Christian County Results

Girls Athlete Place Section Results
100 Meter Dash
14.24 Shaely Thibodeaux 18th Finals H1 Complete Results Invitational of
14.78 SB Cierra Ward 26th Finals H2 Complete Results Invitational of
200 Meter Dash
27.91 Autumn Bell 2nd Finals H5 Complete Results Invitational of
30.27 Shaely Thibodeaux 11th Finals H5 Complete Results Invitational of
400 Meter Dash
1:05.07 Autumn Bell 1st Finals H4 Complete Results Invitational of
800 Meter Run
2:49.41 SB Taylor Dunn 9th Finals H3 Complete Results Invitational of
3:34.38 Alyssa Adler 29th Finals H3 Complete Results Invitational of
1600 Meter Run
6:38.48 Taylor Dunn 11th Finals H2 Complete Results Invitational of
7:50.45 Daihla Price 18th Finals H2 Complete Results Invitational of
Long Jump
14-6 Autumn Bell 6th Finals H2 Complete Results Invitational of
14-1 Cierra Ward 10th Finals H2 Complete Results Invitational of
Triple Jump
31-9 Autumn Bell 1st Finals H2 Complete Results Invitational of
29-11.5 Cierra Ward 2nd Finals H2 Complete Results Invitational of
Discus
74-3 SB Janiyah Powell 9th Finals H2 Complete Results Invitational of
Shot Put
20-10.5 Janiyah Powell 23rd Finals H2 Complete Results Invitational of
Boys Athlete Place Section Results
100 Meter Dash
12.15 SB Jaiden Northington 9th Finals H6 Complete Results Invitational of
12.87 Zamien Matlock 28th Finals H6 Complete Results Invitational of
13.09 SB Robert Matlock 34th Finals H7 Complete Results Invitational of
200 Meter Dash
24.16 Joseph Alexander 5th Finals H6 Complete Results Invitational of
26.11 Cyrus Greenwade II 24th Finals H7 Complete Results Invitational of
400 Meter Dash
59.98 Cyrus Greenwade II 15th Finals H4 Complete Results Invitational of
1:01.12 Famarion Harris 16th Finals H5 Complete Results Invitational of
800 Meter Run
2:27.40 Dasean Dunham 11th Finals H3 Complete Results Invitational of
3:05.21 Conner Rinehart 31st Finals H4 Complete Results Invitational of
1600 Meter Run
5:05.67 Camden Britton 7th Finals H2 Complete Results Invitational of
5:48.17 Keon Dillard 20th Finals H2 Complete Results Invitational of
110 Meter Hurdles
19.28 Josiah Bridges 7th Finals H1 Complete Results Invitational of
4x100 Meter Relay
47.35 Relay Team 4th Finals H2 Complete Results Invitational of
4x200 Meter Relay
1:41.58 Relay Team 6th Finals H2 Complete Results Invitational of
4x400 Meter Relay
3:48.24 Relay Team 3rd Finals H2 Complete Results Invitational of
4:11.44 Relay Team 3rd Finals H2 Complete Results Invitational of
4x800 Meter Relay
9:48.61 SB Relay Team 6th Finals H1 Complete Results Invitational of
Long Jump
16-0.5 Josiah Bridges 18th Finals H2 Complete Results Invitational of
15-9 Kevontrey Vaughn 20th Finals H2 Complete Results Invitational of
Discus
79-4 Scotty Blythe 21st Finals H3 Complete Results Invitational of
57-0 Anthony Beasley 32nd Finals H3 Complete Results Invitational of
Shot Put
32-2 Scotty Blythe 24th Finals H2 Complete Results Invitational of
23-4 Anthony Beasley 37th Finals H2 Complete Results Invitational of