Complete Results Invitational of

Licensed to Marshall County High School
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/27/2021 10:36 PM
               25th Annual Invitational of the South - 3/27/2021               
                          Marshall County High School                          
                                  Benton, KY                                   
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Massie Harris             11 Paducah Tilghman         13.02   4  10   
  2 Kathleen Baker            11 Barrington               13.10   3   8   
  3 Jaaliyah Biggers          11 Paducah Tilghman         13.26   3   6   
  4 McKenzie Davis            11 Calloway County          13.26   3   5   
  5 Alec Coffie               09 Paducah Tilghman        x13.33   3 
  6 Javona Davis              09 Fulton County            13.46   3   4   
  7 Amiyah Carter             09 Warren East              13.58   3   3   
  8 Laney Evans               11 Marshall County          13.83   1   2   
  9 Jessica Workman           12 McCracken County         13.90   4   1   
 10 Tara Ladd                 11 Hopkinsville             13.91   4 
 11 Natalia Davis             11 Henderson County         13.92   3 
 12 Imarie Carter             10 Henderson County         13.95   5 
 13 Addison Webb              12 McCracken County         14.03   4 
 14 Aliviah Acree             08 University Hgts          14.08   1 
 15 McKenzie Love             11 Calloway County          14.13   4 
 15 Clara Boddy               10 Marshall County          14.13   1 
 17 Mallory Blake             12 McCracken County        x14.18   4 
 18 Shaely Thibodeaux         10 Christian County         14.24   1 
 19 Johnna Walker             10 Marshall County         x14.29   1 
 20 Danaija Casey             09 Paducah Tilghman        x14.43   6 
 20 Audrey Grise              09 University Hgts          14.43   1 
 22 Shalise Baker             10 Henderson County        x14.54   5 
 23 Anniriah Settles          09 Hopkinsville             14.67   5 
 24 Anna Vasseur              10 Marshall County         x14.70   1 
 25 Payton Maness             09 Crittenden Co            14.76   2 
 26 Cierra Ward               12 Christian County         14.78   2 
 27 Emma Driver               10 Marshall County         x15.47   5 
 28 Baylee Tharp              10 McCracken County        x15.49   6 
 29 Noella Tucker             12 Hopkinsville            x15.82   6 
 30 Ella Knight               09 Madisonville             16.21   2 
 30 JaMya Pierce              12 Fulton County            16.21   5 
 32 Kysia Ellis               09 Madisonville             16.72   2 
 33 Mariah Brandon            09 Henry County             17.23   2 
 34 Jennifer DeVore           10 Marshall County         x17.27   2 
 
Girls 200 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kathleen Baker            11 Barrington               27.10   1  10   
  2 Autumn Bell               11 Christian County         27.91   5   8   
  3 Jordyn Reed               11 Marshall County          28.61   5   6   
  4 McKenzie Davis            11 Calloway County          28.63   1   5   
  5 Laney Evans               11 Marshall County          29.09   5   4   
  6 Georgia Hall              10 Marshall County         x29.27   2 
  7 Javona Davis              09 Fulton County            29.42   1   3   
  8 Aliviah Acree             08 University Hgts          29.56   5   2   
  9 Tara Ladd                 11 Hopkinsville             29.59   1   1   
 10 Avery Poston              11 Calloway County          29.98   2 
 11 Shaely Thibodeaux         10 Christian County         30.27   5 
 12 Natajia Alexander         09 Warren East              30.32   2 
 13 Johnna Walker             10 Marshall County         x30.54   5 
 14 Anniriah Settles          09 Hopkinsville             30.62   2 
 15 Payton Maness             09 Crittenden Co            31.79   5 
 16 Gracie Sullivan           10 Marshall County         x31.88   6 
 17 Anna Vasseur              10 Marshall County         x31.94   6 
 18 Karsyn Potter             09 Crittenden Co            32.22   6 
 19 Jayla Tucker              08 Hopkinsville            x32.52   2 
 20 Emma Driver               10 Marshall County         x32.88   3 
 21 Jniyaa Barner             08 McCracken County         32.89   3 
 22 Nakya Trice               10 Paducah Tilghman         33.61   1 
 23 Baylee Tharp              10 McCracken County         34.18   3 
 24 Ella Knight               09 Madisonville             34.65   6 
 25 Addison Jones             07 McCracken County        x35.71   3 
 26 Kysia Ellis               09 Madisonville             35.91   6 
 27 Mariah Brandon            09 Henry County             36.87   6 
 
Girls 400 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Autumn Bell               11 Christian County       1:05.07   4  10   
  2 Jessica Workman           12 McCracken County       1:05.18   2   8   
  3 Leah Vincek               11 Marshall County        1:05.27   1   6   
  4 Jordyn Reed               11 Marshall County        1:05.51   1   5   
  5 Grace Driskill            11 Crittenden Co          1:08.21   4   4   
  6 Audrey Grise              09 University Hgts        1:08.33   4   3   
  7 Linsey Lucas              10 Marshall County       x1:10.13   3 
  8 Hallie Mattingly          11 Henderson County       1:11.13   1   2   
  9 Oliva Ladd                10 Paducah Tilghman       1:11.65   3   1   
 10 Jontasia Jones            09 Paducah Tilghman       1:11.81   2 
 11 Cheyenne Stark            10 Warren East            1:13.65   1 
 12 Reagan Lawson             10 Warren East            1:13.78   2 
 13 Alison Bullen             12 University Hgts        1:13.93   4 
 14 Ella Knight               09 Madisonville           1:15.58   4 
 15 Anna Robertson            09 Marshall County       x1:15.97   4 
 16 Noella Tucker             12 Hopkinsville           1:16.21   1 
 17 Nakya Trice               10 Paducah Tilghman      x1:17.84   3 
 18 Katelyn Gardner           10 Calloway County        1:18.25   2 
 19 Karsyn Potter             09 Crittenden Co          1:18.35   4 
 20 Brooklyn Smith            08 Calloway County        1:18.61   2 
 21 Jayla Tucker              08 Hopkinsville           1:18.67   1 
 22 JaMya Pierce              12 Fulton County          1:19.98   2 
 23 Jniyaa Barner             08 McCracken County       1:29.71   3 
 24 Karlee Gray               10 McCracken County      x1:33.66   3 
 
Girls 800 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ainsley Smith             12 Calloway County        2:34.11   1  10   
  2 Piper Hancock             11 University Hgts        2:35.88   3   8   
  3 Kate Keller               12 Crittenden Co          2:38.96   3   6   
  4 Leah Vincek               11 Marshall County        2:39.04   3   5   
  5 Allison Wood              11 Hopkinsville           2:39.67   1   4   
  6 Sara Krampe               10 Henderson County       2:45.34   1   3   
  7 Gracie Gideon             09 Marshall County        2:48.51   1   2   
  8 Emma Newton               12 McCracken County       2:49.04   1   1   
  9 Taylor Dunn               07 Christian County       2:49.41   3 
 10 Grace Pape                12 University Hgts        2:50.34   3 
 11 Janie Pagel               10 Marshall County        2:51.70   3 
 12 Allison Lucas             09 Henderson County       2:56.48   2 
 13 Katelyn Ringstaff         10 Marshall County       x2:58.58   1 
 14 Allina Decker             08 Henderson County      x3:01.82   2 
 15 Baliegh Arnold            07 McCracken County       3:02.70   2 
 16 McKayden McClure          08 Fulton County          3:03.41   2 
 17 Meredith Gold             11 Henderson County      x3:05.50   1 
 18 Audrey Tate               08 Madisonville           3:05.76   3 
 19 Weslyn Durfee             12 Paducah Tilghman       3:07.37   2 
 20 Mary Martinez             08 Crittenden Co          3:08.32   3 
 21 Chloe Newton              12 Marshall County       x3:08.33   1 
 22 Olivia Hibbs              10 Marshall County       x3:08.46   1 
 23 Allison Garcia            11 Warren East            3:12.56   2 
 24 Lucinda Wilkins           09 University Hgts       x3:13.86   3 
 25 Jane Taylor               12 Paducah Tilghman       3:18.06   2 
 26 Josie Morris              08 Madisonville           3:18.14   3 
 27 Emily Bridges             08 Hopkinsville           3:24.07   2 
 28 Hannah Varden             09 Fulton County          3:31.94   2 
 29 Alyssa Adler              11 Christian County       3:34.38   3 
 
Girls 1600 Meter Run Frosh HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Addison Lyles             08 Marshall County        6:11.29   1  10   
  2 Eden Sandlin              07 Marshall County        6:13.37   2   8   
  3 Laci Ray                  09 Madisonville           6:20.86   2   6   
  4 McKayden McClure          08 Fulton County          6:34.45   1   5   
  5 Molly Beckham             07 Warren East            6:43.97   1   4   
  6 Audrey Tate               08 Madisonville           6:45.77   2   3   
  7 Baliegh Arnold            07 McCracken County       6:46.93   1   2   
  8 Josie Morris              08 Madisonville          x6:56.74   2 
  9 Elizabeth Barrett         09 Marshall County       x7:19.86   1 
 10 Hannah Varden             09 Fulton County          7:22.09   1   1   
 11 Macy Bruce                09 Warren East            7:24.54   1 
 
Girls 1600 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dinah Winders             11 Henry County           5:19.13   2  10   
  2 Maggie Aydt               12 McCracken County       5:35.20   2   8   
  3 Kate Keller               12 Crittenden Co          5:38.67   2   6   
  4 Joy Alexander             10 Madisonville           5:43.49   2   5   
  5 Allison Wood              11 Hopkinsville           5:55.14   1   4   
  6 Emma Newton               12 McCracken County       6:18.52   1   3   
  7 Audra Fite                12 Marshall County        6:18.62   2   2   
  8 Drake Calhoon             10 Calloway County        6:23.71   1   1   
  9 Emma McGuffey             11 Warren East            6:30.30   1 
 10 Katelyn Ringstaff         10 Marshall County        6:32.24   1 
 11 Taylor Dunn               07 Christian County       6:38.48   2 
 12 Allina Decker             08 Henderson County       6:47.58   1 
 13 Olivia Hibbs              10 Marshall County       x7:08.86   1 
 14 Abby Bevil                10 Marshall County       x7:11.02   2 
 15 Lucinda Wilkins           09 University Hgts        7:16.64   2 
 16 Jane Taylor               12 Paducah Tilghman       7:20.44   1 
 17 Allison Garcia            11 Warren East            7:21.23   1 
 18 Daihla Price              09 Christian County       7:50.45   2 
 
Girls 3200 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dinah Winders             11 Henry County          11:10.38   2  10   
  2 Maggie Aydt               12 McCracken County      11:59.20   2   8   
  3 Allison Wood              11 Hopkinsville          13:11.05   1   6   
  4 Audra Fite                12 Marshall County       13:32.55   1   5   
  5 Samantha Becker           12 McCracken County      13:59.75   1   4   
  6 Drake Calhoon             10 Calloway County       14:02.51   1   3   
  7 Molly Beckham             07 Warren East           14:11.76   1   2   
  8 Madeline Strenge          12 Paducah Tilghman      14:13.97   1   1   
  9 Alicia Durfee             10 Paducah Tilghman      14:38.62   1 
 10 Eva Blankenberger         10 Hopkinsville          15:23.83   1 
 11 Alyssa Shelton            10 Henderson County      15:29.99   1 
 12 Macy Bruce                09 Warren East           16:15.98   1 
 
Girls 100 Meter Hurdles HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Isabella Tichenor         12 Henderson County         17.23   2  10   
  2 Ella Phillips             12 Calloway County          17.26   2   8   
  3 Evelyn Morales            12 University Hgts          18.03   1   6   
  4 Jillian Harrell           12 Warren East              18.06   2   5   
  5 Kaylee Blackford          12 Marshall County          18.09   2   4   
  6 Kauri Whitfield           12 Paducah Tilghman         18.81   3   3   
  7 Kelyn Mannon              11 Marshall County          18.95   2   2   
  8 Hadley Wolfe              10 Henderson County         18.98   3   1   
  9 Tayanah Woods             09 Warren East              19.11   2 
 10 Faith Magee               12 Paducah Tilghman         19.27   3 
 11 Kiersa Atnip              10 Paducah Tilghman        x19.81   3 
 12 Olivia Anderson           09 Calloway County          21.09   3 
 13 Dashiya Radford           12 Hopkinsville             24.08   3 
 
Girls 300 Meter Hurdles HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kaylee Blackford          12 Marshall County          53.63   1  10   
  2 Hadley Wolfe              10 Henderson County         54.29   2   8   
  3 Faith Magee               12 Paducah Tilghman         54.33   2   6   
  4 Isabella Tichenor         12 Henderson County         54.84   1   5   
  5 Kauri Whitfield           12 Paducah Tilghman         54.90   1   4   
  6 Kiersa Atnip              10 Paducah Tilghman        x55.56   2 
  7 Sydney Naber              10 Calloway County          56.59   2   3   
  8 Kara Fulkerson            10 Crittenden Co            57.26   3   2   
  9 Tayanah Woods             09 Warren East              57.96   1   1   
 10 Kelyn Mannon              11 Marshall County          58.03   1 
 11 Rylee Thompson            10 Marshall County         x58.06   3 
 12 Ella Geary                08 Crittenden Co            59.34   3 
 13 Jillian Harrell           12 Warren East            1:00.43   1 
 14 Dashiya Radford           12 Hopkinsville           1:04.15   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay HS
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Paducah Tilghman  'A'                                 51.93   10   
  2 Calloway County  'A'                                  53.28    8   
  3 Henderson County  'A'                                 55.03    6   
  4 Warren East  'A'                                      55.50    5   
  5 McCracken County  'A'                                 57.05    4   
 -- Hopkinsville  'A'                                        DQ   out of zone
 
Girls 4x200 Meter Relay HS
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Paducah Tilghman  'A'                               1:54.81   1  10   
  2 Calloway County  'A'                                1:56.99   1   8   
  3 Warren East  'A'                                    1:57.07   1   6   
  4 University Heights  'A'                             2:01.61   2   5   
  5 McCracken County  'A'                               2:02.07   1   4   
 
Girls 4x400 Meter Relay HS
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 University Heights  'A'                             4:36.79   2  10   
  2 Calloway County  'A'                                4:49.20   1   8   
  3 Warren East  'A'                                    4:57.05   1   6   
  4 Hopkinsville  'A'                                   5:04.01   1   5   
  5 Crittenden County  'A'                              5:19.59   2   4   
 
Girls 4x800 Meter Relay HS
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Paducah Tilghman  'A'                              11:18.27   2  10   
  2 Calloway County  'A'                               11:21.69   2   8   
  3 University Heights  'A'                            11:22.86   1   6   
  4 McCracken County  'A'                              11:28.25   2   5   
  5 Marshall County  'A'                               11:28.32   1   4   
  6 Henderson County  'A'                              12:02.81   2   3   
  7 Crittenden County  'A'                             12:41.03   1   2   
  8 Hopkinsville  'A'                                  13:58.61   2   1   
 
Girls High Jump HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Tori McCracken            12 Marshall County       J5-00.00   1  10    o
  2 Presleigh Jennings        10 Marshall County       J5-00.00   1   8    xo
  3 Natalie Harrell           11 Warren East            4-10.00   1   6   
  4 Evelyn Morales            12 University Hgts       J4-08.00   2   5    o
  5 Alec Rodgers              08 Calloway County       J4-08.00   1   4    xo
  6 Julia Thomas              09 University Hgts       J4-06.00   2   3    o
  7 Grace Driskill            11 Crittenden Co         J4-06.00   2   2    xo
  8 Hadley Wolfe              10 Henderson County      J4-06.00   1   1    xo + 2 misses
  9 Payton Maness             09 Crittenden Co          4-00.00   2 
 
Girls Pole Vault HS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Chelsey Damrath           10 Henderson County      11-00.00   10   
  2 Sarah Williams            11 Henderson County       9-06.00    8   
  3 Hallie Mattingly          11 Henderson County      x9-00.00  
  4 Laney Evans               11 Marshall County        7-06.00    6   
  5 Brooklyn Scott            08 Henderson County      x7-00.00  
 -- Eowyn Gesler              10 Calloway County             NH  
 
Girls Long Jump HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jaaliyah Biggers          11 Paducah Tilghman      15-08.00   1  10   
  2 Javona Davis              09 Fulton County         15-07.50   1   8   
  3 Dasia Garland             10 Paducah Tilghman      15-01.00   1   6   
  4 Imarie Carter             10 Henderson County      14-11.50   1   5   
  5 Amiyah Carter             09 Warren East           14-08.00   1   4   
  6 Autumn Bell               11 Christian County      14-06.00   2   3   
  7 Julia Thomas              09 University Hgts       14-03.00   2   2   
  8 Avery Poston              11 Calloway County       14-02.50   1   1   
  9 Chelsey Damrath           10 Henderson County      14-01.50   1 
 10 Cierra Ward               12 Christian County      14-01.00   2 
 11 Rylee Thompson            10 Marshall County       14-00.00   2 
 12 McKenzie Love             11 Calloway County       13-10.00   1 
 13 Natalia Davis             11 Henderson County     x13-09.00   1 
 14 Addison Webb              12 McCracken County      12-06.50   1 
 15 Sayde Lowe                09 Calloway County      x12-05.00   1 
 16 Addison Jones             07 McCracken County      11-04.50   1 
 17 Jniyaa Barner             08 McCracken County     x10-03.00   1 
 -- Audrey Grise              09 University Hgts           FOUL   2 
 -- Karlee Gray               10 McCracken County          FOUL   1 
 
Girls Triple Jump HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Autumn Bell               11 Christian County      31-09.00   2  10   
  2 Cierra Ward               12 Christian County      29-11.50   2   8   
  3 Jillian Harrell           12 Warren East          J29-05.00   1   6    2nd 28'10"
  4 Ella Phillips             12 Calloway County      J29-05.00   1   5    2nd 24' 10"
  5 Rylee Thompson            10 Marshall County       29-02.50   2   4   
  6 Sayde Lowe                09 Calloway County       28-02.50   1   3   
  7 Gracie Sullivan           10 Marshall County       27-04.00   2   2   
 
Girls Shot Put HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ashby Greenwell           12 Henderson County      36-05.50   1  10   
  2 Alyssa McClain            11 Marshall County       33-07.00   1   8   
  3 Kaylee Miller             11 Warren East           31-05.00   1   6   
  4 Hayden Wolfe                 Henderson County      29-09.00   1   5   
  5 Maci Brown                12 Marshall County       29-08.00   1   4   
  6 Chaney Fulton             11 Marshall County      x29-06.00   1 
  7 Phoebe Ramsey             09 Marshall County      x29-04.50   1 
  8 Lori Moyd                 11 Hopkinsville          29-00.00   1   3   
  9 Jaila Batey               11 University Hgts       28-09.50   2   2   
 10 Caroline Forrester        11 Warren East           26-11.50   1   1   
 11 Lilly West                10 McCracken County      26-05.50   1 
 12 Anna Runkle               10 Marshall County      x26-00.00   1 
 13 Lexie Fugate              11 Marshall County      x25-11.00   1 
 14 Ragen Pollard             11 University Hgts       24-10.50   2 
 15 Georgia Hall              10 Marshall County      x24-04.50   1 
 16 Alexandria Williams       10 Hopkinsville          24-04.00   1 
 17 Bailey Allred             09 Marshall County      x24-01.50   1 
 18 Maronda Sheridan          10 Calloway County       23-09.50   1 
 19 Carson Blossom            10 Marshall County      x23-00.00   1 
 20 Jaelynn Carver-Smith      12 Paducah Tilghman      22-10.50   1 
 21 Camille Frederich         10 McCracken County      21-09.50   1 
 22 Ainsley Galloway          09 McCracken County     x21-00.00   1 
 23 Janiyah Powell            09 Christian County      20-10.50   2 
 24 Sydney Lasley             09 Calloway County       20-08.00   1 
 25 Nadia Williams            12 Paducah Tilghman      20-05.50   1 
 26 Ryleigh Duvall            09 Marshall County      x20-00.00   1 
 27 Evelyn Cotthoff           09 University Hgts      x18-09.50   2 
 28 Carrie Bell               12 Paducah Tilghman     x18-08.50   1 
 
Girls Discus Throw HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ashby Greenwell           12 Henderson County        103-01   1  10   
  2 Maci Brown                12 Marshall County          90-05   1   8   
  3 Hayden Wolfe                 Henderson County         83-09   1   6   
  4 Georgia Hall              10 Marshall County          80-01   1   5   
  5 Phoebe Ramsey             09 Marshall County         x78-06   1 
  6 Laila Sells               11 Warren East              77-02   1   4   
  7 Jaila Batey               11 University Hgts          74-10   2   3   
  8 Lexie Fugate              11 Marshall County         x74-06   1 
  9 Janiyah Powell            09 Christian County         74-03   2   2   
 10 Chaney Fulton             11 Marshall County         x73-06   1 
 11 Lori Moyd                 11 Hopkinsville             73-02   1   1   
 12 Ragen Pollard             11 University Hgts          68-11   2 
 13 Lilly West                10 McCracken County         68-00   1 
 14 Maronda Sheridan          10 Calloway County          67-03   1 
 15 Alyssa McClain            11 Marshall County         x63-11   1 
 16 Anna Runkle               10 Marshall County         x63-05   1 
 17 Alexandria Williams       10 Hopkinsville             63-02   1 
 18 Camille Frederich         10 McCracken County         60-03   1 
 19 Carson Blossom            10 Marshall County         x58-04   1 
 20 Justice Campbell          10 Paducah Tilghman         57-00   1 
 21 Bailey Allred             09 Marshall County         x55-07   1 
 22 Jaelynn Carver-Smith      12 Paducah Tilghman         54-11   1 
 23 Carrie Bell               12 Paducah Tilghman        x48-09   1 
 24 Sydney Lasley             09 Calloway County          46-01   1 
 25 Ainsley Galloway          09 McCracken County        x46-00   1 
 26 Caroline Forrester        11 Warren East              45-07   1 
 27 Jessie Creamer            10 Hopkinsville            x44-11   1 
 28 Evelyn Cotthoff           09 University Hgts         x44-10   2 
 29 Ryleigh Duvall            09 Marshall County         x39-11   1 
 
Boys 100 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Aaron Fennel              12 Calloway County          11.30   1  10   
  2 Jaheim Williams           10 Henderson County         11.33   2   8   
  3 Luke Birdsong             11 Paducah Tilghman         11.66   1   6   
  4 Joemari Starks            10 Paducah Tilghman         11.81   1   5   
  5 Donsten Brown             12 McCracken County         11.83   1   4   
  6 Mason Price               11 University Hgts          11.98   6   3   
  7 Nick Mighell              12 Marshall County          12.11   6   2   
  8 Keyaaron Goins            11 Henderson County         12.14   4   1   
  9 Jaden Northington         11 Christian County         12.15   6 
 10 Carter Space                 Christian Fellow         12.21   6 
 11 Damien Boards             11 Warren East              12.24   1 
 12 Tristan Davidson          11 Crittenden Co            12.29   6 
 13 Isaiah Scott              11 Henderson County        x12.30   1 
 14 Jay Jay Woods             12 Paducah Tilghman        x12.34   4 
 15 Freeman Reinhardt         11 Calloway County          12.35   3 
 16 Kamri Coleman             12 Paducah Tilghman        x12.39   5 
 16 Ryan Branson              10 Madisonville             12.39   6 
 18 Rodrick Beard             11 Fulton County            12.40   2 
 19 Kylen Ware                12 Paducah Tilghman        x12.43   4 
 20 Tahj Jones                11 Hopkinsville             12.46   3 
 21 Tyler Orlandi             09 Marshall County          12.49   2 
 22 Gage Lawrence             10 McCracken County         12.56   3 
 23 John Durham               10 Calloway County         x12.57   3 
 24 Donavon Lewis             10 Henderson County        x12.63   5 
 25 Isaac Kinsey              09 Marshall County         x12.71   2 
 26 Javeon Williams           12 Paducah Tilghman        x12.73   5 
 27 Drake May                 12 Marshall County         x12.85   2 
 28 Zamien Matlock            08 Christian County         12.87   6 
 29 Jack Noles                11 Marshall County         x12.89   3 
 30 Braden Clough             11 Marshall County         x12.95   2 
 31 Noah Tolar                10 McCracken County        x12.96   4 
 32 Kaleb Nesbitt             10 Crittenden Co            12.98   7 
 33 Terrance Johnson          11 Fulton County            13.00   3 
 34 Robert Matlock            12 Christian County        x13.09   7 
 35 Austin Weatherford        09 Calloway County         x13.24   5 
 36 Colin Tolar               10 McCracken County        x13.35   4 
 37 Lane Bowles               10 Madisonville             13.47   7 
 38 Caleb Martin              12 Henry County             13.70   7 
 39 Elijah Jolley             10 Madisonville            x13.84   7 
 40 Kentrell Adams            08 Hopkinsville             13.92   4 
 41 Malechi Mayes                Christian Fellow         14.29   7 
 
Boys 200 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Will Davis                11 Marshall County          22.78   1  10   
  2 Aaron Fennel              12 Calloway County          22.81   1   8   
  3 Jaheim Williams           10 Henderson County         22.98   1   6   
  4 Joemari Starks            10 Paducah Tilghman         23.97   1   5   
  5 Joseph Alexander          12 Christian County         24.16   6   4   
  6 Trystan Wright            11 Calloway County          24.17   1   3   
  7 Preston Lamb              10 Marshall County          24.36   6   2   
  8 Caleb Joyce               09 McCracken County         24.61   5   1   
  9 Kian Court                11 Marshall County         x24.78   6 
 10 Kavon Faison              11 Warren East              24.97   1 
 11 Eli Moss                  12 Crittenden Co            25.04   6 
 12 Luke Birdsong             11 Paducah Tilghman         25.12   1 
 13 Kevin Denny               09 McCracken County         25.20   3 
 14 Nick Mighell              12 Marshall County         x25.28   6 
 15 Kamri Coleman             12 Paducah Tilghman        x25.45   4 
 16 Elvin Wagner              12 University Hgts          25.53   6 
 17 Ryan Branson              10 Madisonville             25.54   6 
 18 Kylen Ware                12 Paducah Tilghman        x25.56   3 
 19 Ian Chalke                09 McCracken County        x25.61   4 
 20 Tristan Davidson          11 Crittenden Co            25.77   7 
 21 Dalton Cornwell           11 Henderson County         25.84   5 
 21 Freeman Reinhardt         11 Calloway County         x25.84   2 
 23 Isaiah Scott              11 Henderson County        x25.85   5 
 24 Cyrus Greenwade           10 Christian County         26.11   7 
 25 Javeon Williams           12 Paducah Tilghman        x26.27   4 
 26 Jay Jay Woods             12 Paducah Tilghman        x26.27   3 
 27 Rodrick Beard             11 Fulton County            26.55   2 
 28 Kaleb Nesbitt             10 Crittenden Co           x26.76   7 
 29 Noah McGowan              12 Crittenden Co           x26.84   7 
 30 Isaac Kinsey              09 Marshall County         x26.86   2 
 31 Lucas Ackerman            12 Henry County             27.10   7 
 32 Caleb Martin              12 Henry County             28.06   7 
 33 Brunson Boyette           08 Hopkinsville             28.36   4 
 34 Elijah Jolley             10 Madisonville             28.79   7 
 35 Isaac Massamore           10 Madisonville            x29.74   8 
 36 Brayden Reeder            10 Madisonville            x31.63   8 
 -- Tyler Orlandi             09 Marshall County             DQ   2  false start
 
Boys 400 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cade Flatt                11 Marshall County          48.59   1  10   
  2 Will Davis                11 Marshall County          49.85   1   8   
  3 Aaron Fennel              12 Calloway County          51.03   1   6   
  4 Mason Price               11 University Hgts          55.55   4   5   
  5 Bishop Christ             12 Paducah Tilghman         56.45   1   4   
  6 Eli Moss                  12 Crittenden Co            56.48   4   3   
  7 Walter Kunnmann           11 University Hgts          56.96   4   2   
  8 Dalton Cornwell           11 Henderson County         57.12   2   1   
  9 Jett Sealock              11 Marshall County         x57.49   4 
 10 Jake Taylor               12 Paducah Tilghman         57.61   3 
 11 Tristan Davidson          11 Crittenden Co            58.67   4 
 12 Roger Leon Duncan         10 Warren East              59.44   2 
 13 Myles Middleton           11 Paducah Tilghman        x59.46   2 
 14 Noah Perkins              12 Crittenden Co           x59.74   4 
 15 Cyrus Greenwade           10 Christian County         59.98   4 
 16 Famarion Harris           12 Christian County       1:01.12   5 
 17 Brunson Boyette           08 Hopkinsville           1:02.15   3 
 18 Noah McGowan              12 Crittenden Co         x1:02.16   5 
 19 Quemakion Smith           11 Paducah Tilghman      x1:02.42   3 
 20 Lucas Ackerman            12 Henry County           1:02.69   5 
 21 Donavon Lewis             10 Henderson County       1:02.83   2 
 22 Christian Jones           09 Marshall County       x1:03.80   5 
 23 Logan Davis               10 McCracken County       1:06.24   2 
 24 Colin Tolar               10 McCracken County       1:06.40   3 
 25 David Rainey              11 McCracken County      x1:06.49   3 
 26 Isaac Massamore           10 Madisonville           1:08.18   5 
 27 Malechi Mayes                Christian Fellow       1:13.65   5 
 
Boys 800 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cade Flatt                11 Marshall County        1:54.36   3  10   
  2 Will Davis                11 Marshall County        1:58.14   3   8   
  3 Chase Atkins              12 Hopkinsville           2:01.45   1   6   
  4 Chance Jones              10 Hopkinsville           2:05.87   1   5   
  5 Jeremiah Grogan           10 McCracken County       2:15.43   1   4   
  6 Tyler Johns               11 Henry County           2:15.65   3   3   
  7 Jett Sealock              11 Marshall County       x2:17.76   1 
  8 cole mills                   Marshall County       x2:21.41   1 
  9 Ross Binkley              11 Hopkinsville          x2:24.11   1 
 10 Chase Hendricks           11 University Hgts        2:25.25   3   2   
 11 Dasean Dunham             12 Christian County       2:27.40   3   1   
 12 Bishop Christ             12 Paducah Tilghman       2:30.47   1 
 13 Brady Neville             10 Warren East            2:31.44   1 
 14 Walker Jones              09 Marshall County       x2:33.60   3 
 15 Peyton King               12 Henry County           2:34.27   3 
 16 Jaxon Hatfield            09 Crittenden Co          2:34.66   3 
 17 Talon Underwood           12 Henry County          x2:38.79   3 
 18 Logan Steckenrider        09 McCracken County       2:39.00   2 
 19 Ray Farmer                11 University Hgts        2:39.74   3 
 20 Carter Johnston              Christian Fellow       2:42.40   3 
 21 Terrance Johnson          11 Fulton County          2:42.81   1 
 22 Garrett Stephens          09 Henry County          x2:43.11   3 
 23 Aidan Swisher             09 Henry County          x2:44.91   4 
 24 Domonic Tharpe            12 Paducah Tilghman       2:46.47   1 
 25 Gabe Keller               09 Crittenden Co          2:49.16   4 
 26 Corban Williams           12 Paducah Tilghman      x2:49.25   2 
 27 Dennon Wilson             11 Crittenden Co         x2:49.53   4 
 28 John Poole                09 Henderson County       2:51.81   1 
 29 Caleb Decker              10 Henderson County       2:52.10   2 
 30 Mitchell Mayes            10 Madisonville           2:54.20   4 
 31 Conner Rinehart           10 Christian County       3:05.21   4 
 32 Steven Cole Swinford      12 Crittenden Co         x3:09.96   4 
 
Boys 1600 Meter Run Frosh HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Maddox Knight             09 Madisonville           4:55.68   2  10   
  2 Corbin Knight             09 McCracken County       5:08.67   1   8   
  3 Lucas Offutt              09 Madisonville           5:08.73   2   6   
  4 Kobey Yates               07 Marshall County        5:12.44   2   5   
  5 Thomas Newton             09 McCracken County       5:14.63   1   4   
  6 Gavin Beard               09 Madisonville          x5:26.79   2 
  7 Finn Palmer               09 McCracken County      x5:38.04   1 
  8 Walker Jones              09 Marshall County        5:39.29   1   3   
  9 Lucas Cavanah             09 Madisonville          x5:42.39   2 
 10 Logan Steckenrider        09 McCracken County      x5:58.83   1 
 11 Micah Patton              10 Calloway County        6:01.23   1   2   
 12 Garrett Stephens          09 Henry County           6:04.78   2   1   
 13 Aidan Swisher             09 Henry County           6:04.79   2 
 14 Zavier Hinkle             09 Warren East            6:08.02   1 
 15 Mitchell Mayes            10 Madisonville          x6:09.66   2 
 16 Sam Martin                08 Marshall County       x6:20.51   2 
 17 Landon Carter             08 Calloway County        6:39.64   1 
 
Boys 1600 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jackson Watts             12 Madisonville           4:23.87   2  10   
  2 Chase Atkins              12 Hopkinsville           4:27.90   2   8   
  3 Samuel Lanham             11 Marshall County        4:50.24   2   6   
  4 Ryland Bergman            12 Madisonville           5:00.53   2   5   
  5 Drew Burden               10 Madisonville          x5:00.90   2 
  6 Daniel Puckett            10 Calloway County        5:03.17   1   4   
  7 Camden Britton            11 Christian County       5:05.67   2   3   
  8 Tyler Johns               11 Henry County           5:09.19   2   2   
  9 Connor Cox                11 Henry County           5:09.63   2   1   
 10 Alex Pendley              11 Madisonville          x5:17.48   2 
 11 Chase Hendricks           11 University Hgts        5:17.81   2 
 12 Jake Taylor               12 Paducah Tilghman       5:18.40   1 
 13 Myles Middleton           11 Paducah Tilghman       5:21.02   1 
 14 Quinn Miller              10 Hopkinsville           5:25.26   1 
 15 Ilya Obrian               11 Marshall County        5:27.49   2 
 16 Sawyer Collins            10 Marshall County       x5:38.14   1 
 17 Hudson Edwards            10 McCracken County       5:40.44   1 
 18 Carson Bobo               12 Calloway County        5:41.50   1 
 19 Ray Farmer                11 University Hgts        5:44.68   2 
 20 Keon Dillard              12 Christian County       5:48.17   2 
 21 Clay Sykes                11 McCracken County       5:51.99   1 
 22 Peyton King               12 Henry County          x5:58.11   2 
 23 Austin Burnes             10 Christian Fellow       6:02.37   2 
 24 Corban Williams           12 Paducah Tilghman      x6:10.21   1 
 25 Nate Hudson               10 Warren East            6:28.23   1 
 26 Caleb Decker              10 Henderson County       6:28.94   1 
 27 Domonic Arnett               Paducah Tilghman      x6:35.97   1 
 -- Ethan McCarty             10 Marshall County            DNF   1 
 
Boys 3200 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ethan McCarty             10 Marshall County        9:55.60   2  10   
  2 Daniel Puckett            10 Calloway County       10:51.00   1   8   
  3 Maddox Knight             09 Madisonville          10:51.11   2   6   
  4 Drew Burden               10 Madisonville          10:54.17   2   5   
  5 Ryland Bergman            12 Madisonville         x11:08.68   2 
  6 Luke Nichols              11 Henry County          11:23.45   2   4   
  7 David Foote               10 Calloway County       11:43.95   1   3   
  8 Liam Black                12 Paducah Tilghman      11:43.96   1   2   
  9 Kadynce Norwood           10 Henry County          11:55.53   2   1   
 10 Sawyer Collins            10 Marshall County       11:56.18   2 
 11 Quinn Miller              10 Hopkinsville          11:57.22   1 
 12 Ilya Obrian               11 Marshall County      x11:57.23   1 
 13 Clay Sykes                11 McCracken County      13:03.23   1 
 14 Hudson Edwards            10 McCracken County      13:12.88   1 
 15 Jonathan Bridges          10 Hopkinsville          13:13.69   1 
 16 Zavier Hinkle             09 Warren East           13:53.29   1 
 
Boys 110 Meter Hurdles HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Trystan Wright            11 Calloway County          15.89   2  10   
  2 Zahnte Brown              12 Hopkinsville             16.70   2   8   
  3 Robert Bunton             12 Warren East              17.15   2   6   
  4 Nick Mighell              12 Marshall County          17.45   2   5   
  5 Connor Dill               11 University Hgts          17.96   1   4   
  6 Kian Court                11 Marshall County          18.56   2   3   
  7 Josiah Bridges            12 Christian County         19.28   1   2   
  8 Deven Bradley             11 Marshall County         x19.50   1 
  9 Will Hancock              11 University Hgts          20.78   1   1   
 
Boys 300 Meter Hurdles HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Connor Dill               11 University Hgts          42.40   3  10   
  2 Kian Court                11 Marshall County          44.78   2   8   
  3 Trystan Wright            11 Calloway County          45.12   1   6   
  4 Zahnte Brown              12 Hopkinsville             45.34   1   5   
  5 Cohen McCartney           10 Calloway County          46.31   1   4   
  6 Deven Bradley             11 Marshall County          47.33   3   3   
  7 Robert Bunton             12 Warren East              49.24   2   2   
  8 Will Hancock              11 University Hgts          49.71   3   1   
  9 Trent Arterburn           09 Warren East              50.28   2 
 -- Samuel Lanham             11 Marshall County            DNF   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay HS
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Marshall County  'A'                                  46.25   1  10   
  2 Paducah Tilghman  'A'                                 46.54   1   8   
  3 Henderson County  'A'                                 46.83   1   6   
  4 Christian County  'A'                                 47.35   2   5   
  5 Calloway County  'A'                                  48.10   1   4   
  6 Warren East  'A'                                      48.56   1   3   
  7 Madisonville-North Hopkins  'A'                       51.24   2   2   
  8 McCracken County  'A'                                 51.37   1   1   
 
Boys 4x200 Meter Relay HS
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Calloway County  'A'                                1:35.60   1  10   
  2 Paducah Tilghman  'A'                               1:36.66   1   8   
  3 Marshall County  'A'                                1:38.29   2   6   
  4 Henderson County  'A'                               1:40.09   1   5   
  5 Warren East  'A'                                    1:41.51   1   4   
  6 Christian County  'A'                               1:41.58   2   3   
  7 Fulton County  'A'                                  1:46.13   1   2   
  8 University Heights  'A'                             1:47.08   2   1   
  9 McCracken County  'A'                               1:54.11   1 
 10 Madisonville-North Hopkins  'A'                     1:55.76   2 
 
Boys 4x400 Meter Relay Fr HS
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Marshall County  'A'                                4:07.05   2  10   
  2 McCracken County  'A'                               4:07.13   1   8   
  3 Christian County  'A'                               4:11.44   2   6   
  4 Madisonville-North Hopkins  'A'                     4:12.64   2   5   
  5 Calloway County  'A'                                4:23.52   1   4   
 
Boys 4x400 Meter Relay HS
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Marshall County  'A'                                3:41.66   1  10   
  2 University Heights  'A'                             3:45.66   2   8   
  3 Christian County  'A'                               3:48.24   2   6   
  4 Hopkinsville  'A'                                   3:51.93   1   5   
  5 McCracken County  'A'                               3:54.35   1   4   
  6 Calloway County  'A'                                3:58.48   1   3   
  7 Paducah Tilghman  'A'                               4:01.92   1   2   
  8 Crittenden County  'A'                              4:06.14   2   1   
  9 Warren East  'A'                                    4:08.89   1 
 
Boys 4x800 Meter Relay HS
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Marshall County  'A'                                9:10.70   1  10   
  2 Paducah Tilghman  'A'                               9:15.96   2   8   
  3 McCracken County  'A'                               9:25.63   2   6   
  4 Fulton County  'A'                                  9:31.90   2   5   
  5 Calloway County  'A'                                9:34.17   2   4   
  6 Christian County  'A'                               9:48.61   1   3   
  7 Crittenden County  'A'                             10:33.77   1   2   
 
Boys High Jump HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Donsten Brown             12 McCracken County       6-10.00   1  10   
  2 Tristan Davidson          11 Crittenden Co          6-02.00   2   8   
  3 cole mills                   Marshall County        5-08.00   1   6   
  4 Damien Boards             11 Warren East           J5-06.00   1   5    o
  5 Roger Leon Duncan         10 Warren East           J5-06.00   1   4    xo + no misses
  6 Connor Dill               11 University Hgts       J5-06.00   2   3    xo + 2 misses
  7 Dakyran Gossett           11 Fulton County         J5-06.00   1   2    xxo
  8 Nate Faith                10 Crittenden Co          5-04.00   2   1   
  9 Colton Trexler            09 Marshall County        5-02.00   1 
  9 Kani Smith                11 Henderson County       5-02.00   1 
 11 Preston Guthrie           10 Calloway County        5-00.00   1 
 11 Isaiah Andrews            10 Warren East           x5-00.00   1 
 11 Alexander Holman          10 Marshall County       x5-00.00   1 
 14 Mason Price               11 University Hgts        4-10.00   2 
 14 Justin Morgan             10 Calloway County        4-10.00   1 
 14 Austin Burnes             10 Christian Fellow       4-10.00   2 
 
Boys Pole Vault HS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Blain Krampe              12 Henderson County      13-00.00   10   
  2 Seth Hill                 11 McCracken County      11-06.00    8   
  3 Caleb Joyce               09 McCracken County     J10-00.00    6    xo
  4 John Pat Phillips         12 Henderson County     J10-00.00    5    xxo
  5 Jackson Hill              10 McCracken County      x9-06.00  
  6 Joe Martin                10 McCracken County      x9-00.00  
  7 Jack Johnson              10 Marshall County        8-06.00    4   
  8 Justin Morgan             10 Calloway County        8-00.00    3   
  9 Preston Guthrie           10 Calloway County        7-00.00    2   
 10 Preston Gogel             07 Henderson County      x6-06.00  
 
Boys Long Jump HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Corey Smith II            12 Fulton County         20-10.50   1  10   
  2 Nick Mighell              12 Marshall County       19-09.50   1   8   
  3 Aiden Dunigan             10 Marshall County       18-08.50   1   6   
  4 Tyler Dunn                12 Marshall County      x18-01.00   1 
  5 Elvin Wagner              12 University Hgts       17-11.00   2   5   
  6 Gabriel Carson            11 Calloway County       17-09.50   1   4   
  7 Keyaaron Goins            11 Henderson County      17-06.50   1   3   
  8 Jerome Tyler              12 Paducah Tilghman      17-06.00   1   2   
  9 Alexander Holman          10 Marshall County      x17-03.00   1 
 10 Deven Bradley             11 Marshall County      x17-00.50   1 
 11 Rowen Perkins             10 Crittenden Co        J16-10.00   2   1    2nd 16'2"
 12 Carter Space                 Christian Fellow     J16-10.00   2  2nd 16' 0.5"
 13 Ryan Branson              10 Madisonville          16-09.00   2 
 14 Elijah Leggs              11 Paducah Tilghman      16-07.00   1 
 15 Dalton Cornwell           11 Henderson County      16-05.00   1 
 16 Kavon Faison              11 Warren East           16-04.00   1 
 17 John Durham               10 Calloway County       16-01.00   1 
 18 Josiah Bridges            12 Christian County      16-00.50   2 
 19 Noah Perkins              12 Crittenden Co         15-11.00   2 
 20 Kevontrey Vaughn          12 Christian County      15-09.00   2 
 21 Logan Davis               10 McCracken County      14-09.00   1 
 22 Isaac Massamore           10 Madisonville          14-08.00   2 
 22 Gage Lawrence             10 McCracken County      14-08.00   1 
 24 Colton Trexler            09 Marshall County      x14-06.00   1 
 25 Trey Wyatt                11 University Hgts       13-08.50   2 
 26 David Rainey              11 McCracken County     x13-03.00   1 
 27 Brayden Reeder            10 Madisonville         x11-00.75   2 
 
Boys Triple Jump HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Corey Smith II            12 Fulton County         43-08.50   1  10   
  2 Jerome Tyler              12 Paducah Tilghman      42-03.00   1   8   
  3 Tyler Dunn                12 Marshall County       38-04.00   2   6   
  4 Aiden Dunigan             10 Marshall County       36-09.50   2   5   
  5 Alexander Holman          10 Marshall County      x34-11.00   2 
  6 Kevin Denny               09 McCracken County      33-01.00   1   4   
  7 Noah Tolar                10 McCracken County      32-08.50   1   3   
  8 Elvin Wagner              12 University Hgts       32-06.50   2   2   
  9 John Durham               10 Calloway County       32-01.00   1   1   
 10 Ian Chalke                09 McCracken County     x31-06.50   1 
 11 Hunter Winebarger         10 Calloway County       30-01.00   1 
 
Boys Shot Put HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ben Fiser                 11 Marshall County       52-02.50   2  10   
  2 Chase Thompson            12 Marshall County       49-06.50   2   8   
  3 LeAndre Bolen Jr          11 McCracken County      44-07.00   1   6   
  4 Joey Colley               10 Marshall County      x43-02.00   2 
  5 Tyler Love                12 Fulton County         41-09.50   1   5   
  6 Sam Cotthoff              11 University Hgts       41-01.00   2   4   
  7 Hunter Hagan              12 Henderson County      40-02.00   1   3   
  8 Talon Smothers            11 Marshall County      x40-01.00   2 
  9 Braden Clough             11 Marshall County      x39-02.00   2 
 10 Noah McGowan              12 Crittenden Co         38-11.00   2   2   
 11 Luke Johnson              11 Calloway County       37-10.00   1   1   
 12 Chris Hill                11 Madisonville          37-09.00   2 
 13 Colton Hayden             11 McCracken County      37-02.00   1 
 14 Riley Darnell             12 Paducah Tilghman      36-04.00   1 
 15 Gavin Miller              12 Marshall County      x36-01.50   2 
 16 Riley Massey              11 McCracken County     x35-09.00   1 
 16 Bryce Tapp                10 Henderson County      35-09.00   1 
 18 Esley Cornelius           10 McCracken County     x35-02.00   1 
 19 Jack Noles                11 Marshall County      x34-00.00   2 
 20 Layton Willis             10 Warren East           33-03.00   1 
 21 Elijah Gains                 Paducah Tilghman      32-08.00   1 
 22 Reese Henderson           11 Calloway County       32-06.00   1 
 23 Jordan Stubblefield       12 Paducah Tilghman     x32-03.00   1 
 24 Scotty Blythe             12 Christian County      32-02.00   2 
 25 Nicholas Fox              12 Paducah Tilghman     x30-06.00   1 
 26 Connor Graves             12 Warren East           30-00.00   1 
 27 Drake May                 12 Marshall County      x29-03.00   2 
 28 Tyler Allen               11 Madisonville          28-09.00   2 
 29 Garrett Poole             10 Madisonville         x28-02.50   2 
 30 Xsavier Cleary            12 Paducah Tilghman     x28-01.00   1 
 31 Isaac Sarles              10 Crittenden Co         27-08.00   2 
 32 Garrett Parker            12 Marshall County      x27-06.00   2 
 33 Morgan Wright             11 Christian Fellow      27-00.00   2 
 34 Sammy Impastato           10 Crittenden Co        x26-09.00   2 
 35 Juan Tobey                   Christian Fellow      26-06.50   2 
 36 Michael Bailey            09 Madisonville         x25-01.00   2 
 37 Anthony Beasely           11 Christian County      23-04.00   2 
 38 Tucker Jackson            09 Marshall County      x21-10.00   2 
 39 Alden Marshall            08 Hopkinsville          21-06.00   1 
 
Boys Discus Throw HS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ben Fiser                 11 Marshall County         157-02   1  10   
  2 Tyler Love                12 Fulton County           127-00   1   8   
  3 LeAndre Bolen Jr          11 McCracken County        123-09   1   6   
  4 Colton Hayden             11 McCracken County        121-02   1   5   
  5 Talon Smothers            11 Marshall County         104-11   1   4   
  6 Isaac Hovekamp            11 Christian Fellow        103-02   3   3   
  7 Chase Thompson            12 Marshall County        x101-06   1 
  8 Braden Clough             11 Marshall County         x99-10   1 
  9 Drake May                 12 Marshall County         x99-00   1 
 10 Joey Colley               10 Marshall County         x97-11   1 
 11 Hunter Hagan              12 Henderson County         97-04   1   2   
 12 Sam Cotthoff              11 University Hgts          92-07   3   1   
 13 Bryce Tapp                10 Henderson County         92-00   1 
 14 Riley Darnell             12 Paducah Tilghman         89-03   2 
 15 Jack Noles                11 Marshall County         x89-02   1 
 16 Gavin Miller              12 Marshall County         x88-01   1 
 17 Layton Willis             10 Warren East              87-05   1 
 18 Esley Cornelius           10 McCracken County        x83-07   1 
 19 Riley Massey              11 McCracken County        x83-04   2 
 20 Chris Shaw                12 Paducah Tilghman         82-07   2 
 21 Scotty Blythe             12 Christian County         79-04   3 
 22 Sammy Impastato           10 Crittenden Co            74-10   3 
 23 Tucker Jackson            09 Marshall County         x74-02   2 
 24 Kemaure Mumford           11 Hopkinsville             73-10   2 
 25 Lane West                 09 Crittenden Co            73-02   3 
 26 Jordan Stubblefield       12 Paducah Tilghman        x71-11   2 
 27 Reese Henderson           11 Calloway County          71-08   2 
 28 Nicholas Fox              12 Paducah Tilghman        x68-10   2 
 29 Connor Graves             12 Warren East              68-07   2 
 30 Garrett Parker            12 Marshall County         x67-02   2 
 31 Xsavier Cleary            12 Paducah Tilghman        x62-07   2 
 32 Anthony Beasely           11 Christian County         57-00   3 
 33 Isaac Sarles              10 Crittenden Co           x51-03   3 
 34 Alden Marshall            08 Hopkinsville             39-00   2 
 
                 Women - HS - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Marshall County            130        2) Henderson County           93   
    3) Calloway County             80        4) Paducah Tilghman           77   
    5) Warren East                 59        6) University Heights         55   
    7) McCracken County            48        8) Christian County           41   
    9) Crittenden County           26       10) Hopkinsville               25   
   11) Fulton County               21       12) Henry County (TN)          20   
   13) Barrington                  18       14) Madisonville-North Hopkin  14   
 
                  Men - HS - Team Rankings - 20 Events Scored
===============================================================================
    1) Marshall County            206        2) Calloway County           100   
    3) McCracken County            88        4) Paducah Tilghman           58   
    5) University Heights          52        6) Henderson County           50   
    7) Madisonville-North Hopkins  49        8) Fulton County              42   
    9) Hopkinsville                37       10) Christian County           33   
   11) Warren East                 24       12) Crittenden County          18   
   13) Henry County (TN)           12       14) Christian Fellowship        3