin School Elementar
Vonhandorf, Addison Walton Verona
Sandefur, Chloe Burns Middle School
Jennings, Sydney Kentucky Country Day
Nay, Kaylee East Oldham Middle School
Crask, Abigail South Oldham Middle School
Green, Sydney North Oldham Middle School
DeWees, Dorothy Louisville Home School
Holthouser, Emerson Crosby Middle School
Gordon, Annika Noe Middle School
Wearsch, Megan Christian Academy Middle School
Harkins, Gemma Ramsey Middle School
McDowell, Kinlee Larue County
Yadav, Ayushi Meyzeek Middle School
Dant, Riley Oldham County Middle School
Campbell, Anna Grace South Oldham Middle School
Dann, Minnie Louisville Home School
Tracy, Taryn St. Michael
Zutterman, Emma Barret Traditional Middle School
Newkirk, Arianna Crosby Middle School
Bohn, Kristian Christian Academy Middle School
Turpen, Claire Marnel C. Moorman Middle School
Filippazzo, Sydney Jefferson County Traditional Mid
Cooksey, Hannah Highland Middle School
Nee, Kate Daviess County Middle School
Boggess, Kaitlyn Muhlenberg County
Banovac, Lia Brentwood Middle School
Evans, Audrey Portland Christian
Mattingly, Adyson Burns Middle School
Johnson, Emma Barret Traditional Middle School
Burgess, Michele Shelby West Middle School
Pryor, Gigi Highlands Latin School Elementar
Vandiver, Winter Walton Verona
Hurley, Cameron Oldham County Middle School
Fusner, Amber East Oldham Middle School
May, Julia North Oldham Middle School
Strange, Loreli Noe Middle School
Weihe, Savannah Ramsey Middle School
Rusing, Bella Beaumont Middle School
Lukins, Alayna West Jessamine Middle School
Back to Top

Middle School Open Boys 282 entries

Athlete Seed Team
Waldron, Seth Daviess County Middle School
Kaminski, Alex North Oldham Middle School
Drury, Daven Oldham County Middle School
Olson, Noah Barret Traditional Middle School
Weitlauf, J P Beaumont Middle School
Settle, Mason Ramsey Middle School
VanDyke, David Brentwood Middle School
Sasse, Nolan East Oldham Middle School
Wagner, Carrh North Oldham Middle School
Chhetri, Susant Newburg Middle School
Webb, Liam Brentwood Middle School
Delfin, Jack Shelby West Middle School
Sanders, Nick Meyzeek Middle School
Williams, Caleb Crosby Middle School
Rusing, Alex Beaumont Middle School
Frederick, Cole Louisville Home School
Kelsey, Carter Beaumont Middle School
Davis, Kensley Noe Middle School
Clickner, Leonardo East Oldham Middle School
McAllister, Blake North Oldham Middle School
Godbey, Sam North Oldham Middle School
Same, Kaiden South Oldham Middle School
Young, Ben North Oldham Middle School
Buckman, Brock South Oldham Middle School
Caudill, Maddox Johnson Traditional Middle Schoo
Sibley, Eric Oldham County Middle School
Ousley, Kade Barret Traditional Middle School
Key, Kaelan North Oldham Middle School
Watkins, Larry Newburg Middle School
Troup, Stuart Brentwood Middle School
Wright, Kyan Jefferson County Traditional Mid
Bindner, Nathen Conway Middle School
Gould, Carson St. Henry Middle School
Shin, Ryan Brentwood Middle School
Odom, Elliott Christian Educational Consortium
Jackson, Darius Meyzeek Middle School
Smaldone, Matthew Crosby Middle School
Arnold, Myles Beaumont Middle School
Egbert, Rehaan Noe Middle School
Hamilton, Wyatt Brentwood Middle School
Helton, Jaxson Meyzeek Middle School
Whitmer, Caleb Crosby Middle School
Owsley, Christian Beaumont Middle School
Mayfield, Jude Noe Middle School
Ottersbach, Tyler Louisville Home School
Mynhier, Liam East Oldham Middle School
Wiseman, Peyton North Oldham Middle School
Taylor, Rylan South Oldham Middle School
Bobay, Conlan North Oldham Middle School
Gaither, Ethan Johnson Traditional Middle Schoo
Miles, Wesley Daviess County Middle School
Killian, Camden North Oldham Middle School
DeCuir, Ben Oldham County Middle School
Blitch, Bennett Beaumont Middle School
Myer, Grayson Ramsey Middle School
Bennett, Walker Brentwood Middle School
MacKenzie, Gavin East Oldham Middle School
Sapra, AJ North Oldham Middle School
Turpen, Josh North Oldham Middle School
Rairick, Caeden South Oldham Middle School
Devore, William Johnson Traditional Middle Schoo
Moore, Caleb Daviess County Middle School
Hurley, Nolan Oldham County Middle School
Murphy, Rustin Barret Traditional Middle School
Hunt, Chris Beaumont Middle School
Davis, Matthew Noe Middle School
Dale, Elijah Christian Academy Middle School
Geiser, Jack North Oldham Middle School
Liford, Braden Newburg Middle School
Nicholson, Ryan Brentwood Middle School
McCafferty, Mickael Jefferson County Traditional Mid
Jones, Evan Conway Middle School
Reardon, Micah Anchorage Public School
Kimbler, Jacob Shelby West Middle School
Mesfin, Heyab Crosby Middle School
LePrell, Max Highlands Latin School Elementar
Amstutz, William Beaumont Middle School
Petti, Zach Noe Middle School
Landers, Austin Eminence
Hamilton, Bryce Meyzeek Middle School
MacFarlane, Bryce Crosby Middle School
Natour, Freddie Beaumont Middle School
O'Shea, William Noe Middle School
Brown, Silas Louisville Home School
Johnson, Sean East Oldham Middle School
Payne, Brevin North Oldham Middle School
Schock, Ryan South Oldham Middle School
Ross, Austin Johnson Traditional Middle Schoo
Bearance, Jack North Oldham Middle School
Linnean, Joe Oldham County Middle School
Morton, Alex Ramsey Middle School
Link, Ryan Brentwood Middle School
Sparks, JK Brentwood Middle School
Ruggles, Brendan North Oldham Middle School
Larsen, Josh South Oldham Middle School
Mattingly, Matthew Johnson Traditional Middle Schoo
French, Jacob Daviess County Middle School
Doyle, Paul Oldham County Middle School
Gerstorff, Gabriel Barret Traditional Middle School
Hill, Chace Beaumont Middle School
Green, Joshua Ramsey Middle School
Soffel, Mike East Oldham Middle School
Wiseman, Cooper North Oldham Middle School
Cooper, Noah Newburg Middle School
Oullette, Tyler Brentwood Middle School
Lloyd, Alan Jefferson County Traditional Mid
Jacobsen, Brody Anchorage Public School
Clark, Miles Shelby West Middle School
Earwood, Kaden Crosby Middle School
Imamura, Haruto Beaumont Middle School
Fulton, Gavin Noe Middle School
Stover, Noah East Oldham Middle School
Hill, Lucas North Oldham Middle School
Matthews, Chase Meyzeek Middle School
Carter, Joseph Crosby Middle School
Glenn, Caleb Beaumont Middle School
Haverstock, Alex Noe Middle School
Andrade, Ben East Oldham Middle School
Hudson, Colt North Oldham Middle School
McGonnell, Thomas South Oldham Middle School
Mansfield, Xavier Johnson Traditional Middle Schoo
Murphy, Grant North Oldham Middle School
Gilbert, Walker Oldham County Middle School
McRae, Andre Newburg Middle School
Deitz, Asher Ramsey Middle School
Hawkins, Cole Brentwood Middle School
Rohling, Andy St. Henry Middle School
Glasgow, Bennett Brentwood Middle School
Brown, Andrew Daviess County Middle School
Williams, Ethan Oldham County Middle School
Aphaivongs, Kellen Barret Traditional Middle School
Castro, Zavier Beaumont Middle School
Holmes, Connor Ramsey Middle School
Becknell, Parker East Oldham Middle School
Zakharov, Anton North Oldham Middle School
Habtemariam, Nahem Newburg Middle School
Williams, Paul Brentwood Middle School
Mayes, Eli Anchorage Public School
Poole, Carter Shelby West Middle School
Hanson, Shepard Crosby Middle School
Van Heemst, Henk Beaumont Middle School
Nomura, Yuta Beaumont Middle School
English, Ryne Noe Middle School
Thornton, Bryce East Oldham Middle School
Dugan, Charlie North Oldham Middle School
Lancaster, Tucker North Oldham Middle School
Lee, Aaron South Oldham Middle School
Wolford, Liam North Oldham Middle School
Graves, Karter South Oldham Middle School
Doss, Nathan Johnson Traditional Middle Schoo
Royer, Andrew Oldham County Middle School
Rizzo, Giovanni Barret Traditional Middle School
Wood, Tyler North Oldham Middle School
Glass, Isaac Newburg Middle School
Webb, Logan Brentwood Middle School
Ruiz, Christian Jefferson County Traditional Mid
Woodward, Jonathon Conway Middle School
Crawford, Anthony St. Henry Middle School
Blanchfield, Samuel Brentwood Middle School
Arif, Rayyan Meyzeek Middle School
Lewis, Thomas Crosby Middle School
Barrett, Ryan Beaumont Middle School
Fite, Wyatt Noe Middle School
Tackett, Kaden Trimble County
Roberts, Chase Daviess County Middle School
Lampton, Noah North Oldham Middle School
Rissler, Jaxon Oldham County Middle School
Fitzpatrick, Rick Beaumont Middle School
Powers, Nolan Ramsey Middle School
Brubaker, Zachary Brentwood Middle School
Marks, Spencer Newburg Middle School
Wells, Noah Brentwood Middle School
Shelley, Dylan Meyzeek Middle School
Wilham, Caleb Crosby Middle School
Quenon, Carson Beaumont Middle School
Reynolds, Stuart Louisville Home School
Petaja, Cooper East Oldham Middle School
Drake, Elijah North Oldham Middle School
Copeland, Jobe North Oldham Middle School
Carnes, Isaac Johnson Traditional Middle Schoo
Wendling, Jacob North Oldham Middle School
Hoffman, Beau South Oldham Middle School
Allen, Xavier Johnson Traditional Middle Schoo
Lyne, Jalon Daviess County Middle School
Rowan, Maxwell Oldham County Middle School
Nanni, Ethan Barret Traditional Middle School
Lu, Jerry North Oldham Middle School
Recktenwald, Noah Newburg Middle School
Attmore, Gray Brentwood Middle School
Medina, Aden Jefferson County Traditional Mid
Dawson, Matthew Conway Middle School
Collier, John Shelby West Middle School
Brown, Franklin Crosby Middle School
Henson, Tucker Crosby Middle School
Antoni, Drew Beaumont Middle School
Dowdy, Dallas Noe Middle School
Peebles, Carter Brentwood Middle School
Raymond, Thomas Meyzeek Middle School
Ramirez, Jesus Crosby Middle School
Natour, Sam Beaumont Middle School
Brown, Trenton Noe Middle School
Chavez, Asher Louisville Home School
Johnson, Tyler East Oldham Middle School
Richards, Cannon North Oldham Middle School
Yann, Cooper South Oldham Middle School
Shaw, Ethan Johnson Traditional Middle Schoo
Kloos, Karsen North Oldham Middle School
Holton, Jack Oldham County Middle School
Hack, Alex Ramsey Middle School
Berg, Hayden Brentwood Middle School
Ward, Gabe East Oldham Middle School
Miron, Sebastian North Oldham Middle School
Tarbet, Brendan North Oldham Middle School
Meredith, Terry South Oldham Middle School
Saling, Jaedon Johnson Traditional Middle Schoo
Mayfield, Haysten Daviess County Middle School
Hill, Jaxson Oldham County Middle School
Johnson, Jayden Barret Traditional Middle School
Holmes, Warren Beaumont Middle School
Brown, Ryan Christian Academy Middle School
Dunlap, Ian North Oldham Middle School
Brown, Jordan Newburg Middle School
Petterson, Matthew Brentwood Middle School
Oliver, Kristian Jefferson County Traditional Mid
Keith, John Michael Anchorage Public School
Vost, Callum Shelby West Middle School
Owen, Jackson Crosby Middle School
Beiter, Eli Highlands Latin School Elementar
Amin, Kishan Beaumont Middle School
Morris, Trevor Noe Middle School
Yang, Alex Meyzeek Middle School
Ennis, Gus Crosby Middle School
Johnson, Blake Beaumont Middle School
Lawson, Kyle Noe Middle School
Brown, Lawson East Oldham Middle School
Kane, James North Oldham Middle School
McGonnell, Trey South Oldham Middle School
Recio, Andrew Johnson Traditional Middle Schoo
Robinett, Jackson North Oldham Middle School
Robison, Jonathan Oldham County Middle School
Keller, Zack Ramsey Middle School
Yates, Dorsey Brentwood Middle School
West, Jack Brentwood Middle School
Morgan, Samuel North Oldham Middle School
James, Jake South Oldham Middle School
Garcia, Anthony Johnson Traditional Middle Schoo
Komarek, Ethan Daviess County Middle School
Baldwin, Mason Oldham County Middle School
Deaton, Gavin Barret Traditional Middle School
Haynes, Jackson Beaumont Middle School
Tran, Kaden Ramsey Middle School
Sidwell, Jack East Oldham Middle School
Brodsky, Connor North Oldham Middle School
Irvin, Zayin Newburg Middle School
Daniels, Joseph Brentwood Middle School
Neel, Ben Jefferson County Traditional Mid
Wallace, Liam Anchorage Public School
Whitehead, Ben Shelby West Middle School
Hill, Brooks Crosby Middle School
Salyer, Ian Beaumont Middle School
Burke, George Noe Middle School
Crady, Kyle East Oldham Middle School
Materna, Bryson North Oldham Middle School
Abell, Ryan Meyzeek Middle School
Raglin, Jason Crosby Middle School
Brown, Zach Beaumont Middle School
Harrison, Andrew Noe Middle School
Miller, Mason Trimble County
Moore, Caleb East Oldham Middle School
Downs, Henry North Oldham Middle School
Martin, Austin South Oldham Middle School
Kaiser, Trevor Johnson Traditional Middle Schoo
McDonald, Dillon Oldham County Middle School
Schade, Ryan Barret Traditional Middle School
Hutchins, Carson North Oldham Middle School
Drury, Conlan Oldham County Middle School
Hawkins, Andrew Newburg Middle School
Rock, Caleb Ramsey Middle School
Bennett, Parker Brentwood Middle School
Filippazzo, Brady Jefferson County Traditional Mid
Parhard, Evan St. Henry Middle School
Vaughn, Keller Brentwood Middle School
Back to Top

Middle School Open Girls 223 entries

Athlete Seed Team
Tripp, Abigail Crosby Middle School
Carlton, Avery Noe Middle School
Plummer, Anabelle Christian Academy Middle School
Farmer, Mallory Oldham County Middle School
Barrett, Megan Beaumont Middle School
Stahl, Dani Jefferson County Traditional Mid
Reinking, Grace Highland Middle School
Villaruz, Sasha Brentwood Middle School
King, Rachel Christian Educational Consortium
Chernov, Annabelle Meyzeek Middle School
Ramsey, Adora Crosby Middle School
Roederer, Addison Eminence
Williams, Josie Oldham County Middle School
Shirrell, Ila East Oldham Middle School
Harper, Lily North Oldham Middle School
Nana, Kamilah Johnson Traditional Middle Schoo
Smith/French, Brooklynn Burns Middle School
Rigsby, Presley East Oldham Middle School
Goodloe, Riley Oldham County Middle School
Welle, Alessandra North Oldham Middle School
Walker, Khyra Oldham County Middle School
Lee, Yullianne Beaumont Middle School
Hinkle, Bryana Newburg Middle School
Lokkesmoe, Skylar Brentwood Middle School
Graziano, Alexis Trimble County
Breitigan, Zoe Beaumont Middle School
Yi, Sara Newburg Middle School
Pointer, Bella Jefferson County Traditional Mid
Gunn, Harper Brentwood Middle School
Cunningham, Maddie Shelby West Middle School
Browning, Alyssa Walton Verona
Hefner, Jenna Oldham County Middle School
Johnson, Bailey East Oldham Middle School
Larsen, Eva South Oldham Middle School
Ali, Afia North Oldham Middle School
McFarland, Aviana Johnson Traditional Middle Schoo
Connor, Anna Barret Traditional Middle School
Cooper, Lizzie Crosby Middle School
Rice, Addisyn Noe Middle School
Farmer, Elizabeth Oldham County Middle School
Brison, Zarayiah Meyzeek Middle School
Miniard, Brenna East Oldham Middle School
Wayland, Ava Oldham County Middle School
Boyd, Janie North Oldham Middle School
Ludwick, Allie Crosby Middle School
Burkhardt, Cameryn Oldham County Middle School
Imamura, Miku Beaumont Middle School
Turner, Norah Highland Middle School
Morris, Paige Brentwood Middle School
Carlsen, Gracie Christian Educational Consortium
Bennett, Harper Brentwood Middle School
Craig, McKenzie Meyzeek Middle School
Brown, Felicia Crosby Middle School
Kainer, Madelyn Trimble County
Brand, Annabella Burns Middle School
Buckley, Maggie Brentwood Middle School
Whitaker, Chloe Shelby West Middle School
Fuller, Ava Walton Verona
Smith, Aubrey Oldham County Middle School
Buehler, Abby East Oldham Middle School
Mbaraka, Naila North Oldham Middle School
Kothrade, Lillian North Oldham Middle School
Frederick, Emilie Johnson Traditional Middle Schoo
Edge, Joslyn Daviess County Middle School
Dunne, Ellie Beaumont Middle School
French, Lydia Noe Middle School
Amin, Kaya Beaumont Middle School
Marquez-Cordova, Ximena Newburg Middle School
Priddy, Andrea East Oldham Middle School
Ward, Bethany North Oldham Middle School
Herrell, Ariah Crosby Middle School
Stoneburner, Maddie Noe Middle School
Melgar, Gaby Christian Academy Middle School
Keck, Mary New Song Christian Academy
Williams, Sylvie Oldham County Middle School
Breitigan, Cora Beaumont Middle School
Walker, Greysen Conway Middle School
Nagel, Casey Highland Middle School
Avrit, Tatum Brentwood Middle School
Kelly, Katherine Christian Educational Consortium
Oliphant, Anna Brentwood Middle School
Click, Aeriel Meyzeek Middle School
Velapoldi, Danielle Crosby Middle School
Brierly, Anna Trimble County
Masic, Bryonna Eminence
Cooper, Maia Oldham County Middle School
Weiss, Noa Meyzeek Middle School
Moran, Lydia Louisville Home School
Knorr, Bella Oldham County Middle School
Bobay, Helena North Oldham Middle School
Makk, Sophia North Oldham Middle School
Smithson, Savannah Johnson Traditional Middle Schoo
Waldron, Charlotte Daviess County Middle School
Van Heemst, Nora Beaumont Middle School
Strickland, Danae Noe Middle School
Craft, Keaira Newburg Middle School
Rice, Ava Brentwood Middle School
Embry, Riley Shelby West Middle School
Peak, Aydynlynn North Oldham Middle School
Allen, Lillie Johnson Traditional Middle Schoo
French, Lilly Crosby Middle School
Moses, Ellie Noe Middle School
Barrett, Jane Christian Academy Middle School
Millet, Tatum Oldham County Middle School
Pfister, Sophia Beaumont Middle School
Vice, Olivia Jefferson County Traditional Mid
Clements, Evelyn Highland Middle School
Foss, Bella Brentwood Middle School
Pellowe, Avery Christian Educational Consortium
Millan, Alexa Meyzeek Middle School
Schmitz, Kate Crosby Middle School
Coffee, Bella Eminence
Bailey, Mackenzie Oldham County Middle School
Eckert, Brooke East Oldham Middle School
Mayhew, Diana Burns Middle School
Dumke, Whitney East Oldham Middle School
Hefner, Ella Oldham County Middle School
Ecleberry, Keely North Oldham Middle School
Ransdell, Mollie North Oldham Middle School
Tigue, Lily Oldham County Middle School
Sharp, Addison Beaumont Middle School
McFarland, Laney Newburg Middle School
Staggs, Sofia Brentwood Middle School
Keyzer, Isabella Barret Traditional Middle School
Johnson, Lillian Crosby Middle School
Skaggs, Kaelyn Noe Middle School
Collins, Piper Christian Academy Middle School
Radhakrishnan, Reyna Beaumont Middle School
Marshall, Kori Jefferson County Traditional Mid
Croney, Amelia Brentwood Middle School
O'Daniel, Mya Shelby West Middle School
Robison, Lily Oldham County Middle School
Roberts, Grace East Oldham Middle School
Fowler, Jazmia South Oldham Middle School
Anderson, Aubrey North Oldham Middle School
Blackford, Shauna Johnson Traditional Middle Schoo
Odom, Caylee East Oldham Middle School
Arrazola, Lily Oldham County Middle School
Raymond, Katie North Oldham Middle School
Rhodes, Eyla Oldham County Middle School
Leahy, Macy Beaumont Middle School
Perkins, Whitney Newburg Middle School
VanDyke, Claire Brentwood Middle School
Frazier, Anna Christian Educational Consortium
Yount, Sophia Brentwood Middle School
Vasquez, Mia Meyzeek Middle School
Walker, Kobi Trimble County
Hooker, Olivia Burns Middle School
Baird, Nikki Beaumont Middle School
Salah, Hala Newburg Middle School
Giddins, Maleya Jefferson County Traditional Mid
Halstead, Natalie Brentwood Middle School
Riickert, Elle Shelby West Middle School
Throckmorton, Mckayla Walton Verona
Ainsworth, Piper Oldham County Middle School
Johnson, Riely East Oldham Middle School
Roesler, Piper North Oldham Middle School
Steineker, Melody North Oldham Middle School
Hammond, Denaya Johnson Traditional Middle Schoo
Brubaker, Raylee Daviess County Middle School
Myers, Natalie Barret Traditional Middle School
Gwag, Sophie Beaumont Middle School
McQueen, Emina Noe Middle School
Dowling, Ella Oldham County Middle School
Kinne, Eva Meyzeek Middle School
Wright, Natalie East Oldham Middle School
Judy, Lindsey Oldham County Middle School
Tarbet, Hallie North Oldham Middle School
Lawrey, Megan Crosby Middle School
Watson, Katherine Noe Middle School
Young, Lily Oldham County Middle School
Cox, Ellie Beaumont Middle School
Leon, Nataly Conway Middle School
Glass, Arie Highland Middle School
Kolacki, Tess Oldham County Homeschool Middle
Jones, Emerson Brentwood Middle School
Koralia, Myah Christian Educational Consortium
Mason, Marina Brentwood Middle School
Attum, Rasheeda Meyzeek Middle School
Paul, Emily Crosby Middle School
Stockdale, Avery Trimble County
Smolinski, Ada Eminence
Leatham, Tressa Brentwood Middle School
Hardigree, Olivia Shelby West Middle School
Gilbert, Victoria Louisville Home School
Sams, Claire Walton Verona
Marx, Bailey Oldham County Middle School
Brozack, Isabella East Oldham Middle School
Buel, Claire North Oldham Middle School
Hans, Corinne North Oldham Middle School
Clark, Rylee Johnson Traditional Middle Schoo
Cobb, Sophia Daviess County Middle School
Wlliams, Elizabeth Beaumont Middle School
Diop, Yacine Noe Middle School
Hall, Hannah Beaumont Middle School
Clore, Riley Newburg Middle School
Forseth, Eva East Oldham Middle School
Peak, Alexis North Oldham Middle School
Henderson, Ellie Crosby Middle School
Stoneburner, Carly Noe Middle School
Barrett, Emma Christian Academy Middle School
Proctor, Autumn Oldham County Middle School
Bryant, Kate Beaumont Middle School
Evans, Madison Conway Middle School
Borkowski, Lillian Highland Middle School
Jones, Maya James Brentwood Middle School
Pellowe, Lerran Christian Educational Consortium
Gamble, Ella Brentwood Middle School
Gomez, Rose Meyzeek Middle School
Shipp, Macey Crosby Middle School
Ceralde, Arabella Eminence
Bauer, Elizabeth Oldham County Middle School
Mudd, Gracie Louisville Home School
Gist, Kathryn Burns Middle School
Wendel, Grace Oldham County Middle School
Hayes, Lucy North Oldham Middle School
Wendling, Daisy North Oldham Middle School
Murphy, Aliya Daviess County Middle School
Suzuki, Ann Beaumont Middle School
Soeder, Savannah Noe Middle School
Guerrera, Carmen Newburg Middle School
Harris, Hallie Brentwood Middle School
Dempsey, Harley Shelby West Middle School
Back to Top

Varsity A Boys 277 entries

Athlete Seed Team
Newton, Justin Dixie Heights
Beasley, Calder Louisville Collegiate
Hess, Jaden Bullitt Central HS
Williams, Justin Carroll County
Norton, Mikel Butler
Adams, Alex Daviess County
Rafferty, Eric Lafayette
Jacobson, Austin Madison Central