Boys 2000 Meter Run CC 7-8 Grade
Comp# Name School Time Points
=========================================================================================
1 3359 Whiteley, Blake 08 St. Patrick 6:51.00
2 3219 Brooks, Nick 8 St. Margaret Mary 7:04.20
3 3083 Akridge, Austin 08 St Paul School 7:08.77
4 3559 Sherman, Cole 8 St Agnes School 7:16.43
5 3084 Akridge, Cody 08 St Paul School 7:19.43
6 3278 Woodall, Zachary 8 St. Martha School 7:28.80
7 3045 Young, Vincent 07 St Edward 7:31.40
8 3558 O'Bryan, Colin 8 St Agnes School 7:34.81
9 2846 Kelly, Ben 7 Southern Indiana Catholic 7:35.49
10 3430 Beierle, Seth 8 Ascension 7:35.64
11 3557 George, Noah 8 St Agnes School 7:36.94
12 2517 Ryan, Luke 08 Holy Trinity Parish Schoo 7:42.32
13 3554 McAtee, Jeffrey 7 St Agnes School 7:46.02
14 3399 Reliford, Alex 08 St. Stephen Martyr 7:49.03
15 2826 Flispart, Nolan 8 Southern Indiana Catholic 7:49.72
16 2768 Huber, Garrett Saint Mary of the Knobs 7:50.20
17 2662 Mulume, Kevin 7 Notre Dame Academy 8:00.58
18 3147 Heim, Jackson 07 St. Albert the Great 8:06.02
19 2864 Richards, Ethan 7 Southern Indiana Catholic 8:08.92
20 2733 Donovan, Langdon 08 Saint Mary Academy (Lou) 8:13.44
21 3134 Coots, Ian 07 St. Albert the Great 8:15.70
22 2833 Harper, Will 8 Southern Indiana Catholic 8:16.58
23 2664 Oakley, Duffy 7 Notre Dame Academy 8:17.94
24 2507 Ryan, Ben 08 Holy Trinity Parish Schoo 8:23.75
25 3355 Ring, Nathan 08 St. Patrick 8:26.79
26 3433 Gaesser, Connor 7 Ascension 8:28.66
27 3437 Gross, Zack 7 Ascension 8:30.30
28 3439 Koontz, Xavier 7 Ascension 8:32.61
29 2731 Coombs, Jacob 08 Saint Mary Academy (Lou) 8:35.16
30 3026 Mooney, Alex 08 St Edward 8:37.10
31 3174 Sutton, Reece 07 St. Albert the Great 8:39.01
32 3265 Heintz, Kieran 8 St. Martha School 8:44.83
33 2737 Kennedy, Ian 08 Saint Mary Academy (Lou) 8:45.86
34 3556 Crady, Robert 8 St Agnes School 8:46.85
35 3260 Blood, Tanner 8 St. Martha School 8:48.28
36 3096 Cornett, Dylan 08 St Raphael the Archangel 8:51.37
37 2752 Vaughn, Andrew 08 Saint Mary Academy (Lou) 9:01.95
38 2688 Diakov, Ian 7 Our Lady of Lourdes 9:08.41
39 3374 Derringer, Gavyn 08 St. Stephen Martyr 9:10.76
40 2665 Owens, Copper 7 Notre Dame Academy 9:15.55
41 3408 Stephenson, Eli 07 St. Stephen Martyr 9:17.07
42 3319 Sherman, Max 07 St. Michael 9:23.73
43 3094 Biek, Stuart 08 St Raphael the Archangel 9:24.72
44 2734 Frederick, Alexander 08 Saint Mary Academy (Lou) 9:24.91
45 3553 Anderson, Grant 7 St Agnes School 9:26.14
46 2651 Gambrell, Nathan 7 Notre Dame Academy 9:26.77
47 3415 Walsh, Zachary 07 St. Stephen Martyr 9:35.82
48 3389 McDaniel, Daven 07 St. Stephen Martyr 9:36.85
49 3555 Passafiume, Samuel 7 St Agnes School 9:37.85
50 2751 Storm, Gavin 08 Saint Mary Academy (Lou) 9:39.81
51 2710 Smead, Alexander 7 Our Lady of Lourdes 9:49.04
52 3416 White, Collin 07 St. Stephen Martyr 9:53.29
53 2668 Rhea, Jaron 6 Notre Dame Academy 9:54.91
54 3353 Prewitt, Preston 08 St. Patrick 10:11.94
55 2687 Diakov, Alexander 6 Our Lady of Lourdes 10:21.16
56 2704 Pusateri, Sal 7 Our Lady of Lourdes 10:27.93
57 3420 Wolfe, Ben 07 St. Stephen Martyr 10:33.87
58 2804 Bettler, Luke 2 Southern Indiana Catholic 10:49.07
59 2786 Smith, Josh Saint Mary of the Knobs 11:08.58
60 2810 Campbell, Evan 7 Southern Indiana Catholic 11:13.67
61 3441 Smith, Issac 7 Ascension 11:30.71
62 3164 Raymer, Christopher 07 St. Albert the Great 11:31.94
63 2792 Torres, Rodito Saint Mary of the Knobs 11:34.06
64 2729 Brown, Garrett 08 Saint Mary Academy (Lou) 12:22.22