Loading
KYTrackXC.com
Upgrade
Results
Meet Results
Live Results
Rankings
COROS MileSplit50
XC Lists
Indoor Lists
Outdoor Lists
Virtual Meets
XC Team Scores
Compare Athletes
Calendar
Athletes
Teams
Coverage
Photos
Videos
Articles Archive
College Commitments
Training
Registration
About
Setup Meet
FAQ/Help
More
Bibs
Timing Companies
Conversion Calculator
RaceTab
MileSplit Network
Upgrade
Follow Us
Search
Login
Not logged in
Login
Sign Up
Tichenor Trojan Classic 2019
Oct 5, 2019
Lloyd Memorial
Erlanger, KY
Hosted by
Lloyd Memorial
Registration Closed - View Your Entries
Meet History
Venue Records
Overall Men
Overall Women
Middle School Boys
Middle School Girls
Home
Results
Teams
Entries
Athlete Entries
Sort By
Seed
Name
Team
Select an Event
All Events
Elementary School Boys - 1000 Meter Run
Elementary School Boys - 6th and Under Boys 2000 Meter Run
Elementary School Girls - 1000 Meter Run
Elementary School Girls 6th and Under Girls 2000 Meter Run
Middle School Boys - 8th and Under Boys 3000 Meter Run
Middle School Girls - 8th and Under Girls 3000 Meter Run
Elementary School Boys - 1000 Meter Run
65 entries
Athlete
Seed
Team
Miller, Adrian
Villa Madonna
Young, Jeremiah
Dayton
Smith, Cameron
St. Paul
Gillum, Aden
Community Christian Academy - In
Litmer, Paxton
St. Mary (Alexandria)
Holtmeier, Henry
Blessed Sacrament
Rapien, Colt
Villa Madonna
Dolle, Brody
Dayton
Erpenbeck, Dylan
St. Paul
Ruth, Hudson
St. Mary (Alexandria)
Zekl, Ethan
Blessed Sacrament
Sebald, Isaac
Villa Madonna
Slocum, Crosley
St. Paul
Wagner, Ryan
St. Mary (Alexandria)
Fuller, Isaiah
Blessed Sacrament
Leedy, Ben
St. Mary (Alexandria)
Martin, Oliver
Blessed Sacrament
Thomas, Aiden
St. Paul
Courtney, Ben
St. Paul
Nerswick, John
Blessed Sacrament
Li, Carlin
Dayton
Bailey, Wyatt
St. Paul
Bentley, Harry
St. Mary (Alexandria)
Brown, Max
Blessed Sacrament
Jimenez, Brandon
Dayton
Thomas, Zach
St. Paul
Rankin, Charlie
St. Mary (Alexandria)
Hagedorn, Ethan
Blessed Sacrament
Scully, Hudson
Dayton
Degenhardt, Lucas
Villa Madonna
Sumpter, Caleb
Dayton
Gulla, Ethan
St. Paul
Blue, Gregor
Community Christian Academy - In
Litmer, Parker
St. Mary (Alexandria)
Theissen, Max
Blessed Sacrament
Allen, Liam
Villa Madonna
Tursany, Braylen
Dayton
Couch, Wyatt
St. Paul
Minch, Avery
St. Mary (Alexandria)
Havens, Owen
Blessed Sacrament
Miller, Stepan
Villa Madonna
Popil, Miles
St. Paul
Zornada, Cruz
St. Mary (Alexandria)
Peery, Tanner
Blessed Sacrament
Kovacic, Avery
Villa Madonna
Leedy, Jake
St. Mary (Alexandria)
Tabor, Joe
Blessed Sacrament
Gulla, Joe
St. Paul
Leedy, Drew
St. Mary (Alexandria)
Kuhlman, Wyatt
Blessed Sacrament
Laws, Michael
St. Paul
Skirvin, Mason
Dayton
Kubala, Keegan
St. Paul
Rath, Griffin
St. Mary (Alexandria)
Ruyak, Alex
Blessed Sacrament
Downard, Dylan
Dayton
Doepker, Cullen
St. Paul
Duell, Hunter
St. Mary (Alexandria)
Daley, Ben
Blessed Sacrament
Giglia, Brian
Dayton
Case, Charlie
Villa Madonna
Green, Dimitri
Dayton
Volk, Owen
St. Paul
Guidi, Evan
St. Mary (Alexandria)
Hicks, Jameson
Blessed Sacrament
Back to Top
Elementary School Boys - 6th and Under Boys 2000 Meter Run
70 entries
Athlete
Seed
Team
Doyle, Ben
St. Mary (Alexandria)
Dwyer, John
Blessed Sacrament
Dauenbaugh, Kaidan
Summit View Academy
Geiger, Adrian
Blessed Sacrament
Koester, Wade
Blessed Sacrament
Stryker, Jon
Community Christian Academy - In
Mills, Brady
Summit View Academy
Dunaway, Andrew
Blessed Sacrament
Strong, Javon
Tichenor Middle School
Holocher, Logan
Blessed Sacrament
Chadwick, Alex
Blessed Sacrament
Alderge, Dylan
Community Christian Academy - In
Jhaveri, Kamdyn
Villa Madonna
Boyle, Carson
Summit View Academy
Cogswell, Blake
Blessed Sacrament
Edwards, Sam
Blessed Sacrament
Parker, Braden
Summit View Academy
Bond, Hudson
Villa Madonna
Tyree, Jonathan
Tichenor Middle School
Lashua, Kellen
Blessed Sacrament
Weber, James
Blessed Sacrament
Halpin, Raiyu
Summit View Academy
Bode, Carson
St. Paul
Fuller, Noah
Blessed Sacrament
Carnes, Tyler
Blessed Sacrament
Bennett, Michael
Summit View Academy
Erwin, Charlie
St. Paul
Bunch, Cole
Summit View Academy
Otto, Erik
Blessed Sacrament
Baugh, Drew
Blessed Sacrament
Gulla, Ben
St. Paul
Fichlie, Noah
Summit View Academy
Ginney, Jack
Blessed Sacrament
Doyle, Owen
St. Mary (Alexandria)
Gieske, Sam
Blessed Sacrament
Weghorn, Emmit
Summit View Academy
Niehaus, Merrick
Blessed Sacrament
Rohmiller, Bennett
Blessed Sacrament
Akers, Hayden
Summit View Academy
Wulfeck, Ben
Blessed Sacrament
McLane, Luke
Blessed Sacrament
Gates, Jackson
Community Christian Academy - In
Fischer, Cole
Villa Madonna
Lindloff, Braxton
Summit View Academy
Franxman, Sawyer
Blessed Sacrament
Ramirez, Enrique
Tichenor Middle School
Ursic, Andreas
Blessed Sacrament
Nerswick, John
Blessed Sacrament
Shipwash, Wyatt
Community Christian Academy - In
Osuna-Garcia, Nicolas
Summit View Academy
Webb, Zachary
Villa Madonna
Miller, Aden
Tichenor Middle School
Kunkler, Ben
Blessed Sacrament
Franxman, Braden
Blessed Sacrament
Warner, Connor
Summit View Academy
Kovacic, Brayden
Villa Madonna
Liggett, Nicholas
Tichenor Middle School
O'Hara, Luke
Blessed Sacrament
Mayer, Joseph
Blessed Sacrament
Gough, Landen
Summit View Academy
Couch, Will
St. Paul
Webb, Zack
Blessed Sacrament
Witkowski, Colin
Blessed Sacrament
Ansteatt, Josh
St. Paul
Childress, Ethan
Summit View Academy
Brown, Sam
Blessed Sacrament
Amin, Isaac
St. Mary (Alexandria)
Dooley, Killian
Blessed Sacrament
Ruete, Caleb
Summit View Academy
Maddox, Finn
Blessed Sacrament
Back to Top
Elementary School Girls - 1000 Meter Run
61 entries
Athlete
Seed
Team
Skirvin, Kelsey
Dayton
Hansen, Eva
St. Paul
Fortner, Ashlyn
Dayton
Brockman, Kayley
St. Paul
Reilly, Charlotte
St. Mary (Alexandria)
Ruyak, Avery
Blessed Sacrament
Catecora, Mystiq
Dayton
Scroggins, Meredith
Blessed Sacrament
Hansen, Anna
St. Paul
Litmer, Paislee
St. Mary (Alexandria)
Theissen, Casey
Blessed Sacrament
Thomas, Emma
Dayton
Browning, Emma
Blessed Sacrament
Barger, Shelby
St. Paul
Gerkin, Savannah
St. Paul
Seyfried, Reece
St. Mary (Alexandria)
Berry, Arden
Blessed Sacrament
Burchfield, Ambria
Dayton
Doyle, Lauren
St. Mary (Alexandria)
Hancock, Maclaine
Blessed Sacrament
Hamblin, Makayla
Dayton
Gerkin, Sophia
St. Paul
Shipwash, Tara
Community Christian Academy - In
Ochsner, Callie
St. Mary (Alexandria)
Ford, Abigail
Villa Madonna
Skirvin, Stella
Dayton
Wessel, Evie
Community Christian Academy - In
Powers, Meg
Villa Madonna
Young, Marissa
Dayton
Knisley, Sarah
Community Christian Academy - In
Clifton, Ashton
Dayton
Walker, Hadley
St. Paul
Sumpter, Morgan
Dayton
Barger, Blakelee
St. Paul
Cuellar, Demiya
Dayton
Baugh, Kate
Blessed Sacrament
Courtney, Cara
St. Paul
Duell, Allie
St. Mary (Alexandria)
Rousseau, Azelie
Blessed Sacrament
Kirby, Brooklynn
Dayton
Clifton, Ariana
Blessed Sacrament
Hurm, Blair
St. Paul
Miller, Kayla
St. Mary (Alexandria)
Rousseau, Marielle
Blessed Sacrament
Rowland, Rakiya
Dayton
Franxman, Elsa
Blessed Sacrament
Geraci, Zoey
St. Paul
Hurm, Eden
St. Paul
Steffen, Paige
St. Mary (Alexandria)
Jehn, Adelyn
Blessed Sacrament
Steffen, Maddy
St. Mary (Alexandria)
D'Amico, Anne Marie
Blessed Sacrament
Dropic, Lila
Villa Madonna
Jimenez, Jolene
Dayton
Kubala, Karis
St. Paul
Daniels, Jael
Community Christian Academy - In
Adams, Lucia
Villa Madonna
Burchfield, Mckenzie
Dayton
Kinninger, Jolene
Community Christian Academy - In
Bays, Sophia
Dayton
Bowman, Kendall
Community Christian Academy - In
Back to Top
Elementary School Girls 6th and Under Girls 2000 Meter Run
69 entries
Athlete
Seed
Team
Jones, Taylor
Summit View Academy
Solomon, Adelaide
Blessed Sacrament
Scroggins, Sabrina
Blessed Sacrament
Smith, Kylie
St. Mary (Alexandria)
Grome, Cassidy
Summit View Academy
Bramlage, Anna
Blessed Sacrament
Cooney, Macie
St. Mary (Alexandria)
Neidenbach, Aphia
Summit View Academy
Anderson, Finleigh
Blessed Sacrament
Harris, Lila
Blessed Sacrament
Miller, Alivia
Tichenor Middle School
Boyers, Emme
Dayton
Gilbert, Jessalyn
Summit View Academy
Ruyak, Avery
Blessed Sacrament
Webster, Madeline
Community Christian Academy - In
Kleman, Lucy
Blessed Sacrament
Haynes, Ryan
Summit View Academy
Regan, Lillian
Blessed Sacrament
Cross, Addison
Community Christian Academy - In
Clifton, Aidan
Dayton
Hehman, Ava
Blessed Sacrament
Mckinstry, Cailyn
Villa Madonna
Goetz, Marren
Summit View Academy
Rousseau, Claire
Blessed Sacrament
Messer, Juliana
Dayton
Fedor, Megan
Blessed Sacrament
Scott, Nevaeh
Dayton
Watson, Sarah
Summit View Academy
Piatt, Erin
Blessed Sacrament
Frey, Cieria
Summit View Academy
Redlinger, Lucy
Blessed Sacrament
Bush, Cynthia
Dayton
Browning, Olivia
Blessed Sacrament
McDaniel, Nevaeh
Summit View Academy
Redlinger, Emma
Blessed Sacrament
Durrett, Maggie
Blessed Sacrament
Hafer, Tessa
St. Mary (Alexandria)
Wetzel, Brooke
Summit View Academy
Mayer, Kay
Blessed Sacrament
Scott, Mackinley
St. Mary (Alexandria)
Dynes, Avery
Summit View Academy
Lankheit, Faith
Blessed Sacrament
Brehm, Jayda
Dayton
Cognetta, Cora
Summit View Academy
Lange, Anna
Blessed Sacrament
Hagedorn, Madison
Blessed Sacrament
McClure, Kendra
Tichenor Middle School
Hall, Emily
Dayton
Niewahner, Maizy
Summit View Academy
Kruse, Caylee
Blessed Sacrament
Stryker, Sophia
Community Christian Academy - In
Hanna, Kirtley
Blessed Sacrament
Bersaglia, Ailey
Summit View Academy
Rousseau, Eva
Blessed Sacrament
Hall, Keira
Dayton
Ehrman, Emily
Blessed Sacrament
Sharp, McKenna
Summit View Academy
Johnson, Anastasia
Blessed Sacrament
Leger, Hailey
Dayton
Williams, Lauren
Summit View Academy
Holtzapfel, Emma
Blessed Sacrament
Gilbert, April
Dayton
Compton, Zoey
Summit View Academy
Zekl, Brigid
Blessed Sacrament
Jones, Jayden
Summit View Academy
Shaver, Malia
St. Paul
Creed, Leah
Blessed Sacrament
Sumpter, Olivia
Dayton
Carnes, Abigail
Blessed Sacrament
Back to Top
Middle School Boys - 8th and Under Boys 3000 Meter Run
59 entries
Athlete
Seed
Team
Perkins, Hayden
Campbell County Middle School
Whalen, Ethan
Dayton
Boydston, Nolan
Summit View Academy
Little, Colton
Campbell County Middle School
Morgan, Connor
Dayton
Bryan, Kevin
Summit View Academy
Schroeder, Henry
Blessed Sacrament
Zengel, Abe
Campbell County Middle School
Dye, Grayson
Walton Verona
Hurtt, Conner
Dayton
Breitenbach, Nick
Summit View Academy
Meagher, Luke
Blessed Sacrament
Brown, Luke
Campbell County Middle School
Carrico, Jonah
Walton Verona
Cockrell, Seth
Walton Verona
Haubner, Ethan
St. Mary (Alexandria)
Pavely, Aiden
Summit View Academy
Holocher, Peter
Blessed Sacrament
Carter, Anderson
Tichenor Middle School
Ramirez, Kevin
Campbell County Middle School
Shearer, Wyatt
Walton Verona
Shearer, Clay
Walton Verona
Eiting, Charlie
Blessed Sacrament
Bechtel, Austin
Campbell County Middle School
Towbridge, Cameron
Tichenor Middle School
Holbrook, Grant
Campbell County Middle School
Wills, Tristan
Walton Verona
Frank, Ian
Campbell County Middle School
Tracy, Dominic
Campbell County Middle School
Cummins, Adam
Summit View Academy
Petrey, Luke
Campbell County Middle School
Tumler, Matthew
Dayton
Taulbee, Jacob
Summit View Academy
Hockenberry, Jack
Campbell County Middle School
Patterson, Chris
Dayton
Sluder, Ethan
Summit View Academy
Gieske, Trent
Blessed Sacrament
Young, Charles
Campbell County Middle School
Evans, Cayden
Dayton
Daugherty, Tyler
Summit View Academy
Nerswick, Matthew
Blessed Sacrament
Stewart, Will
Campbell County Middle School
Seibold, Easton
Walton Verona
Ruth, Nate
St. Mary (Alexandria)
Niewahner, Charlie
Summit View Academy
Solomon, Kalib
Blessed Sacrament
Rizzo, Dylan
Campbell County Middle School
Morrison, Blake
Walton Verona
Thornberry, Taytumn
Walton Verona
Dennemann, Aaron
Summit View Academy
Brown, Jacob
Blessed Sacrament
Martin, Caden
Tichenor Middle School
Christopher, Jonathan
Campbell County Middle School
Sweeney, Hunter
Walton Verona
Siebold, Evan
Walton Verona
Bauer, Aiden
Campbell County Middle School
Schroers, Noah
Campbell County Middle School
Vogel, Ethan
Campbell County Middle School
Hegge, Noah
Summit View Academy
Back to Top
Middle School Girls - 8th and Under Girls 3000 Meter Run
72 entries
Athlete
Seed
Team
Baker, Ryan
Blessed Sacrament
Shay, Clare
Notre Dame Academy MS
Huffman, Kendall
Campbell County Middle School
Fuller, Ava
Walton Verona
McKee, Ryann
Campbell County Middle School
Wulfeck, Olivia
Blessed Sacrament
Mattox, Reese
Campbell County Middle School
Schwanenberger, Chloe
Walton Verona
Reed, Mikayla
Campbell County Middle School
Hurm, Chloe
Frankowski, Tylar
Campbell County Middle School
Graham, Mya
Campbell County Middle School
Ryan, Caydence
Walton Verona
Christopher, Aidan
Campbell County Middle School
Phirman, Lilly
Campbell County Middle School
Throckmorton, Makayla
Walton Verona
Gilbert, Rianna
Dayton
Lindloff, Ansley
Summit View Academy
Haacke, Maria
Notre Dame Academy MS
Gulden, Bella
Campbell County Middle School
Pavely, Isabella
Summit View Academy
Rohmiller, Grayson
Blessed Sacrament
Kelly, Mary Catherine
Notre Dame Academy MS
Roll, Sophie
Campbell County Middle School
Deegan, Ava
Campbell County Middle School
Hensley, Dixie
Walton Verona
Robinson, Emma
Summit View Academy
Ernst, Sophia
Blessed Sacrament
Santos, Sophia
Notre Dame Academy MS
Gulley, Whittney
Campbell County Middle School
Verst, Tricia
Campbell County Middle School
Brooks, Lindsey
Walton Verona
Mayer, Anna
Blessed Sacrament
Ianellli, Ava
Notre Dame Academy MS
Hubbard, Chloe
Campbell County Middle School
Haigis, Karli
Campbell County Middle School
Vonhandorf, Addison
Walton Verona
Cogswell, Hailey
Blessed Sacrament
Jacobs, Maddie
Notre Dame Academy MS
Pintar, Indiana
Campbell County Middle School
Shearer, Ella
Walton Verona
Phillips, Grace
Campbell County Middle School
Fryer, Mikayla
Campbell County Middle School
Fuller, Aubrey
Walton Verona
Surharski, Presley
Campbell County Middle School
Holbrook, Olivia
Campbell County Middle School
Callahan, Tammy
Campbell County Middle School
Bowen, Alyson
Walton Verona
Clifton, Addison
Dayton
Braun, Lexi
St. Mary (Alexandria)
Petty, Mia
Campbell County Middle School
Browning, Alyssa
Walton Verona
Smith, KeAriah
Dayton
Knisley, Emma
Community Christian Academy - In
Spence, Sadie
Summit View Academy
Nielander, Paige
Blessed Sacrament
Longland, Myah
Notre Dame Academy MS
Thomas, Brenna
Campbell County Middle School
Bettis, Ambriell
Tichenor Middle School
Collins, Allison
Campbell County Middle School
Anderson, Sophia
Walton Verona
Daugherty, Kayla
Summit View Academy
Harris, Kate
Blessed Sacrament
Reis, Alex
Notre Dame Academy MS
Phillips, Hannah
Campbell County Middle School
Bauer, Abi
Campbell County Middle School
Vandiver, Winter
Walton Verona
Lenihan, Tess
Blessed Sacrament
Santos, Bella
Notre Dame Academy MS
Henderson, Phoebe
Campbell County Middle School
Benke, Madelyn
Campbell County Middle School
Sams, Claire
Walton Verona
Back to Top