Girls 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ellisa Tarver 8 Farnsley Middle School 21.84 1
1 Richnell Roberts 6 Stuart-Frost Middle School 19.93 1
1 Candace Thomas 7 Jefferson County Traditional M 24.32 1
2 Markirah Thomas-Turner 8 Kammerer Middle School 21.87 1
Boys 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 D'anico Trowell 8 Farnsley Middle School 17.02 1
1 Mekhi McDaniel 7 Kammerer Middle School 18.02 3
1 Dallas Little 6 Jefferson County Traditional M 19.85 2
2 Elias Vititoe 8 Kammerer Middle School 17.38 1
2 Dominic Foreman 7 Stuart-Frost Middle School 23.21 3
2 Riece Raglin 6 Jefferson County Traditional M 21.27 2
3 Errion Pickett 8 Kammerer Middle School 18.50 2
4 Kamran James 8 Stuart-Frost Middle School 19.52 3
5 Robert Byers Jr 8 Farnsley Middle School 20.90 1
6 Kenneth Thomas 8 Stuart-Frost Middle School 21.52 3
7 Ahmad Mohram 8 Olmsted North Academy 22.07 2
Girls 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Karmen Hobbs 6 Farnsley Middle School 13.84 4
1 Orryn Wright 7 Grace M. James Academy Middle 13.14 1
1 Jaliyah Taylor 8 Jefferson County Traditional M 13.36 4
2 Emoni Gainey 7 Grace M. James Academy Middle 14.02 1
2 Kamia Henderson 6 Highland Middle School 14.65 7
2 Zalaya Scott 8 Jefferson County Traditional M 13.47 4
3 La' Nyia Holt 6 Farnsley Middle School 14.79 5
3 India Barker 8 Highland Middle School 13.56 1
3 Devyn Price 7 Ramsey Middle School 14.07 1
4 Khamryn Towns 5 Farnsley Middle School 14.81 2
4 Caleigh Thomas 7 Grace M. James Academy Middle 14.70 1
4 Justice Woods 8 Western Middle School 13.83 2
5 Giselline Peralta 8 Johnson Traditional Middle Sch 14.33 14
5 Aziyah Farley 6 Westport Middle School 15.06 3
5 Torina Wright 7 Jefferson County Traditional M 14.80 14
6 Fatima Ndiaye 7 Highland Middle School 14.96 13
6 Ashlinn James 8 Ramsey Middle School 14.33 5
6 Zoa Scott 6 Western Middle School 15.12 3
7 Stella May 6 Noe Middle School 15.14 8
7 Ziara Taylor 8 Jefferson County Traditional M 14.47 12
7 Amiariyah Hunter 7 Jefferson County Traditional M 15.16 10
8 Cadie Mumford 8 Barret Traditional Middle Scho 14.53 15
8 Kearsten Bolt 6 Noe Middle School 15.15 4
8 Camdyn Johnson 7 Ramsey Middle School 15.19 4
9 A'maria Pegus 6 Grace M. James Academy Middle 15.18 17
9 Celia Sweatt 7 Western Middle School 15.22 13
9 Kenedi Turner 8 Western Middle School 14.57 5
10 Dicksaline Johnson 8 Stuart-Frost Middle School 14.64 1
10 Quari James 7 Jefferson County Traditional M 15.30 7
10 Alexondria Brittle 6 Grace M. James Academy Middle 15.19 7
11 Aryden Brewer 7 Grace M. James Academy Middle 15.43 9
11 Crystal Collins 8 Olmsted South Academy 14.69 12
11 Ahmari Brice 6 Jefferson County Traditional M 15.32 16
12 Janae Mickens 7 Johnson Traditional Middle Sch 15.47 6
12 Kayliegh Perry 8 Ramsey Middle School 14.76 7
12 Kelsey Thomas 6 Jefferson County Traditional M 15.42 16
13 Abbie Johnson 8 Crosby Middle School 14.76 8
13 Sophie Dyer 6 Barret Traditional Middle Scho 15.42 18
13 Isabel Howes 7 Westport Middle School 15.52 7
14 Savannah Shea 6 Barret Traditional Middle Scho 15.55 17
14 Shayonna Allen 8 Olmsted South Academy 14.80 1
14 Aniyah Brown 7 Jefferson County Traditional M 15.53 5
15 Maycee Porter 7 Grace M. James Academy Middle 15.53 2
15 Savanna Edghill 6 Westport Middle School 15.56 2
15 ANiyah Carter 8 Western Middle School 14.82 9
16 Ava Ramsey 6 Meyzeek Middle School 15.56 6
16 Miracle Quarles 8 Ramsey Middle School 14.89 2
16 Makayla Gibbs 7 Stuart-Frost Middle School 15.54 9
17 DeJa Watkins 6 Western Middle School 15.62 10
17 Melody Haynes 7 Olmsted South Academy 15.56 10
17 Essence White 8 Stuart-Frost Middle School 14.94 6
18 Leilani Stewart 7 Grace M. James Academy Middle 15.72 15
18 Aniya Stowe 8 Kammerer Middle School 14.96 9
18 Agoddess Rushin 6 Stuart-Frost Middle School 15.86 3
19 Javiya Duncan 7 Johnson Traditional Middle Sch 15.75 16
19 Madison Tucker 6 Kammerer Middle School 15.89 19
19 Rose Geller 8 Kammerer Middle School 15.05 14
20 Sangania Lusema 6 Olmsted South Academy 15.94 17
20 Talayjah Brents 8 Western Middle School 15.06 8
20 Jiyanna Taylor 7 Jefferson County Traditional M 15.75 5
21 Jersey Hill 7 Kammerer Middle School 15.79 15
21 Paige Beasey 8 Kammerer Middle School 15.07 12
21 Laney Perkins 6 Jefferson County Traditional M 16.07 11
22 Ava Maddox 6 Crosby Middle School 16.13 3
22 Favor Odebowale 8 Barret Traditional Middle Scho 15.18 11
22 Jasmine Thompson 7 Crosby Middle School 15.82 10
23 Nakaylyn Price 7 Kammerer Middle School 15.94 8
23 Donisha Starling 8 Olmsted South Academy 15.25 2
23 Tahri Ralston 6 Ramsey Middle School 16.20 12
24 Ta'Zuriah Easley-Harris 8 Farnsley Middle School 15.35 5
24 Adriona Alston 6 Kammerer Middle School 16.21 19
24 Rontasia Vinson 7 The Academy @ Shawnee 16.00 16
25 Adrinna Duncan 6 Grace M. James Academy Middle 16.36 3
25 Jaidah Shea Powell 8 Johnson Traditional Middle Sch 15.44 6
25 Serenity Ray 7 Western Middle School 16.00 14
26 Jarie Jones 6 Barret Traditional Middle Scho 16.44 18
26 Breionna Owens 8 Olmsted South Academy 15.57 4
26 Danielle Reed 7 Ramsey Middle School 16.01 18
27 Melanie Hampton 7 Grace M. James Academy Middle 16.05 13
27 Valajia Holland 8 Stuart-Frost Middle School 15.62 4
27 Kelissa Jones 6 Western Middle School 16.53 11
28 Emmy Davis 8 Johnson Traditional Middle Sch 15.64 6
28 Janiah Palmer 6 The Academy @ Shawnee 16.68 13
28 Racheal Ballenger 7 Grace M. James Academy Middle 16.09 19
29 Jaya Hall 6 Grace M. James Academy Middle 16.72 19
29 Diamond Barnes 7 Grace M. James Academy Middle 16.18 18
29 Fatima Brown 8 Kammerer Middle School 15.66 11
30 Lainie Daniel 7 Barret Traditional Middle Scho 16.28 19
30 Kennedi Johnson 8 Johnson Traditional Middle Sch 15.77 10
30 Madison Carter 6 Olmsted South Academy 16.75 14
31 Aubrey Benoit 8 Ramsey Middle School 15.88 11
31 Danayzha Lampkins 6 Western Middle School 16.88 9
31 Laila Brice 7 Jefferson County Traditional M 16.31 18
32 Ellie Lindy 6 Noe Middle School 16.91 3
32 Iyana Boller 8 Olmsted South Academy 15.89 8
32 Shinaijah Rushin 7 Stuart-Frost Middle School 16.35 3
33 LaTya Johnson 7 Highland Middle School 16.35 13
33 Sarah Lee 8 Highland Middle School 15.91 7
33 Dakota Woods 6 Kammerer Middle School 17.13 2
34 Memphis Lady 6 Ramsey Middle School 17.22 5
34 Zamyah Bryant 8 Stuart-Frost Middle School 15.96 2
34 Ayona Knox 7 Jefferson County Traditional M 16.39 17
35 Jayshiria Robinson 8 Crosby Middle School 15.97 4
35 Brooklynn Vincent 7 Farnsley Middle School 16.52 1
35 Rose Aliabbari 6 Highland Middle School 17.34 17
36 Arielle Saunders 8 Ramsey Middle School 16.02 13
36 Eleanor Knight 6 Noe Middle School 17.36 9
36 Breshia Ng 7 Ramsey Middle School 16.57 10
37 Tavi Loving 7 Barret Traditional Middle Scho 16.61 13
37 Trinity Whitehead 8 Crosby Middle School 16.09 6
37 Brielle Levy 6 Noe Middle School 17.53 3
38 Shaniya Spencer 7 Kammerer Middle School 16.65 17
38 Mariyah Saunders 8 Ramsey Middle School 16.20 6
38 Mi'Kal'la Lewis 6 The Academy @ Shawnee 17.56 15
39 Kaleyah Dennis 6 Highland Middle School 17.62 7
39 Desdionna Lyles 7 Olmsted South Academy 16.66 14
39 Jaelyn Barmore 8 Westport Middle School 17.30 7
40 Ja'Niyah Lake 8 Barret Traditional Middle Scho 17.32 18
40 Brooklyn Brown 8 Highland Middle School 17.32 9
40 Denasia Fields 6 Olmsted South Academy 17.74 12
40 Delaney Allen 7 Ramsey Middle School 16.70 15
41 Tania Barnett 6 Noe Middle School 17.80 11
41 Jarhia Weaver 7 Stuart-Frost Middle School 16.71 8
42 Braniya Duncan 6 Johnson Traditional Middle Sch 17.91 12
42 Rebekah Crosby 7 Kammerer Middle School 17.01 13
42 Taimari Jones 8 Westport Middle School 17.34 8
43 Aliya Neighbors 8 Crosby Middle School 17.61 9
43 Kionna Dominguez 7 Johnson Traditional Middle Sch 17.08 11
43 Iyanna Elmore 6 Kammerer Middle School 18.11 14
44 Chaya Tylutke 8 Ramsey Middle School 18.20 14
44 Imani Smith 7 Ramsey Middle School 17.20 5
44 Genesis Deras-Fields 6 Stuart-Frost Middle School 18.54 12
45 Lailah Mehmedovic 6 Barret Traditional Middle Scho 18.87 16
45 Virginia Roda 7 Olmsted South Academy 17.59 6
46 Lilah Newton 7 Barret Traditional Middle Scho 17.67 15
46 Kazaire Cheatham 6 Johnson Traditional Middle Sch 19.16 12
47 Alex Rosa Caraballo 7 Barret Traditional Middle Scho 17.81 19
47 Eleana Bankes 6 Highland Middle School 19.62 15
48 LuvLeigh Miller 7 Johnson Traditional Middle Sch 17.99 16
48 Olivia Lancaster 6 Ramsey Middle School 22.18 18
49 Leslie Ndzang 7 Olmsted South Academy 18.03 8
50 Grace Gumm 7 Ramsey Middle School 18.23 16
51 Elizabeth Stanford 7 Barret Traditional Middle Scho 18.24 19
52 Shaza Mohamed 7 Kammerer Middle School 18.53 17
53 Kenlea Knight 7 Farnsley Middle School 19.25 16
54 Arianna Colbert 7 Crosby Middle School 21.74 10
Boys 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Reece Whitfill 6 Barret Traditional Middle Scho 13.32 3
1 Quantez Johnson 7 Crosby Middle School 13.05 7
1 Chayce Burton 8 Jefferson County Traditional M 11.99 1
2 Jaeden James 7 Farnsley Middle School 13.19 5
2 Nitayvis Short 6 W.E.B Dubois Academy 13.57 5
2 Layton Weekly 8 W.E.B Dubois Academy 12.43 1
3 Deandre Allen 7 Farnsley Middle School 13.39 6
3 Ravon Lee 8 Farnsley Middle School 12.52 1
3 Tylan Stoud-Bullock 6 W.E.B Dubois Academy 14.14 16
4 Josiah Major 7 Barret Traditional Middle Scho 13.41 4
4 Day´vonne Evans 8 Stuart-Frost Middle School 12.55 2
4 Peyton Ladd 6 Jefferson County Traditional M 14.20 2
5 Rafael Vazquez 7 Kammerer Middle School 13.53 4
5 Eric Mack 5 W.E.B Dubois Academy 14.34 4
5 Marlon Harbin 8 W.E.B Dubois Academy 12.56 2
6 Lamar Hockersmith 8 Johnson Traditional Middle Sch 12.59 9
6 Mekhi McDaniel 7 Kammerer Middle School 13.55 6
6 Chaz Lewis 6 W.E.B Dubois Academy 14.47 16
7 Malachi Towns 7 Highland Middle School 13.61 8
7 Aziaha Williams 8 Kammerer Middle School 12.63 1
7 Trevor Irving 6 W.E.B Dubois Academy 14.49 10
8 Jonathan Newby 7 Highland Middle School 13.75 11
8 Rossi Mbombo 8 Kammerer Middle School 12.87 2
8 Zayden Wingfield 6 W.E.B Dubois Academy 14.53 9
9 Evan Davenport 8 Farnsley Middle School 13.12 1
9 Luke Ashley 7 Kammerer Middle School 13.83 7
9 Leon Melvin 6 Jefferson County Traditional M 14.62 12
10 Jalen Dantzler 7 Crosby Middle School 13.88 5
10 Jaedyn Peacock 6 W.E.B Dubois Academy 14.80 11
10 Prince Mousomou 8 W.E.B Dubois Academy 13.14 1
11 Aidan Bransford 6 Noe Middle School 14.81 10
11 Chase Scott 8 Westport Middle School 13.17 2
11 Shelton Sweeney 7 Barret Traditional Middle Scho 13.89 6
12 Tyrone Arnold 8 Farnsley Middle School 13.18 3
12 Avery Mozee 5 W.E.B Dubois Academy 14.88 13
12 Tibebe Breetz 7 W.E.B Dubois Academy 14.15 12
13 Saras Shah 8 Barret Traditional Middle Scho 13.32 5
13 Kamari Richardson 7 Ramsey Middle School 14.26 4
13 Khristian Mitchell 5 W.E.B Dubois Academy 14.88 15
14 Alec White 6 Barret Traditional Middle Scho 14.90 14
14 Cristian Mattingly 7 Barret Traditional Middle Scho 14.27 9
14 Dequoria Warner 8 W.E.B Dubois Academy 13.36 3
14 Khi'Yon Melton 6 Westport Middle School 14.90 5
15 Ethan Dyer 7 Meyzeek Middle School 14.37 8
15 Dionte Bennett 8 W.E.B Dubois Academy 13.38 3
16 Ezra Tucker 7 Meyzeek Middle School 14.71 6
16 Evan Garner 6 W.E.B Dubois Academy 14.91 16
16 Amaris Johnson 8 W.E.B Dubois Academy 13.38 12
17 Beckett Kennedy 8 Barret Traditional Middle Scho 13.43 2
17 Gavin Thompson 6 Highland Middle School 14.94 13
17 Andy Shepherd 7 Kammerer Middle School 14.74 7
18 Shane Espinoza 7 Farnsley Middle School 14.76 10
18 Azavir Williams 6 Kammerer Middle School 14.99 11
18 Ned Taylor 8 Stuart-Frost Middle School 13.50 3
19 Elijah Woods 8 Crosby Middle School 13.62 1
19 Khalil Drane 7 W.E.B Dubois Academy 14.79 4
19 Devan Cornett 6 Western Middle School 15.03 4
20 Ayier Coates 8 W.E.B Dubois Academy 13.68 1
20 John Fuqua 6 Jefferson County Traditional M 15.11 8
20 Kyrin Thomas 7 Farnsley Middle School 14.88 6
21 Luke Cross 7 Barret Traditional Middle Scho 14.89 14
21 Kristiopher Bush 8 Ramsey Middle School 13.72 14
21 Graham Cross 6 Barret Traditional Middle Scho 15.14 15
22 Cristian Connor 6 Barret Traditional Middle Scho 15.27 13
22 Kyle Elliott 8 Farnsley Middle School 13.83 4
22 Aaron Bradford 7 W.E.B Dubois Academy 15.10 12
23 Kamari Young 8 Barret Traditional Middle Scho 13.93 11
23 Pollux Fiel 7 Meyzeek Middle School 15.37 11
23 Da'kari Owens 6 The Academy @ Shawnee 15.37 13
24 Melvin Mitchell 7 The Academy @ Shawnee 15.77 2
24 Marian Wardlaw 8 Stuart-Frost Middle School 13.95 16
24 Amarion Carter 6 W.E.B Dubois Academy 15.49 15
25 Harold Richards 8 Johnson Traditional Middle Sch 13.96 10
25 Chancellor Daugherty 7 Ramsey Middle School 15.82 10
25 Jaxson McFarland 5 W.E.B Dubois Academy 15.50 14
26 Anthony McClain 7 Kammerer Middle School 15.97 9
26 Duzye Gundy 8 Meyzeek Middle School 14.07 2
26 Elijah Jones 6 Westport Middle School 15.51 6
27 Julius Bledsaw 6 Farnsley Middle School 15.59 7
27 Elijah Downey 7 Ramsey Middle School 16.27 8
27 Duane Lyons 8 W.E.B Dubois Academy 14.18 9
28 Nii Ayikwei Adamah 8 Ramsey Middle School 14.21 3
28 DaMaury SaintRose 7 Stuart-Frost Middle School 16.48 3
28 Ramonte Dishman 6 Jefferson County Traditional M 15.64 11
29 Karon Moore 7 Crosby Middle School 16.63 9
29 Gabriel Hatcher 5 W.E.B Dubois Academy 15.74 8
29 Sharaun Hickerson 8 W.E.B Dubois Academy 14.28 7
30 Presley Cundiff 8 Barret Traditional Middle Scho 14.38 10
30 Wyatt Williamson 7 Meyzeek Middle School 16.95 12
30 Cristan Castaneda 6 The Academy @ Shawnee 15.77 8
31 Donovan Johnson 6 Barret Traditional Middle Scho 15.90 14
31 Trevor Goff 7 Kammerer Middle School 17.11 10
31 Errion Pickett 8 Kammerer Middle School 14.41 3
32 Joel Lee 8 Kammerer Middle School 14.47 10
32 Jurien Minor 6 Olmsted North Academy 15.91 14
32 Miles Nelson 7 W.E.B Dubois Academy 17.61 15
33 Jayvon Lowe 8 Ramsey Middle School 14.56 5
33 Aidan Natsis 6 Noe Middle School 15.98 12
33 Jamaorion Berry 7 Westport Middle School 17.69 7
34 Tyshawn Latham-Smith 7 Ramsey Middle School 20.25 13
34 Corde Boller 8 W.E.B Dubois Academy 14.93 13
34 Faithful Odebowale 6 Barret Traditional Middle Scho 16.06 15
35 Reginald Dawkins 6 Barret Traditional Middle Scho 16.07 14
35 Kamran James 8 Stuart-Frost Middle School 14.95 8
36 Luke Willingham 8 Ramsey Middle School 15.17 6
36 Jovan Knight 6 W.E.B Dubois Academy 16.67 16
37 Montae White 6 Crosby Middle School 17.04 9
37 Karson Purcell 8 Westport Middle School 15.20 5
38 Nolan Beiting 6 Crosby Middle School 17.25 13
38 Chris Morris 8 Kammerer Middle School 15.44 5
39 Jayden Williams 8 Johnson Traditional Middle Sch 15.57 7
39 James Guevara 6 Noe Middle School 17.94 7
40 James Weatherford 8 Olmsted North Academy 15.75 13
40 Alexander Pargeon 6 Stuart-Frost Middle School 18.03 9
41 Malik Toogood 8 The Academy @ Shawnee 15.78 11
41 Lincoln Morgan 6 Jefferson County Traditional M 18.08 6
42 Caleb Wilham 8 Crosby Middle School 16.01 4
42 Byron Hayes 5 W.E.B Dubois Academy 18.14 15
43 Adam Green 8 Barret Traditional Middle Scho 16.04 12
43 Tramon Pritle 5 W.E.B Dubois Academy 18.19 15
44 Deandre Crawley 6 W.E.B Dubois Academy 18.39 16
45 Paul (Micah) Drake 6 Noe Middle School 18.91 12
46 Braxton Gordon 6 Ramsey Middle School 18.93 11
47 Kolten Theilmeier 6 Ramsey Middle School 21.62 14
Girls 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Farnsley Middle School 2:04.43 1
2 Ramsey Middle School 2:04.53 1
3 Kammerer Middle School 2:08.42 1
4 Olmsted South Academy 2:10.23 1
5 Stuart-Frost Middle School 2:14.15 1
Boys 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Farnsley Middle School 1:48.43 1
2 Kammerer Middle School 1:49.72 1
3 Jefferson County Traditional M 1:50.52 1
4 Stuart-Frost Middle School 1:57.87 1
5 Meyzeek Middle School 2:06.60 1
Girls 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Abigail Dereje 7 Barret Traditional Middle Scho 6:58.13 1
1 Gabby Foster 6 Meyzeek Middle School 6:04.79 1
1 Taylor Gumm 6 Ramsey Middle School 6:44.89 1
1 Gemma Harkins 8 Ramsey Middle School 6:34.36 1
2 Rory Martin 6 Barret Traditional Middle Scho 6:55.07 1
2 Wesley Drake 8 Highland Middle School 6:59.87 1
2 Ainsley Keith 7 Ramsey Middle School 7:11.73 1
3 Abby Multerer 6 Meyzeek Middle School 6:55.21 1
3 Savannah Derringer 7 Ramsey Middle School 7:12.64 1
3 Maliea Newsome 8 Ramsey Middle School 8:37.22 1
4 Adeline Parrino 6 Ramsey Middle School 7:17.95 1
4 Brooklynn Vincent 7 Farnsley Middle School 8:11.60 1
5 Grace Davis 7 Grace M. James Academy Middle 8:24.34 1
5 Ali Multerer 6 Meyzeek Middle School 7:18.48 1
6 Amari Manning 7 Grace M. James Academy Middle 8:37.50 1
6 Randi Posey 6 Noe Middle School 7:32.75 1
7 Ramielle Ford 7 Grace M. James Academy Middle 9:44.29 1
7 Sophia Tripp 6 Meyzeek Middle School 7:33.57 1
8 Reagen Trowel 6 Grace M. James Academy Middle 7:40.39 1
9 Bre'Ona Archie 6 Farnsley Middle School 7:54.13 1
10 Jada Owens 6 Grace M. James Academy Middle 8:41.85 1
11 Sophie Smith 6 Grace M. James Academy Middle 9:21.16 1
Boys 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Noah Bamba 6 Highland Middle School 5:29.30 1
1 Eli Clark 8 Kammerer Middle School 5:52.61 1
1 Max Renner 7 Ramsey Middle School 7:17.17 1
2 Romedan Abdu 8 Olmsted North Academy 5:54.57 1
2 Zachary Jones 7 Ramsey Middle School 7:17.45 1
2 Zion Green 6 W.E.B Dubois Academy 5:51.70 1
3 Braydon Hise 7 Farnsley Middle School 7:48.20 1
3 Alejandro Orantes 8 Olmsted North Academy 6:12.73 1
3 Parker Lesshafft 6 Barret Traditional Middle Scho 6:00.03 1
4 Michael Hardy 8 Farnsley Middle School 6:18.30 1
4 Quinn Cornely 6 Meyzeek Middle School 6:21.86 1
4 Forrest McLaren 7 Western Middle School 8:01.10 1
5 Josiah Seymour 8 Ramsey Middle School 6:29.15 1
5 Mason Saunders 6 W.E.B Dubois Academy 6:32.91 1
6 Gabe Porter 6 Highland Middle School 6:56.10 1
6 Connor Holmes 8 Ramsey Middle School 6:29.76 1
7 Jorge Hidalgo Roblero 8 Olmsted North Academy 7:38.32 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ramsey Middle School 1:04.85 1
2 Noe Middle School 1:05.49 1
3 Farnsley Middle School 1:05.96 1
4 Meyzeek Middle School 1:06.47 1
5 Kammerer Middle School 1:06.65 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Farnsley Middle School 1:03.80 1
2 Ramsey Middle School 1:05.27 1
3 Kammerer Middle School 1:06.42 1
4 Stuart-Frost Middle School 1:09.62 1
Girls 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Orryn Wright 7 Grace M. James Academy Middle 1:06.65 2
1 Zalaya Scott 8 Jefferson County Traditional M 1:03.64 3
1 Cameron Brooks 6 Jefferson County Traditional M 1:12.38 1
2 Sanaya Johnson 7 Crosby Middle School 1:07.70 2
2 Jaliyah Taylor 8 Jefferson County Traditional M 1:05.41 3
2 Ahmari Brice 6 Jefferson County Traditional M 1:13.44 1
3 Emoni Gainey 7 Grace M. James Academy Middle 1:13.20 2
3 Reese Johnson 8 Kammerer Middle School 1:08.87 3
3 Riley Cravens 6 Meyzeek Middle School 1:14.32 1
4 Crystal Collins 8 Olmsted South Academy 1:10.43 3
4 Madison Price 7 Jefferson County Traditional M 1:14.04 2
4 Kelsey Thomas 6 Jefferson County Traditional M 1:14.70 1
5 Sarah Zawadi 6 Olmsted South Academy 1:19.86 1
5 Justice Woods 8 Western Middle School 1:10.55 3
5 Candace Thomas 7 Jefferson County Traditional M 1:15.50 2
6 A'maria Pegus 6 Grace M. James Academy Middle 1:21.65 1
6 Alexis Arroyo 7 Jefferson County Traditional M 1:15.65 2
6 Addeline Humphrey 8 Highland Middle School 1:16.22 3
7 Racheal Ballenger 7 Grace M. James Academy Middle 1:16.97 2
7 Lily Vaughn 6 Noe Middle School 1:23.16 1
7 Kendall Fugua 8 Jefferson County Traditional M 1:16.61 3
8 Leilani Stewart 7 Grace M. James Academy Middle 1:18.37 2
8 Layla Nucho 8 Highland Middle School 1:17.50 3
8 Sophia White 6 Noe Middle School 1:23.27 1
9 Javiya Duncan 7 Johnson Traditional Middle Sch 1:19.03 2
9 Mia Gladys 8 Kammerer Middle School 1:17.57 3
9 Gabby Foster 6 Meyzeek Middle School 1:24.35 1
10 Kloie Madden 7 Farnsley Middle School 1:21.24 2
10 Aziyah Farley 6 Westport Middle School 1:25.04 1
10 Lilly Chaney 8 Highland Middle School 1:18.08 3
11 Jaidah Shea Powell 8 Johnson Traditional Middle Sch 1:18.42 3
11 Abby Multerer 6 Meyzeek Middle School 1:25.27 1
11 Aubryee Hobbs 7 Grace M. James Academy Middle 1:22.02 2
12 Lucy Bentley 8 Kammerer Middle School 1:23.12 3
12 Ellie Lindy 6 Noe Middle School 1:25.69 1
12 Leslie Ndzang 7 Olmsted South Academy 1:22.88 2
13 Allie Ludwick 8 Crosby Middle School 1:24.10 3
13 Melanie Hampton 7 Grace M. James Academy Middle 1:23.44 2
13 Ali Multerer 6 Meyzeek Middle School 1:27.17 1
14 Aryden Brewer 7 Grace M. James Academy Middle 1:25.02 2
14 Giselline Peralta 8 Johnson Traditional Middle Sch 1:25.30 3
14 Alexondria Brittle 6 Grace M. James Academy Middle 1:27.61 1
15 Adrinna Duncan 6 Grace M. James Academy Middle 1:28.43 1
15 Maycee Porter 7 Grace M. James Academy Middle 1:25.60 2
15 Ronsylvia Hambric 8 Olmsted South Academy 1:26.90 3
16 Jaya Hall 6 Grace M. James Academy Middle 1:28.61 1
16 NaShya Lashley 8 Olmsted South Academy 1:27.82 3
16 Quari James 7 Jefferson County Traditional M 1:26.16 2
17 Eleanor Knight 6 Noe Middle School 1:29.48 1
17 Kaysylvia Hambric 8 Olmsted South Academy 1:28.43 3
17 Riley Allen 7 Ramsey Middle School 1:27.32 2
18 Kate Powell 7 Highland Middle School 1:27.91 2
18 Maddie Mowry 8 Kammerer Middle School 1:29.61 3
18 Ava Ramsey 6 Meyzeek Middle School 1:29.97 1
19 Caleigh Thomas 7 Grace M. James Academy Middle 1:28.12 2
19 Aubrionna Cross 8 Highland Middle School 1:30.16 3
19 Sangania Lusema 6 Olmsted South Academy 1:30.87 3
20 Diamond Barnes 7 Grace M. James Academy Middle 1:30.06 2
20 Kennedi Johnson 8 Johnson Traditional Middle Sch 1:32.31 3
20 Memphis Lady 6 Ramsey Middle School 1:30.97 1
21 Arielle Saunders 8 Ramsey Middle School 1:34.58 3
21 Aniyah Brown 7 Jefferson County Traditional M 1:30.24 2
21 Reagen Trowel 6 Grace M. James Academy Middle 1:31.00 1
22 Molly Johnston 6 Meyzeek Middle School 1:31.42 1
22 Shayonna Allen 8 Olmsted South Academy 1:35.25 3
22 Jiyanna Taylor 7 Jefferson County Traditional M 1:30.45 2
23 LuvLeigh Miller 7 Johnson Traditional Middle Sch 1:32.80 2
23 Kereni Muluzi 8 Olmsted South Academy 1:35.62 3
23 Jill Fillmore 6 Westport Middle School 1:31.66 1
24 Jonasia Maddox 6 Grace M. James Academy Middle 1:33.05 1
24 Madison Wallistch 8 Highland Middle School 1:40.08 3
24 Grace Bethel 7 Johnson Traditional Middle Sch 1:34.06 2
25 Kelyce Greer 6 Grace M. James Academy Middle 1:33.99 1
25 Makiah Woods 8 Highland Middle School 1:47.74 3
25 Grace Gumm 7 Ramsey Middle School 1:34.46 2
26 Stella May 6 Noe Middle School 1:34.64 1
26 Chaya Tylutke 8 Ramsey Middle School 1:52.02 3
26 Ryan Bailey 7 Jefferson County Traditional M 1:35.09 2
27 Reese Reynolds 6 Barret Traditional Middle Scho 1:34.85 1
27 Ayona Knox 7 Jefferson County Traditional M 1:36.20 2
28 Rontasia Vinson 7 The Academy @ Shawnee 1:48.69 2
28 Jamani Booker 6 Olmsted South Academy 1:36.73 1
29 Bre'Ona Archie 6 Farnsley Middle School 1:36.80 1
29 Kionna Dominguez 7 Johnson Traditional Middle Sch 2:00.39 2
30 Denasia Fields 6 Olmsted South Academy 1:36.88 1
31 Brielle Levy 6 Noe Middle School 1:38.08 1
32 Jada Owens 6 Grace M. James Academy Middle 1:40.99 1
33 Braniya Duncan 6 Johnson Traditional Middle Sch 1:45.28 1
34 Jarie Jones 6 Barret Traditional Middle Scho 1:45.64 1
35 Leah Judah 6 Highland Middle School 1:51.89 2
36 Kazaire Cheatham 6 Johnson Traditional Middle Sch 1:52.24 1
Boys 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 D'anico Trowell 8 Farnsley Middle School 57.66 3
1 Brady Filippazzo 7 Jefferson County Traditional M 1:02.81 2
1 Nitayvis Short 6 W.E.B Dubois Academy 1:10.35 2
2 Elijah Vinson 7 Kammerer Middle School 1:10.33 2
2 Tylan Stoud-Bullock 6 W.E.B Dubois Academy 1:11.81 2
2 Chayce Burton 8 Jefferson County Traditional M 1:03.19 3
3 Glenn Knox 8 Farnsley Middle School 1:04.74 3
3 Said Musa 7 Johnson Traditional Middle Sch 1:11.92 2
3 Leon Melvin 6 Jefferson County Traditional M 1:12.47 1
4 Elliott Williams 7 Highland Middle School 1:14.54 2
4 Trevor Irving 6 W.E.B Dubois Academy 1:13.90 2
4 Cameron Fugate 8 W.E.B Dubois Academy 1:05.07 3
5 Quinn Cornely 6 Meyzeek Middle School 1:14.72 1
5 Aaron Bradford 7 W.E.B Dubois Academy 1:19.13 2
5 Layton Weekly 8 W.E.B Dubois Academy 1:05.48 3
6 Alec White 6 Barret Traditional Middle Scho 1:18.11 1
6 Xavier Allen 8 Johnson Traditional Middle Sch 1:05.60 3
6 Tibebe Breetz 7 W.E.B Dubois Academy 1:20.39 2
7 Luke Cross 7 Barret Traditional Middle Scho 1:22.22 2
7 Eric Mack 5 W.E.B Dubois Academy 1:18.47 2
7 Carter Beam 8 Kammerer Middle School 1:06.43 3
8 Nikolas Troutt 6 Noe Middle School 1:19.24 1
8 Elijah Downey 7 Ramsey Middle School 1:22.84 2
8 Sean Anderson 8 Jefferson County Traditional M 1:08.16 3
9 Orgene Ndizeye 7 Johnson Traditional Middle Sch 1:24.49 2
9 Amarion Carter 6 W.E.B Dubois Academy 1:19.55 1
9 Dequoria Warner 8 W.E.B Dubois Academy 1:09.15 3
10 Ali Alesachra 8 Olmsted North Academy 1:09.97 3
10 Jaedyn Peacock 6 W.E.B Dubois Academy 1:19.58 2
10 Josh Martinez 7 Westport Middle School 1:26.71 2
11 Melvin Mitchell 7 The Academy @ Shawnee 1:27.66 2
11 Evan Garner 6 W.E.B Dubois Academy 1:19.60 2
11 Calvin Brooks 8 W.E.B Dubois Academy 1:12.23 3
12 Reese Bowman 7 Farnsley Middle School 1:29.26 2
12 Amaris Johnson 8 W.E.B Dubois Academy 1:12.37 3
12 Darrence Kyser 6 Jefferson County Traditional M 1:20.58 1
13 Forrest McLaren 7 Western Middle School 1:30.26 2
13 Aden Medina 8 Jefferson County Traditional M 1:13.47 3
13 Ramonte Dishman 6 Jefferson County Traditional M 1:20.74 1
14 Coby Pearce 7 Johnson Traditional Middle Sch 1:30.42 2
14 Zayden Wingfield 6 W.E.B Dubois Academy 1:20.89 2
14 Ethan Gaither 8 W.E.B Dubois Academy 1:13.64 3
15 Elias Vititoe 8 Kammerer Middle School 1:15.78 3
15 Avery Mozee 5 W.E.B Dubois Academy 1:20.96 1
15 Khalil Drane 7 W.E.B Dubois Academy 1:34.73 2
16 Tavin Bradley 7 Johnson Traditional Middle Sch 1:35.05 1
16 Chaz Lewis 6 W.E.B Dubois Academy 1:25.02 2
16 Dionte Bennett 8 W.E.B Dubois Academy 1:17.22 3
17 Devan Cornett 6 Western Middle School 1:25.15 1
17 Miles Nelson 7 W.E.B Dubois Academy 1:36.34 2
17 Corde Boller 8 W.E.B Dubois Academy 1:17.30 3
18 Darnell Cauley Jr. 6 Johnson Traditional Middle Sch 1:25.32 2
18 Sharaun Hickerson 8 W.E.B Dubois Academy 1:17.68 3
19 Jovan Knight 6 W.E.B Dubois Academy 1:25.64 2
19 Duane Lyons 8 W.E.B Dubois Academy 1:18.51 3
20 Joseph Gant 8 Olmsted North Academy 1:19.45 3
20 Joshua Turner 5 W.E.B Dubois Academy 1:25.75 1
21 William Dierking 6 Meyzeek Middle School 1:25.78 1
21 Jorge Hidalgo Roblero 8 Olmsted North Academy 1:29.55 3
22 Rustin Murphy 8 Barret Traditional Middle Scho 1:33.64 3
22 Khristian Mitchell 5 W.E.B Dubois Academy 1:26.17 1
23 Cristian Connor 6 Barret Traditional Middle Scho 1:26.42 1
23 Ali Alidani 8 Olmsted North Academy 2:08.99 3
24 Cameron Cambell 6 Jefferson County Traditional M 1:26.52 1
25 Nolan Beiting 6 Crosby Middle School 1:26.69 1
26 John Fuqua 6 Jefferson County Traditional M 1:27.06 1
27 Aidan Natsis 6 Noe Middle School 1:28.34 1
28 James Guevara 6 Noe Middle School 1:28.44 1
29 Jaxson McFarland 5 W.E.B Dubois Academy 1:28.67 1
30 Jurien Minor 6 Olmsted North Academy 1:30.34 1
31 Paul (Micah) Drake 6 Noe Middle School 1:31.44 1
32 Eli Dawson 6 Barret Traditional Middle Scho 1:32.22 1
33 Graham Cross 6 Barret Traditional Middle Scho 1:34.49 1
34 Ben Billiter 6 Crosby Middle School 1:37.68 1
35 Maxwell Ludwick 6 Ramsey Middle School 1:42.64 1
36 Braxton Gordon 6 Ramsey Middle School 1:47.33 1
37 Byron Hayes 5 W.E.B Dubois Academy 1:51.03 1
38 Deandre Crawley 6 W.E.B Dubois Academy 1:58.34 1
39 Finley Bethurem 6 Barret Traditional Middle Scho 2:00.93 1
40 Tramon Pritle 5 W.E.B Dubois Academy 2:00.96 1
41 Kolten Theilmeier 6 Ramsey Middle School 2:04.62 1
Girls 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Savannah Derringer 7 Ramsey Middle School 3:13.34 1
1 Ava Eaton 6 Jefferson County Traditional M 2:51.08 1
1 Gemma Harkins 8 Ramsey Middle School 2:56.99 1
2 Bella Pointer 8 Jefferson County Traditional M 2:57.99 1
2 Taylor Gumm 6 Ramsey Middle School 3:02.99 1
2 Ainsley Keith 7 Ramsey Middle School 3:13.71 1
3 Rory Martin 6 Barret Traditional Middle Scho 3:19.29 1
3 Reese Johnson 8 Kammerer Middle School 3:00.37 1
3 Riley Allen 7 Ramsey Middle School 3:21.51 1
4 Abigail Dereje 7 Barret Traditional Middle Scho 3:22.45 1
4 Genesis Crespo 6 Ramsey Middle School 3:19.86 1
4 Dolores Wood 8 Westport Middle School 3:02.33 1
5 Aubryee Hobbs 7 Grace M. James Academy Middle 3:27.57 1
5 Adeline Parrino 6 Ramsey Middle School 3:21.89 1
5 Elise Shanks 8 Westport Middle School 3:26.49 1
6 Hannah Osorio 7 Farnsley Middle School 3:37.92 1
6 Maddie Mowry 8 Kammerer Middle School 3:39.43 1
6 Abby Multerer 6 Meyzeek Middle School 3:25.12 1
7 Lucy Bentley 8 Kammerer Middle School 3:55.26 1
7 Randi Posey 6 Noe Middle School 3:26.05 1
7 Georgia Payne 7 Ramsey Middle School 3:38.85 1
8 Grace Davis 7 Grace M. James Academy Middle 3:51.64 1
8 Ali Multerer 6 Meyzeek Middle School 3:26.29 1
8 Maliea Newsome 8 Ramsey Middle School 4:05.55 1
9 Jill Fillmore 6 Westport Middle School 3:39.45 1
10 Bre'Ona Archie 6 Farnsley Middle School 3:41.61 1
11 Molly Johnston 6 Meyzeek Middle School 3:42.60 1
12 Kathryn Mills 6 Highland Middle School 4:09.82 1
13 Sophie Smith 6 Grace M. James Academy Middle 4:25.09 1
Boys 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Noah Bamba 6 Highland Middle School 2:34.04 1
1 Sam Trapp 8 Kammerer Middle School 2:27.04 1
1 Mahmoud Mohram 7 Olmsted North Academy 2:45.37 1
2 Elijah Vinson 7 Kammerer Middle School 3:01.40 1
2 Louis Patterson 8 Kammerer Middle School 2:27.08 1
2 Zion Green 6 W.E.B Dubois Academy 2:42.99 1
3 Parker Lesshafft 6 Barret Traditional Middle Scho 2:58.43 1
3 Lincoln Richardson 8 Barret Traditional Middle Scho 2:29.58 1
3 Zachary Jones 7 Ramsey Middle School 3:12.20 1
4 Romedan Abdu 8 Olmsted North Academy 2:46.42 1
4 Max Renner 7 Ramsey Middle School 3:18.98 1
4 Mason Saunders 6 W.E.B Dubois Academy 2:59.91 1
5 Daniel Brooks 7 Farnsley Middle School 3:29.55 1
5 Michael Hardy 8 Farnsley Middle School 2:47.74 1
5 Nikolas Troutt 6 Noe Middle School 3:04.21 1
6 Braydon Hise 7 Farnsley Middle School 3:42.11 1
6 Eli Clark 8 Kammerer Middle School 2:50.45 1
6 Cameron Cambell 6 Jefferson County Traditional M 3:11.41 1
7 Gabe Porter 6 Highland Middle School 3:12.77 1
7 Jack Mowry 8 Meyzeek Middle School 2:59.17 1
7 Forrest McLaren 7 Western Middle School 3:46.25 1
8 Coby Pearce 7 Johnson Traditional Middle Sch 3:53.00 1
8 Carter Beam 8 Kammerer Middle School 2:59.77 1
8 Jurien Minor 6 Olmsted North Academy 3:49.98 1
9 Darnell Cauley Jr. 6 Johnson Traditional Middle Sch 3:54.29 1
9 Tavin Bradley 7 Johnson Traditional Middle Sch 4:13.24 1
9 Connor Holmes 8 Ramsey Middle School 3:00.56 1
10 Maxwell Ludwick 6 Ramsey Middle School 3:55.99 1
10 Steron Davidson 8 Jefferson County Traditional M 3:18.46 1
11 Joseph Gant 8 Olmsted North Academy 3:20.36 1
12 Rustin Murphy 8 Barret Traditional Middle Scho 3:34.67 1
13 Jorge Hidalgo Roblero 8 Olmsted North Academy 3:37.62 1
Girls 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Orryn Wright 7 Grace M. James Academy Middle 28.47 1
1 India Barker 8 Highland Middle School 28.80 2
1 Zoa Scott 6 Western Middle School 29.28 5
2 Sanaya Johnson 7 Crosby Middle School 29.15 1
2 Savanna Edghill 6 Westport Middle School 30.39 5
2 Erica Geer 8 Western Middle School 29.35 6
3 Khamryn Towns 5 Farnsley Middle School 30.40 14
3 Fatima Ndiaye 7 Highland Middle School 30.22 11
3 Ziara Taylor 8 Jefferson County Traditional M 30.36 13
4 Giselline Peralta 8 Johnson Traditional Middle Sch 30.97 15
4 Kearsten Bolt 6 Noe Middle School 30.48 10
4 Breshia Ng 7 Ramsey Middle School 32.50 16
5 A'maria Pegus 6 Grace M. James Academy Middle 30.50 5
5 Javiya Duncan 7 Johnson Traditional Middle Sch 32.60 14
5 Miracle Quarles 8 Ramsey Middle School 30.97 16
6 Ellie Lindy 6 Noe Middle School 31.21 1
6 Kenedi Turner 8 Western Middle School 31.20 7
6 Amiariyah Hunter 7 Jefferson County Traditional M 32.73 12
7 Cadie Mumford 8 Barret Traditional Middle Scho 31.50 14
7 Jasmine Thompson 7 Crosby Middle School 32.79 15
7 DeJa Watkins 6 Western Middle School 31.90 11
8 La' Nyia Holt 6 Farnsley Middle School 31.95 16
8 Jaidah Shea Powell 8 Johnson Traditional Middle Sch 31.53 6
8 Quari James 7 Jefferson County Traditional M 32.91 12
9 Jersey Hill 7 Kammerer Middle School 33.02 6
9 Ava Ramsey 6 Meyzeek Middle School 32.29 5
9 Kayliegh Perry 8 Ramsey Middle School 31.61 1
10 Karmen Hobbs 6 Farnsley Middle School 32.60 5
10 Aniya Stowe 8 Kammerer Middle School 31.80 9
10 Camdyn Johnson 7 Ramsey Middle School 33.10 14
11 Abbie Johnson 8 Crosby Middle School 31.83 15
11 Kamia Henderson 6 Highland Middle School 32.86 10
11 Leslie White 7 Johnson Traditional Middle Sch 33.55 8
12 Ashlinn James 8 Ramsey Middle School 31.84 8
12 Celia Sweatt 7 Western Middle School 33.62 12
12 Alexondria Brittle 6 Grace M. James Academy Middle 32.99 3
13 Sangania Lusema 6 Olmsted South Academy 33.10 5
13 Isabel Howes 7 Westport Middle School 34.00 7
13 ANiyah Carter 8 Western Middle School 31.87 9
14 Aaniya Mathews 8 Farnsley Middle School 32.40 3
14 Janae Mickens 7 Johnson Traditional Middle Sch 34.06 1
14 Sophia White 6 Noe Middle School 33.50 11
15 Savannah Shea 6 Barret Traditional Middle Scho 33.53 8
15 Cormya Atkinson 7 Farnsley Middle School 34.07 3
15 Kennedy Miles 8 Johnson Traditional Middle Sch 32.48 16
16 Sophie Dyer 6 Barret Traditional Middle Scho 33.65 9
16 Melanie Hampton 7 Grace M. James Academy Middle 34.10 3
16 Talayjah Brents 8 Western Middle School 32.52 10
17 Caleigh Thomas 7 Grace M. James Academy Middle 34.10 9
17 Genesis Crespo 6 Ramsey Middle School 33.74 9
17 Lilly Chaney 8 Highland Middle School 32.60 2
18 Nicole Abreu 6 Farnsley Middle School 33.96 5
18 Leilani Stewart 7 Grace M. James Academy Middle 34.12 3
18 Markirah Thomas-Turner 8 Kammerer Middle School 32.71 9
19 Brooklynn Vincent 7 Farnsley Middle School 34.55 4
19 Ahyauna Jones 6 Johnson Traditional Middle Sch 34.15 15
19 Journee Pirtle 8 Western Middle School 32.92 17
20 Kalia Taylor 6 Farnsley Middle School 34.19 17
20 Aryden Brewer 7 Grace M. James Academy Middle 34.58 2
20 Paige Beasey 8 Kammerer Middle School 33.00 4
21 Lainie Daniel 7 Barret Traditional Middle Scho 34.85 10
21 Ta'Zuriah Easley-Harris 8 Farnsley Middle School 33.35 3
21 Aziyah Farley 6 Westport Middle School 34.34 6
22 Reese Reynolds 6 Barret Traditional Middle Scho 34.44 10
22 Kaelin Litton 8 Olmsted South Academy 33.50 4
22 Jiyanna Taylor 7 Jefferson County Traditional M 34.87 12
23 Fatima Brown 8 Kammerer Middle School 33.62 3
23 Jamani Booker 6 Olmsted South Academy 34.50 13
23 Rontasia Vinson 7 The Academy @ Shawnee 35.01 15
24 Kennedi Johnson 8 Johnson Traditional Middle Sch 33.68 5
24 Tahri Ralston 6 Ramsey Middle School 34.57 6
24 Devyn Price 7 Ramsey Middle School 35.08 1
25 Rose Geller 8 Kammerer Middle School 33.75 4
25 Memphis Lady 6 Ramsey Middle School 36.06 6
25 Danielle Reed 7 Ramsey Middle School 35.10 10
26 Madison Tucker 6 Kammerer Middle School 36.31 2
26 Laila Brice 7 Jefferson County Traditional M 35.47 14
26 Donisha Starling 8 Olmsted South Academy 34.12 6
27 Jarie Jones 6 Barret Traditional Middle Scho 36.91 11
27 Tavi Loving 7 Barret Traditional Middle Scho 35.61 15
27 Aubrey Benoit 8 Ramsey Middle School 34.58 6
28 LuvLeigh Miller 7 Johnson Traditional Middle Sch 36.48 11
28 Evi Clements 8 Meyzeek Middle School 34.84 16
28 Janiah Palmer 6 The Academy @ Shawnee 37.09 12
29 Arielle Saunders 8 Ramsey Middle School 35.10 17
29 Lily Vaughn 6 Noe Middle School 37.31 4
29 Aniyah Brown 7 Jefferson County Traditional M 36.54 16
30 Journey McClain 7 Marion C Moore School 36.66 12
30 Madison Carter 6 Olmsted South Academy 37.45 9
30 Dolores Wood 8 Westport Middle School 35.22 8
31 LaTya Johnson 7 Highland Middle School 36.72 8
31 Sarah Lee 8 Highland Middle School 35.92 7
31 Danayzha Lampkins 6 Western Middle School 37.66 10
32 Brooklyn Brown 8 Highland Middle School 36.86 11
32 Dakota Woods 6 Kammerer Middle School 37.90 1
32 Alex Rosa Caraballo 7 Barret Traditional Middle Scho 36.86 11
33 Darrion Lee 7 Farnsley Middle School 37.02 13
33 Shoana Abass 6 Olmsted South Academy 38.85 2
33 Shayonna Allen 8 Olmsted South Academy 37.55 1
34 Stella May 6 Noe Middle School 38.95 2
34 Breionna Owens 8 Olmsted South Academy 38.35 7
34 Delaney Allen 7 Ramsey Middle School 37.18 7
35 Kaleyah Dennis 6 Highland Middle School 39.02 9
35 Kionna Dominguez 7 Johnson Traditional Middle Sch 37.26 14
35 Taimari Jones 8 Westport Middle School 40.30 7
36 Lilah Newton 7 Barret Traditional Middle Scho 37.26 16
36 Mi'Kal'la Lewis 6 The Academy @ Shawnee 39.66 15
36 Allison Granadis 8 Highland Middle School 42.77 2
37 Nakaylyn Price 7 Kammerer Middle School 37.45 2
37 Chaya Tylutke 8 Ramsey Middle School 43.01 8
37 Eleanor Knight 6 Noe Middle School 39.90 4
38 Shaniya Spencer 7 Kammerer Middle School 37.59 3
38 Brielle Levy 6 Noe Middle School 40.48 16
39 Rashawna Thornton 7 Highland Middle School 38.89 10
39 Braniya Duncan 6 Johnson Traditional Middle Sch 41.83 14
40 Rose Aliabbari 6 Highland Middle School 43.72 12
40 Grace Gumm 7 Ramsey Middle School 39.49 7
41 Kazaire Cheatham 6 Johnson Traditional Middle Sch 44.02 14
41 Ramielle Ford 7 Grace M. James Academy Middle 39.96 4
42 Kyra Noland 6 Farnsley Middle School 44.46 4
42 Chelsea Anthony 7 Ramsey Middle School 54.08 8
43 Olivia Lancaster 6 Ramsey Middle School 44.50 11
44 Lailah Mehmedovic 6 Barret Traditional Middle Scho 46.76 15
Boys 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Reece Whitfill 6 Barret Traditional Middle Scho 27.91 3
1 Deandre Allen 7 Farnsley Middle School 27.77 10
1 Layton Weekly 8 W.E.B Dubois Academy 26.08 1
2 Beckett Kennedy 8 Barret Traditional Middle Scho 26.23 1
2 Jonathan Newby 7 Highland Middle School 28.68 8
2 Tylan Stoud-Bullock 6 W.E.B Dubois Academy 28.02 8
3 Kamari Richardson 7 Ramsey Middle School 28.80 4
3 Amarion Carter 6 W.E.B Dubois Academy 29.79 13
3 Marlon Harbin 8 W.E.B Dubois Academy 26.43 6
4 Jalen Dantzler 7 Crosby Middle School 28.83 7
4 Aziaha Williams 8 Kammerer Middle School 26.49 1
4 Zayden Wingfield 6 W.E.B Dubois Academy 30.17 11
5 Lamar Hockersmith 8 Johnson Traditional Middle Sch 26.62 3
5 Mekhi McDaniel 7 Kammerer Middle School 28.86 6
5 Peyton Ladd 6 Jefferson County Traditional M 30.25 1
6 Ravon Lee 8 Farnsley Middle School 26.67 2
6 Rafael Vazquez 7 Kammerer Middle School 28.94 4
6 Khi'Yon Melton 6 Westport Middle School 30.93 3
7 Jaeden James 7 Farnsley Middle School 29.30 9
7 Trevor Irving 6 W.E.B Dubois Academy 31.27 8
7 Cameron Fugate 8 W.E.B Dubois Academy 26.85 9
8 Luke Ashley 7 Kammerer Middle School 29.36 10
8 Joshua Turner 5 W.E.B Dubois Academy 31.90 12
8 Evan Davenport 8 Farnsley Middle School 27.26 4
9 Malachi Towns 7 Highland Middle School 29.53 8
9 Azavir Williams 6 Kammerer Middle School 32.10 11
9 Chase Scott 8 Westport Middle School 27.39 1
10 Donavin Kinnison 7 Barret Traditional Middle Scho 30.19 4
10 Aidan Bransford 6 Noe Middle School 32.19 6
10 Elias Vititoe 8 Kammerer Middle School 27.44 5
11 Saras Shah 8 Barret Traditional Middle Scho 27.51 5
11 Ethan Dyer 7 Meyzeek Middle School 30.45 4
11 Evan Garner 6 W.E.B Dubois Academy 32.41 12
12 Jayden Williams 8 Johnson Traditional Middle Sch 27.57 5
12 Avery Mozee 5 W.E.B Dubois Academy 32.57 7
12 Aaron Bradford 7 W.E.B Dubois Academy 31.63 8
13 Shane Espinoza 7 Farnsley Middle School 31.82 8
13 Tyrone Arnold 8 Farnsley Middle School 27.70 5
13 Aidan Natsis 6 Noe Middle School 33.25 5
14 William Devore 8 Johnson Traditional Middle Sch 27.92 2
14 Andy Shepherd 7 Kammerer Middle School 31.92 7
14 Khristian Mitchell 5 W.E.B Dubois Academy 33.73 13
15 Spencer Sequoia 6 Highland Middle School 33.92 5
15 Elijah Vinson 7 Kammerer Middle School 32.03 3
15 Andre Ralston 8 Kammerer Middle School 27.95 7
16 Elijah Woods 8 Crosby Middle School 28.25 3
16 Ezra Tucker 7 Meyzeek Middle School 32.46 1
16 Alec White 6 Barret Traditional Middle Scho 34.06 7
17 Donovan Johnson 6 Barret Traditional Middle Scho 34.11 11
17 Pollux Fiel 7 Meyzeek Middle School 32.68 6
17 Prince Mousomou 8 W.E.B Dubois Academy 28.72 3
18 Kyle Elliott 8 Farnsley Middle School 28.97 7
18 Orgene Ndizeye 7 Johnson Traditional Middle Sch 32.76 7
18 Jovan Knight 6 W.E.B Dubois Academy 34.17 11
19 Lucus Barrett 7 Meyzeek Middle School 34.41 2
19 Kristiopher Bush 8 Ramsey Middle School 29.59 6
19 Elijah Jones 6 Westport Middle School 34.35 10
20 Blake Daniels 8 Johnson Traditional Middle Sch 29.61 2
20 Reginald Dawkins 6 Barret Traditional Middle Scho 34.85 10
20 Elijah Downey 7 Ramsey Middle School 35.07 8
21 Cristian Connor 6 Barret Traditional Middle Scho 34.89 9
21 Presley Cundiff 8 Barret Traditional Middle Scho 29.73 6
21 Trevor Goff 7 Kammerer Middle School 36.46 9
22 Calvin Brooks 8 W.E.B Dubois Academy 29.78 13
22 Herman Wood 7 Westport Middle School 39.18 9
22 Julius Bledsaw 6 Farnsley Middle School 36.71 11
23 Nii Ayikwei Adamah 8 Ramsey Middle School 29.81 3
23 Tramon Pritle 5 W.E.B Dubois Academy 37.00 13
23 Tobias Hail 7 Westport Middle School 47.98 6
24 Da'kari Owens 6 The Academy @ Shawnee 37.42 5
24 Tibebe Breetz 7 W.E.B Dubois Academy 48.61 13
24 Ayier Coates 8 W.E.B Dubois Academy 30.07 9
25 James Guevara 6 Noe Middle School 37.66 3
25 Tyshawn Latham-Smith 7 Ramsey Middle School 53.11 10
25 Ethan Gaither 8 W.E.B Dubois Academy 30.17 10
26 Jurien Minor 6 Olmsted North Academy 39.73 4
26 Ahmad Mohram 8 Olmsted North Academy 30.21 1
27 Eli Dawson 6 Barret Traditional Middle Scho 40.16 10
27 Dionte Bennett 8 W.E.B Dubois Academy 30.38 4
28 Montae White 6 Crosby Middle School 40.21 2
28 Harold Richards 8 Johnson Traditional Middle Sch 30.41 9
29 Duane Lyons 8 W.E.B Dubois Academy 30.60 12
29 Bowden Huff 6 Westport Middle School 41.28 8
30 Kamari Young 8 Barret Traditional Middle Scho 30.96 10
30 Paul (Micah) Drake 6 Noe Middle School 42.13 2
31 Jayvon Lowe 8 Ramsey Middle School 31.16 7
31 Braxton Gordon 6 Ramsey Middle School 44.64 11
32 Kolten Theilmeier 6 Ramsey Middle School 51.55 11
32 Corde Boller 8 W.E.B Dubois Academy 31.59 12
33 Maddox Caudill 8 Johnson Traditional Middle Sch 32.12 6
34 Karson Purcell 8 Westport Middle School 32.21 5
35 Luke Willingham 8 Ramsey Middle School 32.54 1
36 Felix Youri 8 Olmsted North Academy 33.72 2
37 La'Trayvion Fawbush 8 Kammerer Middle School 33.92 11
38 Malik Toogood 8 The Academy @ Shawnee 37.18 2
39 Darreon Ulis 8 Kammerer Middle School 37.36 4
40 Ali Alidani 8 Olmsted North Academy 56.93 9
Girls 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Noe Middle School 5:42.33 1
Girls 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jefferson County Traditional M 5:18.59 1
2 Farnsley Middle School 6:10.23 1
Girls 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Riley Cravens 6 Meyzeek Middle School 14:16.53 1
Boys 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Quinn Cornely 6 Meyzeek Middle School 15:02.79 1
1 Alejandro Orantes 8 Olmsted North Academy 13:29.05 1
1 Brady Filippazzo 7 Jefferson County Traditional M 11:48.20 1
Girls Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Abbie Johnson 8 Crosby Middle School 12-10 1
1 A'maria Pegus 6 Grace M. James Academy Middle 12-3 2
1 Alexis Arroyo 7 Jefferson County Traditional M 13-0 4
2 Caleigh Thomas 7 Grace M. James Academy Middle 12-10 3
2 Justice Woods 8 Western Middle School 12-6 4
2 Madison Tucker 6 Kammerer Middle School 11-5 2
3 Favor Odebowale 8 Barret Traditional Middle Scho 12-4.25 4
3 Aryden Brewer 7 Grace M. James Academy Middle 11-1.25 3
3 Richnell Roberts 6 Stuart-Frost Middle School 10-8.50 2
4 Milo Barker 6 Noe Middle School 10-8 2
4 Shinaijah Rushin 7 Stuart-Frost Middle School 10-5 2
4 Essence White 8 Stuart-Frost Middle School 12-0 1
4 Quari James 7 Jefferson County Traditional M 10-5 4
5 Ashlinn James 8 Ramsey Middle School 10-5 1
5 Alexondria Brittle 6 Grace M. James Academy Middle 8-9 2
6 Lainie Daniel 7 Barret Traditional Middle Scho 10-2.25 4
6 Adrinna Duncan 6 Grace M. James Academy Middle 8-2 2
6 Evi Clements 8 Meyzeek Middle School 9-4 1
6 Agoddess Rushin 6 Stuart-Frost Middle School 8-2 2
7 Aubrey Benoit 8 Ramsey Middle School 7-2.25 1
7 Makayla Gibbs 7 Stuart-Frost Middle School 10-1 3
8 Ellie Lindy 6 Noe Middle School 8-0 2
8 Danielle Reed 7 Ramsey Middle School 9-0.25 3
9 Imani Smith 7 Ramsey Middle School 7-0 3
9 Tahri Ralston 6 Ramsey Middle School 7-9 2
9 Jarhia Weaver 7 Stuart-Frost Middle School 7-0 3
10 Kelyce Greer 6 Grace M. James Academy Middle 7-5 2
11 Genesis Deras-Fields 6 Stuart-Frost Middle School 6-7 2
11 Elizabeth Stanford 7 Barret Traditional Middle Scho 6-3.25 4
Boys Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Reece Whitfill 6 Barret Traditional Middle Scho 12-6 2
1 Mahmoud Mohram 7 Olmsted North Academy 12-6 2
1 Sean Anderson 8 Jefferson County Traditional M 15-6 1
2 Ryder Robinson 8 Farnsley Middle School 14-6.50 1
2 Cristan Castaneda 6 The Academy @ Shawnee 12-4 3
2 Malachi Towns 7 Highland Middle School 12-5 4
3 Lucus Barrett 7 Meyzeek Middle School 12-3 2
3 Mason Saunders 6 W.E.B Dubois Academy 11-8 2
3 Marlon Harbin 8 W.E.B Dubois Academy 14-1 1
4 Jayvyn Beckham 6 Johnson Traditional Middle Sch 10-3 3
4 Ethan Dyer 7 Meyzeek Middle School 11-11 2
4 Beckett Kennedy 8 Barret Traditional Middle Scho 13-5 4
5 Pollux Fiel 7 Meyzeek Middle School 11-3 2
5 Ahmad Mohram 8 Olmsted North Academy 12-11 1
5 Alexander Pargeon 6 Stuart-Frost Middle School 7-6.50 3
6 Dominic Foreman 7 Stuart-Frost Middle School 11-2 2
6 Dequoria Warner 8 W.E.B Dubois Academy 12-9 1
7 Jalen Dantzler 7 Crosby Middle School 10-9 2
7 Jayvon Lowe 8 Ramsey Middle School 12-5 1
8 Duzye Gundy 8 Meyzeek Middle School 12-0 1
8 Elijah Downey 7 Ramsey Middle School 10-5 2
9 Kyrin Thomas 7 Farnsley Middle School 10-0 2
9 Tyrone Arnold 8 Farnsley Middle School 11-11 1
10 Michael Bandy 7 Stuart-Frost Middle School 8-11 2
10 Prince Mousomou 8 W.E.B Dubois Academy 11-5 4
11 Kristiopher Bush 8 Ramsey Middle School 11-2 1
11 Calvin Williams 7 Stuart-Frost Middle School 8-2 2
12 Kenneth Thomas 8 Stuart-Frost Middle School 11-1 1
13 Amaris Johnson 8 W.E.B Dubois Academy 10-6 4
14 Kamari Young 8 Barret Traditional Middle Scho 10-5 1
15 Nathan Doss 8 Johnson Traditional Middle Sch 10-1.50 1
16 Kamran James 8 Stuart-Frost Middle School 10-0 1
17 Jorge Hidalgo Roblero 8 Olmsted North Academy 8-1 4
Girls Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ellisa Tarver 8 Farnsley Middle School 22-11 1
1 Milo Barker 6 Noe Middle School 23-8.50 1
Boys Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kyrin Thomas 7 Farnsley Middle School 25-7 1
1 Errion Pickett 8 Kammerer Middle School 27-2.75 1
2 Glenn Knox 8 Farnsley Middle School 26-0 1
3 Joel Lee 8 Kammerer Middle School 23-6.75 1
Girls Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Anaya Hamblin 8 Farnsley Middle School 26-6 1
1 Da'lani Brown 7 Jefferson County Traditional M 34-4 1
1 Laney Perkins 6 Jefferson County Traditional M 24-5 1
2 Kayla Williams 6 The Academy @ Shawnee 20-0 1
2 Erica Geer 8 Western Middle School 26-2 1
2 Ryan Bailey 7 Jefferson County Traditional M 24-7.50 1
3 Trinity Johnson 6 Grace M. James Academy Middle 19-5.50 1
3 Roni Pruitt 7 Stuart-Frost Middle School 20-2 1
3 Janiya Smith 8 Jefferson County Traditional M 26-1 1
4 Kaelyn McClain 7 Grace M. James Academy Middle 19-9 1
4 Kaylee Williams 6 The Academy @ Shawnee 16-8 1
4 Valajia Holland 8 Stuart-Frost Middle School 22-1 1
5 Amiyah Lowry 6 Grace M. James Academy Middle 16-6.50 1
5 Shaza Mohamed 7 Kammerer Middle School 17-10 1
5 Evi Clements 8 Meyzeek Middle School 21-1 1
6 Randi Posey 6 Noe Middle School 16-2.50 1
6 Alex Rosa Caraballo 7 Barret Traditional Middle Scho 17-8 1
6 De Anna Smith 8 Farnsley Middle School 19-2.50 1
7 Lailah Mehmedovic 6 Barret Traditional Middle Scho 13-2 1
7 Desdionna Lyles 7 Olmsted South Academy 17-1 1
7 Tah'Janay McKinney 8 Olmsted South Academy 18-3 1
8 Nailah Thornton 8 Barret Traditional Middle Scho 11-9 1
8 Kenlea Knight 7 Farnsley Middle School 16-7 1
8 Genesis Deras-Fields 6 Stuart-Frost Middle School 10-6 1
9 Lucianne Bermudez 7 Olmsted South Academy 15-1 1
Boys Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Levi Bird 6 Crosby Middle School 22-6.50 1
1 Donovan Moore 8 Crosby Middle School 33-9 1
1 Luke Ashley 7 Kammerer Middle School 28-9.50 1
2 Julius Bledsaw 6 Farnsley Middle School 17-10 1
2 Trevor Goff 7 Kammerer Middle School 19-5 1
2 Gage Wells 8 Meyzeek Middle School 33-0.50 1
3 Shaun Bunch 6 Barret Traditional Middle Scho 17-4 1
3 Duzye Gundy 8 Meyzeek Middle School 31-10 1
3 Michael Bandy 7 Stuart-Frost Middle School 19-1 1
4 Cristian Mattingly 7 Barret Traditional Middle Scho 17-8.50 1
4 Ryder Poppe 6 Kammerer Middle School 17-1 1
4 La'Trayvion Fawbush 8 Kammerer Middle School 29-4 1
5 Andrew White 6 Barret Traditional Middle Scho 15-3 1
5 Kyle Elliott 8 Farnsley Middle School 28-0 1
5 Calvin Williams 7 Stuart-Frost Middle School 17-2 1
6 Adam Green 8 Barret Traditional Middle Scho 26-0 1
6 Lucus Barrett 7 Meyzeek Middle School 16-4 1
6 Braeden Jones 6 W.E.B Dubois Academy 13-2 1
7 Shawn Fairfax 8 Crosby Middle School 22-4 1
7 DaMaury SaintRose 7 Stuart-Frost Middle School 12-7 1
7 Peyton Ladd 6 Jefferson County Traditional M 13-0.25 1
8 Finley Bethurem 6 Barret Traditional Middle Scho 12-1 1
8 Lucas Dumke 7 Barret Traditional Middle Scho 11-0 1
8 Caleb Wilham 8 Crosby Middle School 22-3.25 1
9 Gabe Killingsworth 8 Crosby Middle School 21-6 1
9 Jack Pechauer 8 Crosby Middle School 21-6 1
9 Aidan Natsis 6 Noe Middle School 6-1 1
11 Deyjean SaintRose 8 Stuart-Frost Middle School 20-3 1
12 Joel Lee 8 Kammerer Middle School 19-4.50 1
13 Chris Morris 8 Kammerer Middle School 19-0 1
14 Ali Alidani 8 Olmsted North Academy 16-6 1
Girls Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Javelin Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Javelin Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Meyzeek Middle School 11:54.25 1
2 Ramsey Middle School 13:13.26 1
Girls 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jefferson County Traditional M 11:21.70 1
2 Highland Middle School 12:21.25 1
3 Olmsted South Academy 13:24.49 1
4 Johnson Traditional Middle Sch 13:56.20 1
Boys 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jefferson County Traditional M 13:18.26 1
Boys 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Olmsted North Academy 10:26.27 1
1 Kammerer Middle School 10:27.71 1
2 Johnson Traditional Middle Sch 11:19.53 1
3 Meyzeek Middle School 12:00.48 1
4 Farnsley Middle School 12:25.49 1
5 Ramsey Middle School 12:26.35 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kammerer Middle School 1:00.02 1
2 Stuart-Frost Middle School 1:00.71 1
3 Farnsley Middle School 1:01.05 1
4 Barret Traditional Middle Scho 1:05.11 1
5 Ramsey Middle School 1:06.93 1
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Farnsley Middle School 55.33 1
2 Kammerer Middle School 56.03 1
3 Kammerer Middle School 59.86 1
4 Jefferson County Traditional M 1:00.58 1
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Farnsley Middle School 52.85 1
2 Kammerer Middle School 52.90 1
3 Ramsey Middle School 56.95 2
4 Crosby Middle School 59.64 1
5 Meyzeek Middle School 59.65 1
Girls 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jefferson County Traditional M 4:43.85 1
2 Johnson Traditional Middle Sch 6:05.07 1
Boys 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Farnsley Middle School 4:18.67 1
2 Kammerer Middle School 4:26.63 1
3 Johnson Traditional Middle Sch 4:58.25 1
4 Johnson Traditional Middle Sch 5:26.66 1
Boys 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Meyzeek Middle School 5:42.49 1
Boys 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================