Revised Results

Licensed to FMTiming - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/21/2021 02:18 PM
                  George Rogers Clark All-Comers - 4/20/2021                   
                                   4/20/2021                                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Montgomery County                                  11:57.05    6   
     1) #1934 Booher, Taylor 11         2) #1947 Plumb, Ava 9             
     3) #1943 Paige, Shelby 9           4) #1933 Barnes, Amelia 7         
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay Middlle School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Campbell Middle School                             13:01.80    6   
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay Elementary
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Liberty Elementary                                 12:27.22    6   
  2 June Buchanan Elementary                           14:53.04    4   
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Augusta                                             9:08.43    5   
     1) #908 Jones, Matthew 11          2) #911 Snapp, Conner 10          
     3) #907 Curtis, Bryant 9           4) #909 Jones, Michael 11         
  2 Montgomery County                                   9:25.69    3   
     1) #1968 Pacheco, Jossue 11        2) #1970 Patel, Krish 10          
     3) #1975 Stafford, Logan 11        4) #1977 Stigall, Logan 11        
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay Elementary
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Liberty Elementary                                 12:29.36    5   
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  918 Watts, Chloe       12 June Buchana             22.49   2   6   
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles Middlle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1883 Cooper, Rori        7 Campbell Mid             22.64    6   
  2 #  913 Clark, Addison      7 June Buchanan Mi         23.83    4   
  3 # 1801 Hicks, Alexis       7 June Buchanan Mi         28.45    3   
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles Elementary
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1172 Moore, Zoey         5 June Buchanan El         26.42    6   
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1919 Ison, Corbin       10 George Roger             18.04    5   
  2 # 1965 McCormick, Jacob   11 Montgomery C             19.24    3   
  3 # 1969 Pack, Cody         10 Montgomery C             21.03    2   
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1905 Pohl, Julia        12 George Roger             13.44   1   6   
  2 # 1939 Harris, Sydney     11 Montgomery C             14.20   1   4   
  3 # 1904 Jones, Amelia       9 George Roger             14.40   1   3   
  4 # 1897 Christopher, Broo   9 George Roger            x14.58   1 
  5 # 1946 Peniston, Kaci      9 Montgomery C             15.24   1   2   
  6 # 1950 Stull, Hannah       9 Montgomery C            x15.30   1 
  7 # 1901 Grout, Jaycie      10 George Roger            x15.68   1 
  8 # 1949 Stamper, Kennedy    7 Montgomery C            x15.93   2 
  9 # 1938 Frazier, Lizzie    12 Montgomery C            x16.18   2 
 10 # 1951 Thompson, Xia      12 Montgomery C            x16.57   2 
 11 #  919 Watts, Macey        9 June Buchana             16.74   2   1   
 12 # 1896 Bloomfield, Lily    9 George Roger            x17.59   1 
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash Middlle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1886 James, CeCe         7 Campbell Mid             15.13   9   6   
  2 #  920 Yontz, Ava          7 June Buchanan Mi         16.46   3   4   
  3 #  914 Moore, Abigail      7 June Buchanan Mi         16.47   2   3   
  4 # 1885 Gannt, Evon         8 Campbell Mid             16.60   9   2   
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash Elementary
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  952 Roberts, Sydney     5 Liberty Elem             14.97   3   6   
  2 # 1869 Graham, Aliya       6 Campbell Element         15.61   3   4   
  3 #  936 Floyd, Lyric        5 Liberty Elem             16.96   4   3   
  4 #  938 Gonzalez, Mila      4 Liberty Elem            x17.36   4 
  5 #  941 Harshman, Emma      3 Liberty Elem            x18.01   6 
  6 #  923 Aldana, Lea         2 Liberty Elem            x18.15   4 
  7 #  951 Roberts, Reagan     4 Liberty Elem            x18.18   4 
  8 # 1172 Moore, Zoey         5 June Buchanan El         18.59   3   2   
  9 #  958 Urbaneja, Mia       2 Liberty Elem            x18.64   7 
 10 #  937 Gonzalez, Lola      2 Liberty Elem            x18.76   5 
 11 #  943 Henderson, Maggie   1 Liberty Elem            x18.81   4 
 12 # 1166 Cook, Caleigh       4 June Buchanan El         19.29   3   1   
 13 #  961 York, Allie         1 Liberty Elem            x19.37   7 
 14 #  955 Tappel, Maria       3 Liberty Elem            x20.26   4 
 15 #  940 Harrell, Leah       4 Liberty Elem            x20.99   6 
 16 #  960 Yaden, Rosemary     4 Liberty Elem            x21.10   8 
 17 #  942 Helton, Brooklyn    1 Liberty Elem            x21.26   6 
 18 #  946 McMillin, Caralin   1 Liberty Elem            x21.29   6 
 19 #  944 Howard-Lewis, Gab   1 Liberty Elem            x21.31   6 
 20 #  935 Durbeck, Madison    3 Liberty Elem            x21.47   5 
 21 #  926 Barnes, Angel       3 Liberty Elem            x21.63   5 
 22 #  954 Schroeder, Aubrey   3 Liberty Elem            x21.69   7 
 23 #  934 Downey, Lydia       3 Liberty Elem            x22.08   5 
 24 #  947 Murphy, Ariana      3 Liberty Elem            x22.75   8 
 25 #  925 Baires, Angela      4 Liberty Elem            x22.85   4 
 26 #  957 Thompson, Zoey      3 Liberty Elem            x23.09   7 
 27 #  948 P'Simer, Serenity   2 Liberty Elem            x23.63   6 
 28 #  949 Rafidi, Juliana     2 Liberty Elem            x23.71   6 
 29 #  930 Bobadilla, Alex     1 Liberty Elem            x24.13   5 
 30 #  931 Carter, Emory       1 Liberty Elem            x24.65   5 
 31 #  956 Tenges, Hazel       1 Liberty Elem            x25.04   7 
 32 #  953 Schaftlein, Aspyn   1 Liberty Elem            x26.73   7 
 33 #  950 Rice, Adalynn       2 Liberty Elem            x27.54   7 
 34 #  933 Dick, Charlie         Liberty Elem            x27.78   5 
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1961 Jones, Adrian      11 Montgomery C             11.86   1   5   
  2 # 1917 Hill, Joey          9 George Roger             12.41   1   3   
  3 # 1128 Mann, Angus        10 George Roger             12.61   2   2   
  4 # 1954 Barber, Corey      10 Montgomery C             12.69   1   1   
  5 # 1920 Jones, Kobe        11 George Roger            x12.70   1 
  6 # 1930 Webb, Elias        11 George Roger            x12.85   1 
  7 # 1979 Thomerson, Ben      9 Montgomery C            x13.02   2 
  8 # 1931 Wilson, Josh        9 George Roger            x13.14   1 
  9 # 1922 Guerrant, Kareem   12 George Roger            x13.24   1 
 10 # 1978 Thomas, Sean        9 Montgomery C            x13.24   2 
 11 # 1981 Ulery, Luke        11 Montgomery C            x13.36   2 
 12 # 1927 Raney, Hunter      12 George Roger            x13.58   1 
 13 # 1926 Raney, Austin      12 George Roger            x13.82   2 
 14 # 1955 Diaz-Cervantes, M   9 Montgomery C            x13.83   2 
 15 # 1957 Donoso-Contreras,  11 Montgomery C            x13.93   3 
 16 # 1962 Kinney, Kaden       9 Montgomery C            x14.29   3 
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash Middlle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1888 Allen, Shayne       8 Campbell Mid             13.61   3   5   
  2 #  922 Conley, Brody       8 June Buchanan Mi         15.13   3   3   
  3 # 1893 Rogers, Jackson     7 Campbell Mid             15.75   4   2   
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash Elementary
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  966 Bush, Caleb         4 Liberty Elem             15.32   4   5   
  2 #  967 Champagne, Joshua   5 Liberty Elem             15.62   5   3   
  3 #  978 Hudspeth, Kingsto   2 Liberty Elem            x16.90   5 
  4 #  982 Lee, Xavier         3 Liberty Elem            x17.76   8 
  5 # 1627 Ramey, Jake         4 June Buchanan El         18.05   8   2   
  6 #  994 Ross, Justus        3 Liberty Elem            x18.34   5 
  7 #  306 Rothwell, Carter    1 Campbell Element         18.58   8   1   
  8 #  989 Rafidi, Alex        4 Liberty Elem            x18.95   5 
  9 #  964 Bates, Kingston     5 Liberty Elem            x18.98   6 
 10 #  974 Gunderson, Timoth   5 Liberty Elem            x19.33   6 
 11 #  995 Ross, Justyn        3 Liberty Elem            x19.51   5 
 12 #  962 Alvarez, Samuel     2 Liberty Elem            x19.71   5 
 12 # 1170 Hickerson, Asher    4 June Buchanan El         19.71   4 
 14 #  977 Howard-Lewis, Eth   2 Liberty Elem            x19.93   6 
 15 #  996 Scott, Eli          3 Liberty Elem            x20.35   7 
 16 #  985 Murphy, Chance      4 Liberty Elem            x20.36   7 
 17 #  990 Rice, Branson       4 Liberty Elem            x20.85   7 
 18 #  981 Kyde, Brady         3 Liberty Elem            x23.43   7 
 19 #  980 Ko-Galloway, Keat   2 Liberty Elem            x23.44   7 
 20 #  975 Hansford, Jonah     2 Liberty Elem            x24.25   6 
 21 #  971 Durbeck, Wyatt      1 Liberty Elem            x25.98   6 
 22 #  965 Blackburn, Wesley     Liberty Elem            x27.37   6 
 
Event 7  Girls 4x200 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Montgomery County                                   2:03.58    6   
     1) #1939 Harris, Sydney 11         2) #1946 Peniston, Kaci 9         
     3) #1938 Frazier, Lizzie 12        4) #1950 Stull, Hannah 9          
  2 George Rogers Clark                                 2:04.29    4   
  3 June Buchanan                                       2:22.07    2   
 
Event 7  Girls 4x200 Meter Relay Middlle School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 June Buchanan Middle                                2:35.87    6   
 
Event 8  Boys 4x200 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 George Rogers Clark                                 1:41.29    5   
  2 Montgomery County                                   1:41.53    3   
     1) #1954 Barber, Corey 10          2) #1969 Pack, Cody 10            
     3) #1958 Douglas, Landon 10        4) #1956 Vasquez, Saul  10      
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1947 Plumb, Ava          9 Montgomery C           5:59.55    6   
  2 #  903 Curtis, Braylie     8 Augusta                6:10.11    4   
  3 # 1932 Akers, Reagan       9 Montgomery C           7:25.20    3   
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run Elementary
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 #  929 Blackburn, Kylie    5 Liberty Elem           6:25.67    6   
  2 #  959 Wiles, Evie         3 Liberty Elem           6:37.67    4   
  3 # 1870 Hoffman, Lyklyn     6 Campbell Element       6:57.82    3   
  4 #  924 Anderson, Alanna    5 Liberty Elem          x7:10.55  
  5 # 1127 Wesolowski, Aya     4 Campbell Element       7:22.62    2   
  6 # 1868 Fletcher, Annabel   4 Campbell Element      x7:53.17  
  7 #  945 Lambert, Aleah      5 Liberty Elem          x8:08.67  
 
Event 10  Boys 1600 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1924 Parido, Liam        9 George Roger           5:00.06    5   
  2 #  911 Snapp, Conner      10 Augusta                5:05.14    3   
  3 # 1975 Stafford, Logan    11 Montgomery C           5:17.94    2   
  4 #  908 Jones, Matthew     11 Augusta                5:24.53    1   
  5 #  907 Curtis, Bryant      9 Augusta               x5:25.21  
  6 #  909 Jones, Michael     11 Augusta               x5:32.25  
  7 # 1915 Green, Caleb        9 George Roger           5:47.99  
  8 #  910 Miller, Grayson     8 Augusta               x5:52.41  
  9 # 1926 Raney, Austin      12 George Roger          x5:58.47  
 10 # 1908 Castle, Charlie     9 George Roger          x6:09.27  
 11 # 1132 Lemmon, Soreen     10 George Roger          x6:10.55  
 12 # 1966 McKinley, Andrew    9 Montgomery C           6:10.72  
 13 # 1131 Larkin, Aiden       9 George Roger          x6:27.53  
 
Event 10  Boys 1600 Meter Run Middlle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1894 Smith, Lennon       7 Campbell Mid           5:26.25    5   
  2 # 1895 Wilson, Ben         7 Campbell Mid           5:32.49    3   
  3 #  912 Hamm, John          7 Augusta Middle         6:11.92    2   
  4 # 1890 Gazave, Ben         8 Campbell Mid          x6:33.76  
  5 # 1892 Rogers, Hunter      7 Campbell Mid          x7:03.61  
  6 # 1891 Raymond, Thomas     7 Campbell Mid          x7:08.16  
 
Event 10  Boys 1600 Meter Run Elementary
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1880 Wasson, Clay        5 Campbell Element       6:04.24    5   
  2 #  970 Dick, Jesse         4 Liberty Elem           6:19.86    3   
  3 #  987 Park, Asa           2 Liberty Elem           6:43.34    2   
  4 #  991 Roberts, Colton     2 Liberty Elem          x7:13.71  
  5 #  963 Barnes, Deon        4 Liberty Elem          x7:34.50  
 
Event 11  Girls 4x100 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Montgomery County                                     57.75    6   
     1) #1939 Harris, Sydney 11         2) #1946 Peniston, Kaci 9         
     3) #1950 Stull, Hannah 9           4) #1949 Stamper, Kennedy 7       
  2 George Rogers Clark                                   59.21    4   
  3 June Buchanan                                       1:07.30    2   
 
Event 11  Girls 4x100 Meter Relay Middlle School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 June Buchanan Middle                                1:19.65    6   
 
Event 12  Boys 4x100 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Montgomery County                                     47.03    5   
     1) #1954 Barber, Corey 10          2) #1958 Douglas, Landon 10       
     3) #1956 Donathan, Tanner 10       4) #1969 Pack, Cody 10            
  2 George Rogers Clark                                   48.04    3   
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1934 Booher, Taylor     11 Montgomery C           1:06.47    6   
  2 # 1903 Jackson, Maria     12 George Roger           1:15.48    4   
  3 # 1944 Paige, Taylor       9 Montgomery C           1:19.05    3   
  4 # 1940 Kerns, Kaylan      11 Montgomery C          x1:19.23  
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash Elementary
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  952 Roberts, Sydney     5 Liberty Elem           1:08.73   2   6   
  2 # 1873 Wesley, Saydee      6 Campbell Element       1:18.20   2   4   
  3 #  936 Floyd, Lyric        5 Liberty Elem           1:25.02   2   3   
  4 #  938 Gonzalez, Mila      4 Liberty Elem          x1:25.35   3 
  5 # 1127 Wesolowski, Aya     4 Campbell Element       1:25.99   4   2   
  6 # 1870 Hoffman, Lyklyn     6 Campbell Element      x1:26.50   2 
  7 #  941 Harshman, Emma      3 Liberty Elem          x1:26.75   4 
  8 #  943 Henderson, Maggie   1 Liberty Elem          x1:26.76   3 
  9 #  951 Roberts, Reagan     4 Liberty Elem          x1:27.60   3 
 10 # 1868 Fletcher, Annabel   4 Campbell Element      x1:28.79   4 
 11 #  925 Baires, Angela      4 Liberty Elem          x1:28.88   3 
 12 #  958 Urbaneja, Mia       2 Liberty Elem          x1:35.67   3 
 13 #  942 Helton, Brooklyn    1 Liberty Elem          x1:36.04   4 
 14 # 1872 Tipton, Porter      6 Campbell Element      x1:36.08   2 
 15 #  937 Gonzalez, Lola      2 Liberty Elem          x1:39.54   4 
 16 #  954 Schroeder, Aubrey   3 Liberty Elem          x1:40.74   4 
 17 #  955 Tappel, Maria       3 Liberty Elem          x1:41.02   3 
 18 #  940 Harrell, Leah       4 Liberty Elem          x1:42.38   4 
 19 # 1867 Baird, Lyric        6 Campbell Element      x1:43.33   2 
 20 #  960 Yaden, Rosemary     4 Liberty Elem          x1:43.64   4 
 21 #  961 York, Allie         1 Liberty Elem          x1:46.42   3 
 22 #  926 Barnes, Angel       3 Liberty Elem          x1:47.10   3 
 23 #  944 Howard-Lewis, Gab   1 Liberty Elem          x1:49.73   4 
 24 #  946 McMillin, Caralin   1 Liberty Elem          x1:55.45   4 
 25 # 1166 Cook, Caleigh       4 June Buchanan El       1:55.65   2   1   
 26 #  935 Durbeck, Madison    3 Liberty Elem          x1:58.74   4 
 27 #  934 Downey, Lydia       3 Liberty Elem          x2:02.20   4 
 28 #  956 Tenges, Hazel       1 Liberty Elem          x2:05.83   4 
 29 # 1168 Hickerson, Ariann   5 June Buchanan El       2:06.16   2 
 30 #  930 Bobadilla, Alex     1 Liberty Elem          x2:14.09   4 
 31 #  948 P'Simer, Serenity   2 Liberty Elem          x2:20.90   4 
 
Event 14  Boys 400 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1931 Wilson, Josh        9 George Roger             57.39   1   5   
  2 # 1982 Vazquez, Saul      10 Montgomery C             58.74   1   3   
  3 # 1128 Mann, Angus        10 George Roger             59.39   1   2   
  4 #  908 Jones, Matthew     11 Augusta                1:00.64   2   1   
  5 # 1925 Parido, Lukas      11 George Roger          x1:01.46   2 
  6 # 1974 Snyder, Andrew      9 Montgomery C           1:03.29   2 
  7 #  907 Curtis, Bryant      9 Augusta                1:03.70   3 
  8 # 1976 Stamper, Evan      12 Montgomery C          x1:07.11   2 
  9 # 1966 McKinley, Andrew    9 Montgomery C          x1:09.24   2 
 
Event 14  Boys 400 Meter Dash Middlle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1888 Allen, Shayne       8 Campbell Mid           1:03.79   2   5   
  2 #  922 Conley, Brody       8 June Buchanan Mi       1:18.10   3   3   
  3 # 1890 Gazave, Ben         8 Campbell Mid           1:19.95   2   2   
  4 # 1892 Rogers, Hunter      7 Campbell Mid          x1:21.27   2 
 
Event 14  Boys 400 Meter Dash Elementary
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  978 Hudspeth, Kingsto   2 Liberty Elem           1:12.46   5   5   
  2 #  967 Champagne, Joshua   5 Liberty Elem           1:17.90   5   3   
  3 #  966 Bush, Caleb         4 Liberty Elem          x1:21.71   5 
  4 #  994 Ross, Justus        3 Liberty Elem          x1:23.39   5 
  5 # 1876 Palmer, Brodie      6 Campbell Element       1:25.06   3   2   
  6 # 1879 Totter, Jack        5 Campbell Element       1:27.02   5   1   
  7 #  995 Ross, Justyn        3 Liberty Elem          x1:29.04   5 
  8 # 1627 Ramey, Jake         4 June Buchanan El       1:30.27   5 
  9 #  989 Rafidi, Alex        4 Liberty Elem          x1:31.91   5 
 10 # 1878 Tipton, Elias       5 Campbell Element      x1:33.13   5 
 11 #  962 Alvarez, Samuel     2 Liberty Elem          x1:34.09   5 
 12 #  981 Kyde, Brady         3 Liberty Elem          x1:36.66   5 
 13 #  982 Lee, Xavier         3 Liberty Elem          x1:39.25   5 
 14 # 1170 Hickerson, Asher    4 June Buchanan El       1:39.75   5 
 15 #  974 Gunderson, Timoth   5 Liberty Elem          x1:42.59   5 
 16 #  996 Scott, Eli          3 Liberty Elem          x1:46.63   5 
 17 #  977 Howard-Lewis, Eth   2 Liberty Elem          x1:48.92   5 
 18 #  964 Bates, Kingston     5 Liberty Elem          x1:50.41   5 
 19 #  975 Hansford, Jonah     2 Liberty Elem          x1:56.81   5 
 20 #  971 Durbeck, Wyatt      1 Liberty Elem          x2:08.52   5 
 21 #  980 Ko-Galloway, Keat   2 Liberty Elem          x2:16.34   5 
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1943 Paige, Shelby       9 Montgomery C           1:01.56    6   
  2 #  918 Watts, Chloe       12 June Buchana           1:12.96    4   
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles Middlle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1801 Hicks, Alexis       7 June Buchanan Mi       1:17.95    6   
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles Elementary
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1172 Moore, Zoey         5 June Buchanan El       1:27.28    6   
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1928 Reitral, Jonathon  12 George Roger             44.38    5   
  2 # 1919 Ison, Corbin       10 George Roger             46.12    3   
  3 # 1965 McCormick, Jacob   11 Montgomery C             48.84    2   
  4 # 1969 Pack, Cody         10 Montgomery C             49.74    1   
  5 # 1962 Kinney, Kaden       9 Montgomery C            x55.86  
  6 # 1974 Snyder, Andrew      9 Montgomery C            x59.65  
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles Middlle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 #  922 Conley, Brody       8 June Buchanan Mi         55.86    5   
 
Event 17  Girls 800 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1934 Booher, Taylor     11 Montgomery C           2:36.99    6   
  2 # 1947 Plumb, Ava          9 Montgomery C           2:37.99    4   
  3 #  903 Curtis, Braylie     8 Augusta                2:43.80    3   
  4 # 1903 Jackson, Maria     12 George Roger           2:48.30    2   
  5 # 1937 Digby, Felicity    10 Montgomery C          x3:35.18  
 
Event 17  Girls 800 Meter Run Elementary
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 #  929 Blackburn, Kylie    5 Liberty Elem           2:50.94    6   
  2 #  959 Wiles, Evie         3 Liberty Elem           3:05.34    4   
  3 # 1873 Wesley, Saydee      6 Campbell Element       3:07.61    3   
  4 #  924 Anderson, Alanna    5 Liberty Elem          x3:15.07  
  5 #  945 Lambert, Aleah      5 Liberty Elem          x3:30.32  
  6 # 1868 Fletcher, Annabel   4 Campbell Element       3:30.85    2   
 
Event 18  Boys 800 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 #  911 Snapp, Conner      10 Augusta                2:13.43    5   
  2 # 1911 Dawson, Logan      11 George Roger           2:19.87    3   
  3 # 1977 Stigall, Logan     11 Montgomery C           2:21.23    2   
  4 # 1970 Patel, Krish       10 Montgomery C           2:23.72    1   
  5 #  909 Jones, Michael     11 Augusta                2:27.62  
  6 # 1926 Raney, Austin      12 George Roger           2:31.34  
  7 #  910 Miller, Grayson     8 Augusta               x2:41.82  
  8 # 1132 Lemmon, Soreen     10 George Roger          x2:48.26  
  9 # 1131 Larkin, Aiden       9 George Roger          x2:49.81  
 10 # 1908 Castle, Charlie     9 George Roger          x2:49.92  
 
Event 18  Boys 800 Meter Run Middlle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1895 Wilson, Ben         7 Campbell Mid           2:31.21   2   5   
  2 # 1894 Smith, Lennon       7 Campbell Mid           2:39.31   2   3   
  3 #  912 Hamm, John          7 Augusta Middle         2:49.30   2   2   
  4 # 1890 Gazave, Ben         8 Campbell Mid          x2:59.21   2 
  5 # 1892 Rogers, Hunter      7 Campbell Mid          x3:18.22   2 
  6 # 1891 Raymond, Thomas     7 Campbell Mid          x3:20.42   2 
 
Event 18  Boys 800 Meter Run Elementary
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1880 Wasson, Clay        5 Campbell Element       2:54.38   2   5   
  2 #  970 Dick, Jesse         4 Liberty Elem           3:03.59   2   3   
  3 #  987 Park, Asa           2 Liberty Elem           3:11.19   2   2   
  4 #  991 Roberts, Colton     2 Liberty Elem          x3:24.02   2 
  5 # 1125 Hoffman, R.T.       6 Campbell Element       3:27.81   2   1   
  6 #  963 Barnes, Deon        4 Liberty Elem          x3:42.02   2 
  7 # 1799 Tobias, August        Campbell Element      x4:14.68   2 
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1905 Pohl, Julia        12 George Roger             28.27   1   6   
  2 # 1939 Harris, Sydney     11 Montgomery C             29.32   1   4   
  3 # 1897 Christopher, Broo   9 George Roger             30.73   1   3   
  4 # 1946 Peniston, Kaci      9 Montgomery C             31.84   1   2   
  5 # 1938 Frazier, Lizzie    12 Montgomery C            x32.64   1 
  6 # 1906 Ross, Laura         9 George Roger            x32.92   2 
  7 # 1944 Paige, Taylor       9 Montgomery C            x34.57   2 
  8 # 1951 Thompson, Xia      12 Montgomery C            x34.69   2 
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash Middlle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1886 James, CeCe         7 Campbell Mid             31.03   1   6   
  2 #  920 Yontz, Ava          7 June Buchanan Mi         34.54   2   4   
  3 # 1885 Gannt, Evon         8 Campbell Mid             34.62   1   3   
  4 # 1882 Cavill, Taylor      7 Campbell Mid            x35.13   2 
  5 #  913 Clark, Addison      7 June Buchanan Mi         40.84   2   2   
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash Elementary
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1869 Graham, Aliya       6 Campbell Element         33.45   2   6   
  2 # 1172 Moore, Zoey         5 June Buchanan El         43.15   2   4   
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1961 Jones, Adrian      11 Montgomery C             24.78   1   5   
  2 # 1920 Jones, Kobe        11 George Roger             25.50   1   3   
  3 # 1956 Donathan, Tanner   10 Montgomery C             25.63   1   2   
  4 # 1922 Guerrant, Kareem   12 George Roger             27.35   1   1   
  5 # 1978 Thomas, Sean        9 Montgomery C            x27.44   1 
  6 # 1979 Thomerson, Ben      9 Montgomery C            x27.46   1 
  7 # 1981 Ulery, Luke        11 Montgomery C            x27.60   2 
  8 # 1957 Donoso-Contreras,  11 Montgomery C            x28.19   2 
  9 # 1966 McKinley, Andrew    9 Montgomery C            x28.28   1 
 10 # 1962 Kinney, Kaden       9 Montgomery C            x29.23   1 
 11 # 1959 Hervas Pardo, Fre  12 Montgomery C            x36.92   2 
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash Middlle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1888 Allen, Shayne       8 Campbell Mid             27.34   2   5   
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash Elementary
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1627 Ramey, Jake         4 June Buchanan El         38.27   3   5   
  2 #  306 Rothwell, Carter    1 Campbell Element         39.22   3   3   
 
Event 21  Girls 3200 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1949 Stamper, Kennedy    7 Montgomery C          12:58.79    6   
  2 # 1943 Paige, Shelby       9 Montgomery C          14:53.44    4   
 
Event 22  Boys 3200 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1916 Hall, Dallas       10 George Roger          12:42.66    5   
  2 # 1926 Raney, Austin      12 George Roger          13:25.93    3   
  3 # 1974 Snyder, Andrew      9 Montgomery C          14:45.82    2   
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Montgomery County                                   5:05.90    6   
     1) #1934 Booher, Taylor 11         2) #1940 Kerns, Kaylan 11         
     3) #1947 Plumb, Ava 9              4) #1949 Stamper, Kennedy 7       
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay Middlle School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Campbell Middle School                              5:48.10    6   
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 George Rogers Clark                                 3:50.63    5   
  2 Montgomery County                                   3:51.25    3   
     1) #1982 Vazquez, Saul 10          2) #1970 Patel, Krish 10          
     3) #1968 Pacheco, Jossue 11        4) #1975 Stafford, Logan 11       
  3 George Rogers Clark  'B'                           x3:55.88  
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay Middlle School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Campbell Middle School                              5:24.24    5   
 
Event 25  Girls Long Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1943 Paige, Shelby       9 Montgomery C          12-09.50      3.89m   6   
  2 # 1935 Bruening, Natalie  11 Montgomery C          10-10.00      3.30m   4   
  3 # 1944 Paige, Taylor       9 Montgomery C         x10-08.00      3.25m 
 
Event 25  Girls Long Jump Elementary
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 #  952 Roberts, Sydney     5 Liberty Elem          11-09.75      3.60m   6   
  2 # 1869 Graham, Aliya       6 Campbell Element      10-04.00      3.14m   4   
  3 #  929 Blackburn, Kylie    5 Liberty Elem           9-04.75      2.86m   3   
  4 # 1867 Baird, Lyric        6 Campbell Element       9-03.50      2.83m   2   
  5 #  938 Gonzalez, Mila      4 Liberty Elem          x9-03.00      2.81m 
  6 #  951 Roberts, Reagan     4 Liberty Elem          x8-09.00      2.66m 
  7 #  943 Henderson, Maggie   1 Liberty Elem          x8-01.00      2.46m 
  8 #  946 McMillin, Caralin   1 Liberty Elem          x7-07.50      2.32m 
  9 # 1172 Moore, Zoey         5 June Buchanan El       7-02.50      2.19m   1   
 10 #  958 Urbaneja, Mia       2 Liberty Elem          x6-09.50      2.07m 
 11 #  955 Tappel, Maria       3 Liberty Elem          x6-09.25      2.06m 
 12 #  934 Downey, Lydia       3 Liberty Elem          x6-06.25      1.98m 
 13 # 1166 Cook, Caleigh       4 June Buchanan El       4-11.50      1.51m 
 14 #  944 Howard-Lewis, Gab   1 Liberty Elem          x4-02.50      1.28m 
 
Event 26  Boys Long Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1954 Barber, Corey      10 Montgomery C          18-08.00      5.68m   5   
  2 # 1928 Reitral, Jonathon  12 George Roger          16-06.25      5.03m   3   
  3 # 1917 Hill, Joey          9 George Roger          16-02.75      4.94m   2   
  4 # 1977 Stigall, Logan     11 Montgomery C          15-03.50      4.66m   1   
  5 # 1956 Donathan, Tanner   10 Montgomery C         x15-02.00      4.62m 
  5 # 1923 Morris, Billy      11 George Roger         x15-02.00      4.62m 
  7 # 1978 Thomas, Sean        9 Montgomery C         x14-08.00      4.47m 
  8 # 1955 Diaz-Cervantes, M   9 Montgomery C         x13-06.50      4.12m 
  9 # 1962 Kinney, Kaden       9 Montgomery C         x12-10.00      3.91m 
 10 # 1921 Kennedy, Lamont    12 George Roger         x12-04.50      3.77m 
 11 #  910 Miller, Grayson     8 Augusta               11-00.00      3.35m 
 
Event 26  Boys Long Jump Middlle School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1893 Rogers, Jackson     7 Campbell Mid          11-08.00      3.55m   5   
 -- #  922 Conley, Brody       8 June Buchanan Mi            ND            
 
Event 26  Boys Long Jump Elementary
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 #  970 Dick, Jesse         4 Liberty Elem          10-02.00      3.09m   5   
  2 #  966 Bush, Caleb         4 Liberty Elem           8-08.50      2.65m   3   
  3 # 1877 Parido, Landon      5 Campbell Element       8-00.50      2.45m   2   
  4 #  991 Roberts, Colton     2 Liberty Elem          x7-08.75      2.35m 
  5 #  987 Park, Asa           2 Liberty Elem          x7-06.00      2.28m 
  6 #  963 Barnes, Deon        4 Liberty Elem          x7-02.75      2.20m 
  7 #  962 Alvarez, Samuel     2 Liberty Elem          x6-08.00      2.03m 
  8 #  977 Howard-Lewis, Eth   2 Liberty Elem          x5-10.50      1.79m 
  9 #  989 Rafidi, Alex        4 Liberty Elem          x4-07.00      1.39m 
 
Event 27  Girls High Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1935 Bruening, Natalie  11 Montgomery C          J4-06.00      1.37m   6   
  2 # 1904 Jones, Amelia       9 George Roger          J4-06.00      1.37m   4   
  3 #  919 Watts, Macey        9 June Buchana           3-08.00      1.11m   3   
 -- # 1901 Grout, Jaycie      10 George Roger                NH            
 
Event 27  Girls High Jump Middlle School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 #  914 Moore, Abigail      7 June Buchanan Mi      J4-00.00      1.21m   6   
  2 # 1886 James, CeCe         7 Campbell Mid          J4-00.00      1.21m   4   
  3 #  917 Watson, Makayla     7 June Buchanan Mi       3-08.00      1.11m   3   
 
Event 28  Boys High Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1980 Thompson, River    11 Montgomery C           5-02.00      1.57m   5   
  2 # 1917 Hill, Joey          9 George Roger          J5-00.00      1.52m   3   
  3 # 1911 Dawson, Logan      11 George Roger          J5-00.00      1.52m   2   
  4 # 1132 Lemmon, Soreen     10 George Roger         xJ4-10.00      1.47m 
  5 # 1916 Hall, Dallas       10 George Roger         xJ4-10.00      1.47m 
 
Event 28  Boys High Jump Middlle School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 #  922 Conley, Brody       8 June Buchanan Mi       3-10.00      1.16m   5   
 
Event 29  Girls Shot Put High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1945 Parker, Savannah   12 Montgomery C          28-08.00      8.73m   6   
  2 # 1907 Sauber, Angelica   11 George Roger          24-08.50      7.53m   4   
  3 # 1941 Mabry, Ally        11 Montgomery C          24-07.50      7.50m   3   
  4 #  916 Potter, Anna        9 June Buchana          24-05.00      7.44m   2   
  5 # 1899 Eury, Allie        12 George Roger          23-00.00      7.01m   1   
  6 #  915 Moore, Ashley      10 June Buchana          16-09.50      5.11m 
 
Event 29  Girls Shot Put Middlle School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1884 Fulks, Kaitlyn      8 Campbell Mid          18-08.00      5.68m   6   
 
Event 29  Girls Shot Put Elementary
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 #  945 Lambert, Aleah      5 Liberty Elem          13-11.50      4.25m   6   
  2 #  946 McMillin, Caralin   1 Liberty Elem          13-08.00      4.16m   4   
  3 # 1866 Allen, Sarah        3 Campbell Element      13-07.50      4.15m   3   
  4 #  934 Downey, Lydia       3 Liberty Elem         x13-00.50      3.97m 
  5 #  961 York, Allie         1 Liberty Elem         x10-11.00      3.32m 
  6 #  935 Durbeck, Madison    3 Liberty Elem          x9-11.50      3.03m 
  7 #  953 Schaftlein, Aspyn   1 Liberty Elem          x9-09.00      2.97m 
  8 #  949 Rafidi, Juliana     2 Liberty Elem          x9-00.00      2.74m 
  9 #  950 Rice, Adalynn       2 Liberty Elem          x7-11.50      2.42m 
 
Event 30  Boys Shot Put High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1929 Warner, Cole       11 George Roger          42-09.00     13.03m   5   
  2 # 1967 Melendez, Carlos   10 Montgomery C          34-00.50     10.37m   3   
  3 #  906 Cordle, John Paul  11 Augusta               33-07.50     10.24m   2   
  4 # 1960 Ishmael, Maxwell   10 Montgomery C          33-01.50     10.09m   1   
  5 # 1913 Epperson, Anthony  11 George Roger          33-01.00     10.08m 
  6 # 1914 Flinchum, Johnny   11 George Roger         x32-07.00      9.93m 
  7 #  905 Appleman, Braydon  10 Augusta               32-01.00      9.77m 
  8 # 1921 Kennedy, Lamont    12 George Roger         x31-11.00      9.72m 
  9 # 1912 Embry, Blake       11 George Roger         x31-01.50      9.48m 
 10 # 1957 Donoso-Contreras,  11 Montgomery C         x28-04.00      8.63m 
 11 # 1909 Bowman, James      10 George Roger         x26-02.00      7.97m 
 12 # 1918 Holloman, Chase     9 George Roger         x24-11.50      7.60m 
 13 # 1959 Hervas Pardo, Fre  12 Montgomery C         x24-09.00      7.54m 
 
Event 30  Boys Shot Put Elementary
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1877 Parido, Landon      5 Campbell Element      22-11.00      6.98m   5   
  2 #  982 Lee, Xavier         3 Liberty Elem          20-08.00      6.29m   3   
  3 # 1878 Tipton, Elias       5 Campbell Element      18-09.00      5.71m   2   
  4 # 1874 Grout, Grayson      4 Campbell Element     x17-06.00      5.33m 
  5 #  974 Gunderson, Timoth   5 Liberty Elem          16-06.00      5.02m   1   
  6 #  964 Bates, Kingston     5 Liberty Elem         x14-04.50      4.38m 
  7 #  990 Rice, Branson       4 Liberty Elem         x13-06.50      4.12m 
 
Event 31  Girls Pole Vault High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1935 Bruening, Natalie  11 Montgomery C           8-00.00      2.43m   6   
  2 # 1936 Chambers, Meghan    8 Montgomery C           6-06.00      1.98m   4   
  3 # 1898 Coleman, Sophie     9 George Roger           5-00.00      1.52m   3   
 
Event 32  Boys Pole Vault High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1970 Patel, Krish       10 Montgomery C          J8-06.00      2.59m   5   
  2 # 1927 Raney, Hunter      12 George Roger          J8-06.00      2.59m   3   
  3 # 1971 Potts, Rodney      10 Montgomery C         xJ8-00.00      2.43m 
  4 # 1981 Ulery, Luke        11 Montgomery C          J8-00.00      2.43m   2   
  5 # 1923 Morris, Billy      11 George Roger          J7-06.00      2.28m   1   
  6 # 1974 Snyder, Andrew      9 Montgomery C         xJ7-06.00      2.28m 
  7 # 1979 Thomerson, Ben      9 Montgomery C          x7-00.00      2.13m 
  7 # 1966 McKinley, Andrew    9 Montgomery C          x7-00.00      2.13m 
  7 # 1972 Sharp, Jordan      11 Montgomery C          x7-00.00      2.13m 
 
Event 33  Girls Triple Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
 -- # 1907 Sauber, Angelica   11 George Roger                ND            
 -- # 1944 Paige, Taylor       9 Montgomery C                ND            
 -- # 1905 Pohl, Julia        12 George Roger                ND            
 
Event 34  Boys Triple Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1977 Stigall, Logan     11 Montgomery C          35-06.50     10.83m   5   
  2 # 1956 Donathan, Tanner   10 Montgomery C          31-06.00      9.60m   3   
 
Event 35  Girls Discus Throw High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1907 Sauber, Angelica   11 George Roger          62-07.50     19.08m   6   
  2 # 1941 Mabry, Ally        11 Montgomery C             55-11     17.04m   4   
  3 #  915 Moore, Ashley      10 June Buchana             55-05     16.89m   3   
  4 #  903 Curtis, Braylie     8 Augusta                  50-08     15.44m   2   
  5 # 1899 Eury, Allie        12 George Roger             46-11     14.30m   1   
  6 #  916 Potter, Anna        9 June Buchana             38-04     11.68m 
 
Event 35  Girls Discus Throw Elementary
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1866 Allen, Sarah        3 Campbell Element         17-00      5.18m   6   
 
Event 36  Boys Discus Throw High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1929 Warner, Cole       11 George Roger            112-09     34.36m   5   
  2 # 1912 Embry, Blake       11 George Roger            106-05     32.43m   3   
  3 # 1983 You, Raymond       12 Montgomery C            104-10     31.95m   2   
  4 # 1918 Holloman, Chase     9 George Roger            x96-01     29.28m 
  5 #  906 Cordle, John Paul  11 Augusta                  95-06     29.10m   1   
  6 # 1967 Melendez, Carlos   10 Montgomery C             95-03     29.03m 
  7 # 1913 Epperson, Anthony  11 George Roger            x85-11     26.18m 
  8 #  905 Appleman, Braydon  10 Augusta                  85-08     26.11m 
  9 # 1921 Kennedy, Lamont    12 George Roger            x84-01     25.62m 
 10 # 1914 Flinchum, Johnny   11 George Roger            x83-11     25.57m 
 11 # 1909 Bowman, James      10 George Roger            x81-05     24.81m 
 
Event 36  Boys Discus Throw Elementary
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1877 Parido, Landon      5 Campbell Element         50-07     15.41m   5   
  2 # 1874 Grout, Grayson      4 Campbell Element         40-03     12.26m   3   
 
Event 37  Girls Javelin Throw High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1899 Eury, Allie        12 George Roger             64-07     19.68m   6   
  2 # 1907 Sauber, Angelica   11 George Roger             64-05     19.63m   4   
  3 # 1948 Reeves, Bailey      8 Montgomery C             32-07      9.93m   3   
 
Event 37  Girls Javelin Throw Elementary
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1866 Allen, Sarah        3 Campbell Element         23-08      7.21m   6   
 
Event 38  Boys Javelin Throw High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1927 Raney, Hunter      12 George Roger            124-04     37.89m   5   
  2 # 1967 Melendez, Carlos   10 Montgomery C            109-01     33.24m   3   
  3 # 1918 Holloman, Chase     9 George Roger             87-04     26.61m   2   
  4 # 1909 Bowman, James      10 George Roger            x86-00     26.21m 
  5 # 1983 You, Raymond       12 Montgomery C             80-07     24.56m   1   
  6 # 1921 Kennedy, Lamont    12 George Roger            x59-06     18.13m 
 
Event 38  Boys Javelin Throw Middlle School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1893 Rogers, Jackson     7 Campbell Mid             79-07     24.25m   5   
  2 # 1888 Allen, Shayne       8 Campbell Mid             69-10     21.28m   3   
 
Event 38  Boys Javelin Throw Elementary
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 # 1877 Parido, Landon      5 Campbell Element         45-06     13.86m   5   
 
                 Female Team Scores -  1 High School Division                  
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Montgomery County                  MONT            122  
                2 George Rogers Clark                GRC              61  
                3 June Buchanan                      JUBU             23  
                4 Augusta                            AUG               9  
 
                  Male Team Scores -  1 High School Division                   
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 George Rogers Clark                GRC              92  
                2 Montgomery County                  MONT             81  
                3 Augusta                            AUG              18  
 
                Female Team Scores -  2 Middlle School Division                
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 June Buchanan Middle               JUBM             47  
                2 Campbell Middle School             CAMS             45  
 
                 Male Team Scores -  2 Middlle School Division                 
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Campbell Middle School             CAMS             53  
                2 June Buchanan Middle               JUBM             11  
                3 Augusta Middle                     AUGM              4  
 
                  Female Team Scores -  3 Elementary Division                  
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Liberty Elementary                 LIB              63  
                2 Campbell Elementary                CAME             47  
                3 June Buchanan Elementary           JUBE             25  
 
                   Male Team Scores -  3 Elementary Division                   
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Liberty Elementary                 LIB              43  
                2 Campbell Elementary                CAME             40  
                3 June Buchanan Elementary           JUBE              7