Complete Results

Licensed to DeSales High School        Hy-Tek's Meet Manager 4/19/2008 07:47 PM
               Harry Greschel Christian Academy Inv - 4/19/2008                
                               Christian Academy                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Thompson, Samantha        12 South Oldham           12.86      13.01   1   10  
  2 Faris, Lauren              9 Mercy                  13.10      13.47   1    8  
  3 Richards, Lauren          11 North Oldham           13.56      13.62   1    6  
  4 Bertuccio, Elena          10 North Oldham           14.38      13.64   2    5  
  5 McCann, madalyn              J-Town                            13.74   1    4  
  6 Gardner, Ciera               J-Town                            13.87   2    3  
  7 Smith, Jessica            09 Trimble County         14.03      14.08   2    2  
  8 Harris, Teresa            12 Christian Acad         13.20      14.16   2    1  
  9 Lewis, Tyonica               Atherton                          14.17   1 
 10 Christman, Courtney        9 Silver Creek           14.10      14.44   3 
 11 Hackbarth, Maleena         9 Mercy                  14.10      14.51   3 
 12 Swift, Ashlee             11 St Francis                        14.53   2 
 13 Weiss, Adrienne           10 Christian Acad                    15.11   3 
 14 Lacefield, Eden           07 Trimble County                    15.26   3 
 15 Seligman, Carlie          06 Henry County           15.70      15.41   2 
 16 Clark, Arielle            11 Louisville Holy        14.00      15.58   1 
 17 Saylor, Grace              9 Silver Creek           15.10      15.63   3 
 18 Grigsby, Shelby           08 Henry County           15.60      15.67   1 
 19 Haines, Shelly            12 Louisville Holy        14.00      15.69   2 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Thompson, Samantha        12 South Oldham           27.40      27.69   1   10  
  2 Faris, Lauren              9 Mercy                  28.00      27.74   2    8  
  3 Gardner, Ciera               J-Town                            29.32   2    6  
  4 Zajdel, Shana             08 Larue County           29.15      29.47   1    5  
  5 Bariteau, Casey            9 Kentucky Country                  29.68   1    4  
  6 Bertuccio, Elena          10 North Oldham           29.72      30.00   3    3  
  7 Piedmonte, Alex           12 North Oldham           30.04      30.10   1    2  
  8 McCann, madalyn              J-Town                            30.73   3    1  
  9 Hackbarth, Maleena         9 Mercy                  30.00      30.74   3 
 10 Hollander, Blythe            Atherton                          30.84   2 
 11 Gernert, Lyle              9 Kentucky Country       30.10      31.06   3 
 12 Franzcek, Lana            09 Christian Acad         29.50      31.51   2 
 13 Saylor, Grace              9 Silver Creek           32.20      32.21   1 
 14 Seligman, Carlie          06 Henry County           32.80      32.49   3 
 15 Clark, Arielle            11 Louisville Holy        32.00      32.68   1 
 16 Swift, Ashlee             11 St Francis                        32.84   2 
 17 Ball, Hannah              10 Trimble County                    33.54   2 
 18 Richards, sharifa            Atherton                          33.66   3 
 19 Mitchell, Macy            10 Trimble County                    33.96   1 
 20 Goodman, Emily            11 Larue County           31.09      34.24   3 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ellis, Hannah             09 South Oldham         1:05.60    1:05.38   1   10  
  2 Adams, Ashley             09 North Oldham         1:09.22    1:06.64   1    8  
  3 Gernert, Lyle              9 Kentucky Country     1:08.00    1:08.82   2    6  
  4 Bariteau, Casey            9 Kentucky Country                1:09.26   3    5  
  5 Floyd, Stacy              11 Louisville Holy      1:06.00    1:09.29   2    4  
  6 Franzcek, Eva             11 Christian Acad       1:07.00    1:10.01   1    3  
  7 Gardner, Ciera               J-Town                          1:10.61   3    2  
  8 Shrader, Chelsea           9 Silver Creek         1:10.00    1:11.25   3    1  
  9 Thomas, Valerie           12 Trimble County       1:08.00    1:11.39   1 
 10 Carrico, Haley            11 Larue County         1:11.30    1:11.90   3 
 11 Mouser, Shelby            09 Larue County         1:11.97    1:12.09   2 
 12 Hickey, Anne              12 North Oldham         1:15.00    1:13.34   2 
 13 McCann, madalyn              J-Town                          1:13.76   3 
 14 Mitchell, Macy            10 Trimble County       1:12.00    1:14.91   1 
 15 McDaniel, Katie           10 Mercy                   1.14    1:15.03   3 
 16 Fischer, Cathryn          06 Henry County                    1:17.97   1 
 17 Hertel, Lauren             9 Mercy                   1.19    1:18.80   2 
 18 Torrey, Sabrina           07 Henry County                    1:23.41   1 
 19 Bloom, Grace              12 Walden                          1:34.01   2 
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Niemann, Kacie            11 South Oldham         2:33.50    2:31.70   1   10  
  2 Dixon, Taylor             12 Christian Acad       2:32.00    2:34.60   1    8  
  3 Talley, Chelsey           10 Spencer County       2:40.58    2:38.10   1    6  
  4 Chappel, Brandi           09 Trimble County       2:47.00    2:40.80   1    5  
  5 Turner, Haley              9 Silver Creek         2:43.00    2:43.30   1    4  
  6 Cowles, Whitney              Whitefield                      2:43.99   1    3  
  7 Cooley, Jessica           09 Trimble County       2:55.00    2:50.70   1    2  
  8 Lanham, Mary              12 Louisville Holy      2:40.00    2:52.60   1    1  
  9 Price, Marlee             12 Christian Acad       2:50.00    2:54.70   2 
 10 Mitchell, Megan           11 Mercy                           2:55.36   2 
 11 Wattley, Kasey            09 North Oldham         2:57.00    2:55.80   2 
 12 Nieto, Morgan             10 South Oldham         3:01.50    2:56.10   2 
 13 Schwartz, Lauren          12 Kentucky Country     2:50.60    2:57.70   2 
 14 Walter, Mary              10 Louisville Colle     3:00.00    3:00.40   2 
 15 Hodge, Rebekah            10 Mercy                           3:01.70   2 
 16 Stamper, Erin             11 North Oldham         3:05.00    3:03.28   2 
 17 Daggett, Ruby              9 Kentucky Country     3:04.50    3:16.60   3 
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Niemann, Kacie            11 South Oldham         5:33.00    5:43.30    10  
  2 Turner, Haley              9 Silver Creek         6:11.00    5:49.80     8  
  3 Talley, Chelsey           10 Spencer County       5:50.00    5:53.80     6  
  4 Joyce, Allison            10 Trimble County       6:04.00    5:55.10     5  
  5 Williams, Meagan          10 Larue County         6:09.82    6:03.20     4  
  6 Cowles, Whitney              Whitefield                      6:04.50     3  
  7 Fischer, Cassey            8 Henry County         6:14.00    6:05.70     2  
  8 Wattley, Kasey            09 North Oldham         6:14.00    6:07.40     1  
  9 Rhines, Summer               Atherton                        6:14.50  
 10 Mitchell, Megan           11 Mercy                   6.00    6:19.60  
 11 Field, Clare               9 Mercy                   6.22    6:22.20  
 12 Cooley, Jessica           09 Trimble County       6:33.00    6:22.40  
 13 Lanham, Mary              12 Louisville Holy      6:00.00    6:25.90  
 14 Flannery, Michelle        09 Christian Acad       6:33.00    6:26.20  
 15 Schwartz, Lauren          12 Kentucky Country     6:14.80    6:26.80  
 16 Taylor, Katie             10 South Oldham         7:01.00    6:32.30  
 17 Shawver, Christina        08 Spencer County       6:20.80    6:33.20  
 18 Shaw, Erin                11 North Oldham         6:32.00    6:35.90  
 19 Shubert, Jessi            12 Christian Acad       6:35.00    6:46.90  
 20 Daggett, Ruby              9 Kentucky Country     6:51.10    6:58.90  
 21 Hillebrand, Mary          12 Louisville Holy      7:00.00    8:14.90  
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Garcia, Charliann         06 Spencer County      12:56.94   12:28.01    10  
  2 Joyce, Allison            10 Trimble County      12:54.00   12:37.80     8  
  3 Kinny, Annie              10 Mercy                  13.22   12:53.10     6  
  4 Thomas, Valerie           12 Trimble County      12:53.00   13:04.20     5  
  5 Fischer, Cassey            8 Henry County        12:48.00   13:09.10     4  
  6 Horvath, Olivia           10 Silver Creek        13:16.00   13:13.10     3  
  7 Klotz, Laura              09 Spencer County      13:30.00   13:25.30     2  
  8 Whitlow, Emily            09 Larue County        13:24.40   13:36.30     1  
  9 Warren, Emily             10 Silver Creek        14:01.00   13:54.90  
 10 Flannery, Michelle        09 Christian Acad      14:17.00   14:10.60  
 11 Nieto, Morgan             10 South Oldham                   14:12.50  
 12 Shubert, Jessi            12 Christian Acad                 14:39.10  
 13 Shaw, Erin                11 North Oldham        14:14.00   14:45.50  
 14 Hodge, Sarah              10 Mercy                  14.15   15:07.90  
 15 Fleischer, Ariel          10 South Oldham        15:00.00   15:42.90  
 16 Belzley, Xan               9 Kentucky Country    15:26.30   15:47.30  
 17 Boggs, Amanda                Whitefield                     16:03.10  
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Stone, Sadie              10 Christian Acad         17.70      17.13   1   10  
  2 Gernert, Lyle              9 Kentucky Country       18.50      18.57   1    8  
  3 Walker, Jessica            9 Mercy                             18.58   1    6  
  4 Stacey, Heather           11 Silver Creek           17.40      18.71   1    5  
  5 Preston, Maddie           10 Christian Acad         19.40      19.71   2    4  
  6 Osborne, Shelley          10 North Oldham           19.45      19.89   2    3  
  7 Lowe, Jessica             10 North Oldham                      20.46   2    2  
  8 Adams, Danyal             09 Trimble County         20.05      20.47   2    1  
  9 Pugh, Laurn                  J-Town                            20.85   1 
 10 Mok, Nancy                   Atherton                          21.00   1 
 11 McCoy, Kelly              12 Louisville Holy        19.00      21.51   2 
 12 Burch, Megan              11 Mercy                             23.52   2 
 
Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Stacey, Heather           11 Silver Creek           50.50      48.85   2   10  
  2 Stone, Sadie              10 Christian Acad         48.50      49.83   2    8  
  3 Pugh, Laurn                  J-Town                            54.05   2    6  
  4 Preston, Maddie           10 Christian Acad         54.90      54.24   2    5  
  5 Gibson, Lucy              09 North Oldham                      56.55   2    4  
  6 Mok, Nancy                   Atherton                          57.12   2    3  
  7 Williams, Meagan          10 Larue County           55.09      58.30   1    2  
  8 Barnes, Kayla             08 Trimble County         55.06      58.54   2    1  
  9 Wood, Ann                 11 Louisville Colle       53.00    1:02.00   1 
 10 Redel, Sarah              09 North Oldham                    1:02.20   1 
 11 McCoy, Kelly              12 Louisville Holy        59.00    1:05.17   1 
 12 Adams, Danyal             09 Trimble County         56.03    1:05.57   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Larue County  'A'                                   56.01      56.11   1   10  
     1) Clairmont, Ashley 11            2) Phillips, Octavia 11           
     3) Woods, Tanesha 10               4) Zajdel, Shana 08               
  2 North Oldham High School  'A'                                  56.64   2    8  
     1) Piedmonte, Alex 12              2) Pierangelino, Madalena 10      
     3) Gibson, Lucy 09                 4) Bertuccio, Elena 10            
  3 Christian Academy of Louisvill  'A'                 56.00      56.66   1    6  
     1) Gregory, Shelby 10              2) Parks, Sarah 11                
     3) Weiss, Adrienne 10              4) Harris, Teresa 12              
  4 South Oldham  'A'                                              57.03   2    5  
     1) Johns, Charity 11               2) Jones, Cammie 11               
     3) Thompson, Samantha 12           4) Mabrey, Kristen 12             
  5 Atherton  'A'                                                  58.87   2    4  
  6 Trimble County  'A'                               1:05.00    1:00.22   2    3  
     1) Adams, Danyal 09                2) Ball, Hannah 10                
     3) Mitchell, Macy 10               4) Smith, Jessica 09              
  7 Mercy Academy  'A'                                  58.00    1:01.15   1    2  
     1) Thomas, Karen 11                2) Guttermuth, Whitney 9          
     3) Wolken, Natalie 9               4) McGuire, Shelby 11             
  8 Henry County  'A'                                 1:04.60    1:06.32   1    1  
     1) Seligman, Carlie 06             2) Abrams, Shelby 07              
     3) Abrams, Sydney 07               4) Buckley, Nikki 07              
 -- Louisville Holy Cross  'A'                          59.00         DQ   1 
     1) Clark, Arielle 11               2) Floyd, Stacy 11                
     3) Haines, Shelly 12               4) Hans, Stephanie 09             
 
Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Christian Academy of Louisvill  'A'               1:55.00    1:56.40   1   10  
     1) Franzcek, Eva 11                2) Stone, Sadie 10                
     3) Preston, Maddie 10              4) Noblitt, Lauren 08             
  2 Silver Creek High School  'A'                                1:57.90   1    8  
     1) Shrader, Chelsea 9              2) Hess, Nicole 12                
     3) Stacey, Heather 11              4) Christman, Courtney 9          
  3 Larue County  'A'                                 1:57.88    2:00.20   1    6  
     1) Phillips, Octavia 11            2) Clairmont, Ashley 11           
     3) Woods, Tanesha 10               4) Zajdel, Shana 08               
  4 Atherton  'A'                                                2:06.70   2    5  
  5 Mercy Academy  'A'                                   2.00    2:07.20   1    4  
     1) Thomas, Karen 11                2) Wolken, Megan 9                
     3) Hertel, Lauren 9                4) McGuire, Shelby 11             
  6 Trimble County  'A'                                          2:07.60   2    3  
     1) Adams, Danyal 09                2) Barnes, Kayla 08               
     3) Mitchell, Macy 10               4) Smith, Jessica 09              
  7 Henry County  'A'                                 2:19.00    2:19.70   1    2  
     1) Pike, Samantha 12               2) Ford, Lauren 09                
     3) Mensing, Deanna 11              4) Crawford, Brittany 10          
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Silver Creek High School  'A'                     4:24.00    4:35.60    10  
     1) Hess, Nicole 12                 2) Stacey, Heather 11             
     3) Stewart, Kelley 10              4) Shrader, Chelsea 9             
  2 Christian Academy of Louisvill  'A'               4:32.00    4:36.60     8  
     1) Dixon, Taylor 12                2) Stone, Sadie 10                
     3) Preston, Maddie 10              4) Franzcek, Eva 11               
  3 Larue County  'A'                                 4:30.86    4:50.50     6  
     1) Carrico, Haley 11               2) Paysen, Tesha 12               
     3) Whitlock, Lyndsay 09            4) Whitlock, Valerie 09           
  4 Trimble County  'A'                               5:20.00    4:56.10     5  
     1) Chappel, Brandi 09              2) Thomas, Valerie 12             
     3) Cooley, Jessica 09              4) Smith, Jessica 09              
  5 North Oldham High School  'A'                                4:59.20     4  
     1) Adams, Ashley 09                2) Hickey, Anne 12                
     3) Richards, Rachel 10             4) Campbell, Anna 11              
  6 Mercy Academy  'A'                                   4.54    5:01.70     3  
     1) Mitchell, Megan 11              2) Hackbarth, Maleena 9           
     3) McDaniel, Katie 10              4) Newberry, Kristen 9            
  7 Spencer County  'A'                                          5:04.80     2  
  8 Kentucky Country Day  'A'                         5:10.00    5:10.94     1  
     1) Belzley, Xan 9                  2) Daggett, Ruby 9                
     3) Gernert, Lyle 9                 4) Schwartz, Lauren 12            
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Trimble County  'A'                              11:26.00   10:55.04    10  
     1) Chappel, Brandi 09              2) Cooley, Jessica 09             
     3) Joyce, Allison 10               4) Thomas, Valerie 12             
  2 Spencer County  'A'                              11:22.34   11:15.92     8  
     1) Garcia, Charliann 06            2) Klotz, Laura 09                
     3) Smith, Cassandra 10             4) Talley, Chelsey 10             
  3 Christian Academy of Louisvill  'A'              11:19.40   11:19.35     6  
     1) Dixon, Taylor 12                2) Price, Marlee 12               
     3) Franzcek, Eva 11                4) Flannery, Michelle 09          
  4 Mercy Academy  'A'                                  11.22   11:25.30     5  
     1) Kinny, Annie 10                 2) Keller, Taylor 10              
     3) Field, Clare 9                  4) Mitchell, Megan 11             
  5 Silver Creek High School  'A'                    11:40.00   11:26.69     4  
     1) Stewart, Kelley 10              2) Horvath, Olivia 10             
     3) Richmer, Erin 11                4) Turner, Haley 9                
  6 Larue County  'A'                                11:30.00   11:37.07     3  
     1) Clairmont, Ashley 11            2) Larrison, Megan 08             
     3) Whitlow, Emily 09               4) Williams, Meagan 10            
  7 North Oldham High School  'A'                               11:43.80     2  
     1) Stamper, Erin 11                2) Richards, Rachel 10            
     3) Wattley, Kasey 09               4) Adams, Ashley 09               
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Overcash, Erin            11 North Oldham         5-00.00    5-02.00    10  
  2 Voyles, Molly              9 Silver Creek         4-10.00    4-06.00     8  
  3 Phillips, Octavia         11 Larue County         4-08.00    4-04.00     6  
  4 Mercado, Cynthia             Atherton                        4-04.00     5  
  5 Carrico, Haley            11 Larue County         4-10.00    4-04.00     4  
  6 Floyd, Stacy              11 Louisville Holy      4-02.00    4-02.00     3  
  7 Corry, Stacy              12 Trimble County       4-00.00    4-00.00     2  
 -- Barnes, Kayla             08 Trimble County       4-02.00         NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hess, Nicole              12 Silver Creek         9-06.00    9-06.00    10  
  2 Voyles, Molly              9 Silver Creek         6-06.00    6-06.00     8  
  3 Roso, Ashtian             12 Larue County         6-00.00    6-06.00     6  
 -- Price, Marlee             12 Christian Acad       6-00.00         NH  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Voyles, Molly              9 Silver Creek        15-01.00   14-09.00    10  
  2 Lewis, Tyonica               Atherton                       13-11.50     8  
  3 Faris, Lauren              9 Mercy               13-08.00   13-10.00     5.5
  3 Adams, Ashley             09 North Oldham        13-05.00   13-10.00     5.5
  5 Carrico, Haley            11 Larue County        14-08.00   13-05.00     4  
  6 Roso, Ashtian             12 Larue County        14-02.00   13-04.50     3  
  7 Roarx, Lindsey            10 Louisville Holy                12-11.00     2  
  8 Corry, Stacy              12 Trimble County      12-02.00   12-07.50     1  
  9 Pierangelino, Madalena    10 North Oldham        11-02.00   12-04.50  
 10 Weiss, Adrienne           10 Christian Acad                 12-01.50  
 11 Swift, Ashlee             11 St Francis                     11-01.00  
 12 Floyd, Stacy              11 Louisville Holy     12-05.00   10-08.50  
 13 Torrey, Sabrina           07 Henry County                   10-07.00  
 14 McCann, madalyn              J-Town                         10-05.00  
 15 Fischer, Cathryn          06 Henry County        10-07.50   10-04.50  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Zajdel, Shana             08 Larue County        31-07.25   29-04.25    10  
  2 Roso, Ashtian             12 Larue County                   28-07.50     8  
  3 Roarx, Lindsey            10 Louisville Holy     29-00.00   27-02.00     6  
  4 Weiss, Adrienne           10 Christian Acad                 25-11.25     5  
  5 Shubert, Jessi            12 Christian Acad      26-05.00   24-09.50     4  
  6 Esposito, Gabby           10 North Oldham                   24-02.50     3  
  7 Ross, Kelsey              10 Walden                         22-00.00     2  
 -- Newton, Kate              10 North Oldham                         ND  
 -- Belzley, Xan               9 Kentucky Country    25-02.00         ND  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Roarx, Anna               12 Louisville Holy     33-00.00   28-09.50    10  
  2 Miller, Ashleigh          12 Trimble County      28-11.00   28-07.25     8  
  3 Adams, Jalie              12 Henry County        28-00.00   28-00.25     6  
  4 Jones, Reagan             08 Christian Acad      25-10.00   26-07.75     5  
  5 Lannert, Camille           9 Mercy               27-06.00   26-03.25     4  
  6 Roarx, Lindsey            10 Louisville Holy     27-00.00   26-01.00     3  
  7 Despain, Maggie           12 Larue County        25-06.00   24-01.25     2  
  8 Skaggs, Kaity             10 Larue County                   23-10.25     1  
  9 Glidewell, Brook             Christian Acad      24-00.00   23-05.25  
 10 Austin, Lindsey              Kentucky Country    23-06.00   23-02.00  
 11 Thompson, Danielle        10 North Oldham        24-01.00   22-03.00  
 12 Richmer, Erin             11 Silver Creek        23-04.00   21-11.00  
 13 Christman, Courtney        9 Silver Creek        24-05.00   21-10.00  
 14 Thorn, dejsia                Atherton                       20-09.50  
 15 Firman, LaBreya           10 St Francis                     20-09.25  
 16 Kissel, Hannah             9 Mercy                          20-05.00  
 17 Reams, Katie              10 Trimble County      18-08.00   19-10.25  
 18 Osborne, Andrea           10 North Oldham                   19-06.25  
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shubert, Jessi            12 Christian Acad         82-10   80-00.50    10  
  2 Miller, Ashleigh          12 Trimble County         69-01   75-06.50     8  
  3 Roarx, Anna               12 Louisville Holy        90-00   74-08.50     6  
  4 Despain, Maggie           12 Larue County                   71-11.50     5  
  5 Richmer, Erin             11 Silver Creek           61-05      70-04     4  
  6 Christman, Courtney        9 Silver Creek           68-05      68-07     3  
  7 Lannert, Camille           9 Mercy                             65-07     2  
  8 Adams, Jalie              12 Henry County                   63-09.50     1  
  9 Glidewell, Brook             Christian Acad         70-05      61-06  
 10 Roarx, Lindsey            10 Louisville Holy                   60-10  
 11 Firman, LaBreya           10 St Francis                        60-06  
 12 Jones, Reagan             08 Christian Acad                   x59-04  
 13 Kissel, Hannah             9 Mercy                             54-06  
 14 Thompson, Danielle        10 North Oldham           49-09   53-06.50  
 15 Osborne, Andrea           10 North Oldham                   42-03.50  
 16 Reams, Katie              10 Trimble County                    36-09  
 -- Skaggs, Kaity             10 Larue County           66-06         ND  
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sanders, Giovanni            J-Town                            11.77   2   10  
  2 Padgett, Truman           10 Larue County           11.60      11.95   1    7  
  2 Conley, Demetrius            J-Town                            11.95   1    7  
  4 Dudley, Chris             12 North Oldham           12.21      12.00   3    5  
  5 English, Conner           10 Christian Acad         12.20      12.05   1    3.5
  5 Warren, Tyler             12 North Oldham           12.99      12.05   1    3.5
  7 Scott, Darnell            10 St Francis                        12.29   2    2  
  8 Martin, Chase             11 Louisville Holy                   12.30   3    1  
  9 Toole, Curtis                Atherton                          12.33   3 
 10 Devore, Joe               12 Silver Creek           12.30      12.42   1 
 11 Pennington, Zach          11 Henry County           12.70      12.55   2 
 12 Hoke, Andrew               9 Silver Creek           12.30      12.81   2 
 13 Sipp, Austin              10 South Oldham                      12.92   3 
 14 Hudson, Reese                Whitefield                        13.11   1 
 15 Wentworth, Caleb          10 South Oldham           12.60      13.17   3 
 16 Pritchett, Nate           11 St Francis                        13.26   3 
 17 Purvis, Andrew            09 Christian Acad                    13.42   2 
 18 Wilson, Jonathon          09 Trimble County         13.06      13.69   1 
 19 Kollenberg, Brandon       11 South Oldham           12.10     x14.05   3 
 20 Allen, John               09 Henry County                      14.09   2 
 21 Newton, Daniel               Whitefield                        14.75   2 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Stigall, Bradley             J-Town                            23.28   1   10  
  2 Maddox, Chase             11 North Oldham           24.06      23.88   2    8  
  3 Sanders, Giovanni            J-Town                            24.47   3    6  
  4 Padgett, Truman           10 Larue County           23.52      24.59   1    5  
  5 Conley, Demetrius            J-Town                           x25.14   2 
  6 Morrison, Rashad          11 Louisville Holy                   25.17   3    4  
  7 Warren, Tyler             12 North Oldham           24.25      25.30   1    3  
  8 Martin, Andrew            12 Christian Acad         24.80      25.65   3    2  
  9 Toole, Curtis                Atherton                          25.82   2    1  
 10 Devore, Joe               12 Silver Creek           25.60      25.92   1 
 11 Martin, Chase             11 Louisville Holy        24.00      25.98   3 
 12 Scott, Darnell            10 St Francis                        26.01   1 
 13 Barnes, Stewart           08 Trimble County         25.05      26.23   2 
 14 Wray, Evan                10 Silver Creek           25.70      26.25   2 
 15 Pennington, Zach          11 Henry County           27.00      26.97   1 
 16 Keys, Shaquille           10 South Oldham                      27.26   2 
 17 Diaz, Chris               10 South Oldham           26.50      27.42   3 
 18 Hudson, Reese                Whitefield                        27.50   3 
 19 Ward, Craig               08 Trimble County         26.05      27.87   1 
 20 Heibert, Blake            08 Larue County           27.50      28.70   3 
 21 Allen, John               09 Henry County                      30.03   2 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Eckert, Jack              10 Silver Creek           53.20      52.66   1   10  
  2 Padgett, Truman           10 Larue County           52.26      53.36   1    8  
  3 Maddox, Chase             11 North Oldham           54.04      54.49   4    6  
  4 Noblitt, Bryce            12 Christian Acad         54.60      54.61   3    5  
  5 Cromarty, Chance          12 South Oldham           54.10      55.00   1    4  
  6 Hazelwood, Chad           11 Louisville Holy        55.00      57.47   3    3  
  7 White, Matt               12 Christian Acad                    57.88   1    2  
  8 Gibson, Demetrius            J-Town                            57.94   3    1  
  9 Goreman, Chase               J-Town                            58.26   1 
 10 Pritchett, Nate           11 St Francis                        58.84   3 
 11 Stoltz, Blake             12 Louisville Holy        57.00      59.44   1 
 12 Kaczmarek, Kirk            8 Kentucky Country       58.40      59.80   3 
 13 Berry, Jason              10 South Oldham           59.50    1:00.18   4 
 14 Posas, Auner              11 Trimble County       1:01.00    1:00.76   1 
 15 Hudson, Reese                Whitefield                      1:01.64   4 
 16 Bradley, Tyler            09 Spencer County       1:12.00    1:03.06   4 
 17 Heibert, Blake            08 Larue County         1:03.50    1:03.39   4 
 18 Perkins, Justin           10 Trimble County       1:08.00    1:03.89   4 
 19 Barney, Shawn             09 DeSales                         1:09.47   4 
 20 Summerfield, Jesse         9 St Francis                      1:10.52   3 
 21 Newton, Daniel               Whitefield                      1:16.30   3 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Law, Jacob                11 South Oldham         2:05.00    2:05.80   1   10  
  2 Rice, Jeremy              09 North Oldham         2:12.00    2:06.90   1    8  
  3 Rice, Cole                10 Silver Creek         2:08.00    2:07.40   1    6  
  4 Mattignly, Drew           10 Louisville Colle     2:10.00    2:08.10   1    5  
  5 Simpson, Thomas           11 Christian Acad       2:09.00    2:10.40   1    4  
  6 Page, Brandon             12 Christian Acad                  2:12.50   1    3  
  7 Sanders, Taylor           08 North Oldham         2:12.00    2:12.90   1    2  
  8 Stubbs, Kyle              12 South Oldham         2:13.00    2:13.80   1    1  
  9 Farmer, Travis            10 Henry County         2:17.00    2:21.60   2 
 10 Dyson, Bradley            11 Larue County         2:23.62    2:22.00   2 
 11 McConnell, Atom           10 DeSales              2:30.00    2:24.10   2 
 12 Clifford, Seth            11 Larue County         2:27.37    2:25.40   2 
 13 Baxter, Chris                J-Town                          2:26.10   2 
 14 Bradley, Tyler            09 Spencer County       2:24.00    2:26.70   2 
 15 Mattingly, Troy           10 DeSales              2:30.00    2:29.10   2 
 16 Heveline, Daryl           10 Trimble County       2:35.00    2:30.50   2 
 17 Perkins, Justin           10 Trimble County       2:30.00    2:32.60   4 
 18 Williams, Mike            08 Spencer County       2:52.55    2:51.60   4 
 19 Blanton, Patrick          11 Louisville Holy                 4:05.80   4 
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Law, Jacob                11 South Oldham         4:39.00    4:41.50    10  
  2 Chwalek, Brendan          11 Silver Creek         4:41.00    4:46.10     8  
  3 Page, Brandon             12 Christian Acad       4:45.00    4:56.70     6  
  4 Burnett, Jared            10 Christian Acad       4:50.00    5:00.50     5  
  5 Alford, Corey              9 Silver Creek         5:08.00    5:03.80     4  
  6 Kleinjan, Cory            09 Spencer County       5:10.00    5:08.00     3  
  7 Meredith, Sam             08 Spencer County       5:10.00    5:09.50     2  
  8 Bettag, Alex              12 DeSales              4:55.00    5:21.50     1  
  9 O'Nan, Sean               10 North Oldham         5:15.00    5:23.10  
 10 Durbin, Ryan              10 Larue County         5:25.72    5:23.50  
 11 Howdyshell, Kyle          09 Trimble County       5:04.00    5:28.80  
 12 Heveline, Daryl           10 Trimble County       5:39.00    5:29.70  
 13 Horn, Taylor              11 North Oldham         5:30.00    5:32.40  
 14 Perronie, Dominic         09 Louisville Holy         5.20    5:33.00  
 15 Wood, Alex                10 Larue County                    5:35.10  
 16 Snodgress, Matthew        09 Louisville Holy         5.20    5:37.10  
 17 Barney, Shawn             09 DeSales              5:30.00    5:49.00  
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Turner, Isaac             11 Christian Acad                 10:30.20    10  
  2 Grandon, Colin            09 North Oldham        10:40.00   10:38.60     8  
  3 Law, Jeff                 09 South Oldham        11:15.00   10:40.10     6  
  4 Burnett, Jared            10 Christian Acad                 10:42.40     5  
  5 Meredith, Sam             08 Spencer County      11:00.52   10:59.20     4  
  6 Staton, Eli                9 Silver Creek        11:20.00   11:01.90     3  
  7 Ball, Taylor              10 Trimble County      11:37.00   11:03.10     2  
  8 Yates, Nathan             09 North Oldham        11:00.00   11:04.10     1  
  9 Pfeifer, Austin           09 South Oldham        12:10.00   11:12.30  
 10 Bland, Kyle               11 Trimble County      11:36.00   11:15.30  
 11 Kaczmarek, Kirk            8 Kentucky Country    12:24.00   11:30.50  
 12 Bettag, Alex              12 DeSales             11:55.00   11:36.00  
 13 Kleinjan, Cory            09 Spencer County      11:00.00   11:46.60  
 14 Perronie, Dominic         09 Louisville Holy     11:40.00   12:10.20  
 15 McConnell, Atom           10 DeSales             12:00.00   12:41.90  
 
Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Price, Ben                12 Christian Acad         18.20      17.07   1   10  
  2 Eckert, Jack              10 Silver Creek           16.70      17.29   1    8  
  3 Mattingly, Troy           10 DeSales                21.00      19.91   2    6  
  4 Wilburn, Tyree            10 St Francis                        20.33   2    5  
  5 Klinesmith, Eli           10 St Francis                        20.77   2    4  
  6 Purvis, Mitch             10 Christian Acad                    22.16   1    3  
  7 Wilson, Richard           12 Trimble County                    22.94   1    2  
  8 Shoenburg, Cody           09 Louisville Holy                   23.44   2    1  
 
Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Price, Ben                12 Christian Acad         44.00      42.72   2   10  
  2 Joyner, Terrell              J-Town                            49.21   2    8  
  3 Miles, Aaron              12 Larue County           48.99      49.43   2    6  
  4 Diaz, Chris               10 South Oldham                      49.72   1    5  
  5 Mitchell, Markese            J-Town                            49.77   2    4  
  6 Wilson, Richard           12 Trimble County         55.05      53.96   1    3  
  7 Shoenburg, Cody           09 Louisville Holy                   54.16   1    1.5
  7 Graemetbauer, Sean        12 Spencer County         52.00      54.16   1    1.5
  9 Ian, Sullivan             12 Louisville Holy                   57.80   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jeffersontown  'A'                                             45.42   1   10  
  2 North Oldham High School  'A'                       46.00      47.43   1    8  
     1) Alward, Matt 11                 2) Bishop, Dewayne 12             
     3) Dudley, Chris 12                4) Warren, Tyler 12               
  3 Eminence  'A'                                                  47.82   1    6  
  4 Louisville Holy Cross  'A'                          46.00      49.75   1    5  
     1) Durbin, Zach 10                 2) Hazelwood, Chad 11             
     3) Martin, Chase 11                4) McCardwell, Sean 11            
  5 South Oldham  'A'                                              50.93   1    4  
     1) Ball, Tyler 12                  2) Kollenberg, Brandon 11         
     3) Wentworth, Caleb 10             4) Sipp, Austin 10                
  6 Silver Creek High School  'A'                       50.80      51.30   1    3  
     1) Devore, Joe 12                  2) Dolbeare, Ethan 10             
     3) Costin, Cody 9                  4) Harris, AJ 11                  
  7 Larue County  'A'                                   53.00      51.72   2    2  
     1) Dyson, Brandon 10               2) Firquin, Jonathan 08           
     3) Hardin, Billy 08                4) Puryear, Curtis 12             
  8 Trimble County  'A'                                 58.07      55.61   1    1  
     1) Wilson, Richard 12              2) Wilson, Jonathon 09            
     3) Newby, Brody 09                 4) Ward, Craig 08                 
 -- Christian Academy of Louisvill  'A'                 48.00         DQ   1 
     1) Joss, Aaron 12                  2) Silcox, Dalton 12              
     3) English, Austin 12              4) Gallagher, Conner 09           
 
Boys 4x200 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jeffersontown  'A'                                           1:34.60   2   10  
  2 Christian Academy of Louisvill  'A'               1:38.00    1:37.00   1    8  
     1) Derry, Jon 12                   2) English, Conner 10             
     3) Price, Ben 12                   4) Martin, Andrew 12              
  3 North Oldham High School  'A'                     1:40.00    1:38.40   1    6  
     1) Alward, Matt 11                 2) Bishop, Dewayne 12             
     3) Dudley, Chris 12                4) Warren, Tyler 12               
  4 Louisville Holy Cross  'A'                        1:40.00    1:42.20   1    5  
     1) Durbin, Zach 10                 2) Hazelwood, Chad 11             
     3) Martin, Chase 11                4) McCardwell, Sean 11            
  5 Silver Creek High School  'A'                     1:48.60    1:45.30   1    4  
     1) Devore, Joe 12                  2) Dolbeare, Ethan 10             
     3) Wray, Evan 10                   4) Harrison, Aaron 10             
  6 South Oldham  'A'                                            1:46.40   2    3  
     1) Ball, Tyler 12                  2) Keys, Shaquille 10             
     3) Sipp, Austin 10                 4) Wentworth, Caleb 10            
  7 Trimble County  'A'                               2:03.00    1:47.00   1    2  
     1) Posas, Auner 11                 2) Newby, Brody 09                
     3) Ward, Craig 08                  4) Barnes, Stewart 08             
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jeffersontown  'A'                                           3:38.40    10  
  2 Silver Creek High School  'A'                     3:45.77    3:44.10     8  
     1) Eckert, Jack 10                 2) Chwalek, Brendan 11            
     3) Rice, Cole 10                   4) Kunard, Derek 10               
  3 North Oldham High School  'A'                     3:40.00    3:49.20     6  
     1) Dudley, Chris 12                2) Geers, Tyler 11                
     3) Maddox, Chase 11                4) Rice, Jeremy 09                
  4 Christian Academy of Louisvill  'A'               3:44.00    3:50.00     5  
     1) English, Conner 10              2) Price, Ben 12                  
     3) Derry, Jon 12                   4) Noblitt, Bryce 12              
  5 Larue County  'A'                                 3:47.00    3:53.20     4  
     1) Padgett, Truman 10              2) Mamerow, Sven 11               
     3) Dyson, Bradley 11               4) Puryear, Curtis 12             
  6 South Oldham  'A'                                            4:06.90     3  
     1) Wiedmer, Kyle 09                2) McDonald, David 12             
     3) Hickman, Patrick 09             4) Berry, Jason 10                
  7 Trimble County  'A'                               4:23.00    4:21.50     2  
     1) Howdyshell, Kyle 09             2) Perkins, Justin 10             
     3) Posas, Auner 11                 4) Newby, Brody 09                
  8 Spencer County  'A'                               4:45.00    4:45.40     1  
     1) Bradley, Tyler 09               2) Williams, Mike 08              
     3) Graemetbauer, Sean 12           4) Firkins, Samuel 09             
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Christian Academy of Louisvill  'A'               8:58.00    8:47.00    10  
     1) Page, Brandon 12                2) White, Matt 12                 
     3) Burnett, Jared 10               4) Simpson, Thomas 11             
  2 Silver Creek High School  'A'                     9:01.00    8:52.50     8  
     1) Chwalek, Brendan 11             2) Rice, Cole 10                  
     3) Alford, Corey 9                 4) Beck, Aaron 10                 
  3 South Oldham  'A'                                 9:20.00    8:55.50     6  
     1) Stubbs, Kyle 12                 2) Law, Jeff 09                   
     3) Berry, Jason 10                 4) Denning, Joel 12               
  4 North Oldham High School  'A'                     9:05.00    9:19.10     5  
     1) Rice, Jeremy 09                 2) Grandon, Colin 09              
     3) Roenigk, Justin 10              4) Yates, Nathan 09               
  5 Trimble County  'A'                               9:41.00    9:34.70     4  
     1) Ball, Taylor 10                 2) Stethen, Matt 10               
     3) Bland, Kyle 11                  4) Perkins, Justin 10             
  6 Larue County  'A'                                 9:23.13    9:38.00     3  
     1) Wood, Alex 10                   2) Mamerow, Sven 11               
     3) Durbin, Ryan 10                 4) Clifford, Seth 11              
  7 DeSales  'A'                                      9:45.00    9:44.60     2  
     1) Barney, Shawn 09                2) Bettag, Alex 12                
     3) Mattingly, Troy 10              4) McConnell, Atom 10             
  8 Spencer County  'A'                              10:04.00   10:01.40     1  
     1) Kleinjan, Cory 09               2) Meredith, Sam 08               
     3) Williams, Mike 08               4) Bradley, Tyler 09              
  9 Jeffersontown  'A'                                          10:33.10  
 10 Louisville Holy Cross  'A'                          10.00   11:41.80  
     1) Blanton, Patrick 11             2) Ian, Sullivan 12               
     3) Ketterer, Scott 10              4) Perronie, Dominic 09           
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rattliff, Cameron         12 Walden                          6-00.00    10  
  2 Berry, Ed                    Eminence                        5-10.00     8  
  3 Hazelwood, Chad           11 Louisville Holy                 5-06.00     6  
  4 Betts, Dominique          11 St Francis                      5-06.00     5  
  5 Cooper, TJ                   Eminence                        5-06.00     4  
  6 Dyson, Bradley            11 Larue County         5-08.00    5-06.00     3  
  7 Everage, Anthony          10 Silver Creek         5-10.00    5-04.00     2  
  8 Barnes, Stewart           08 Trimble County       5-01.00    5-02.00     1  
  9 Scott, Darnell            10 St Francis                      5-00.00  
  9 Mattingly, Troy           10 DeSales              5-04.00    5-00.00  
  9 Rice, Eddie                  J-Town                          5-00.00  
 -- Harris, AJ                11 Silver Creek         5-04.00         NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eckert, Jack              10 Silver Creek        14-06.00   13-06.00    10  
  2 Hoke, Andrew               9 Silver Creek         8-06.00   10-06.00     8  
  3 Farmer, Travis            10 Henry County         9-00.00    9-06.00     6  
  4 Dyson, Brandon            10 Larue County         9-00.00    9-00.00     5  
  5 Blinkhorn, Jon            11 Christian Acad       7-06.00    8-00.00     4  
 -- Allen, John               09 Henry County                         NH  
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Berry, Ed                    Eminence                       17-08.50    10  
  2 Morrison, Rashad          11 Louisville Holy     18-00.00   17-07.00     8  
  3 Gibson, Demetrius            J-Town                         17-04.50     6  
  4 Everage, Anthony          10 Silver Creek        17-04.00   16-08.00     5  
  5 Bishop, Dewayne           12 North Oldham        17-00.00   16-07.75     4  
  6 Rice, Eddie                  J-Town                         16-00.50     3  
  7 Wiedmer, Kyle             09 South Oldham        17-00.00   15-10.50     2  
  8 Klinesmith, Eli           10 St Francis                     15-09.25     1  
  9 Hoke, Andrew               9 Silver Creek        16-04.00   15-08.50  
 10 French, Sean              09 Christian Acad      16-00.00   15-05.75  
 11 Durbin, Zach              10 Louisville Holy                15-00.50  
 12 Firquin, Jonathan         08 Larue County        14-08.00   14-04.25  
 13 Betts, Dominique          11 St Francis                     13-11.75  
 14 Purvis, Mitch             10 Christian Acad                 13-10.50  
 15 Hickman, Patrick          09 South Oldham        16-06.00   13-01.00  
 16 Reed, Jon                    Eminence                       10-08.50  
 17 Jewell, Toyre                J-Town                         x9-00.50  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Betts, Dominique          11 St Francis                     37-04.00    10  
  2 Dyson, Brandon            10 Larue County        38-01.00   36-00.50     8  
  3 Bishop, Dewayne           12 North Oldham        35-10.00   34-09.00     6  
  4 Rice, Eddie                  J-Town                         33-00.50     5  
  5 Berry, Ed                    Eminence                       32-05.00     4  
  6 French, Sean              09 Christian Acad      36-09.00   32-01.00     3  
  7 Klinesmith, Eli           10 St Francis                     31-08.00     2  
  8 Durbin, Zach              10 Louisville Holy                31-07.00     1  
  9 Schum, Herbie             09 Louisville Holy                30-09.00  
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Eddie              12 Christian Acad      42-11.00   43-09.00    10  
  2 Wilcher, Jon              10 Silver Creek        42-05.00   40-09.00     8  
  3 Booth, Mike               11 DeSales             43-09.00   38-05.50     6  
  4 Cohen, Reed                9 Kentucky Country    38-02.00   37-05.50     5  
  5 Boyd, Josh                12 Trimble County      37-06.00   37-00.00     4  
  6 Jaggers, Austin              Louisville Holy                36-05.75     3  
  7 Geers, Tyler              11 North Oldham        35-11.00   36-01.50     2  
  8 Houchens, Ryan            11 South Oldham        44-05.00   35-08.00     1  
  9 Speed, Marc               11 Kentucky Country    35-00.00   35-07.25  
 10 Gooch, Spencer            11 North Oldham        33-02.50   35-03.50  
 11 Pigram, Justin            10 Henry County        31-01.00   34-11.50  
 12 Boggs, Matthew               Whitefield                     32-01.50  
 13 Godby, Max                10 Christian Acad      35-09.00   31-06.00  
 14 Blunt, John                  Christian Acad                x31-05.00  
 15 Bryant, Aaron                J-Town                         31-03.50  
 16 Warrent, Kelgen              J-Town                         30-09.75  
 17 Costin, Cody               9 Silver Creek        38-05.00   30-07.75  
 18 McCardwell, Sean          11 Louisville Holy                30-03.00  
 19 Katlet, Anthony           12 Spencer County      30-00.00   26-05.50  
 20 Pollard, Charlie           9 St Francis                     25-04.50  
 21 Vest, Patrick             10 DeSales             25-00.00   24-08.75  
 22 Bowles, Charles           10 Walden                         23-11.00  
 23 Barrette, Bryce           10 South Oldham        34-02.00   22-03.50  
 24 DeSanto, Gabe              9 St Francis                     17-03.00  
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Eddie              12 Christian Acad        116-08     111-01    10  
  2 Boggs, Matthew               Whitefield                    107-04.25     8  
  3 Speed, Marc               11 Kentucky Country      125-07     107-04     6  
  4 Geers, Tyler              11 North Oldham           99-00     101-05     5  
  5 Booth, Mike               11 DeSales               105-00     100-08     4  
  6 Sparks, John                 Christian Acad                    96-11     3  
  7 Everage, Anthony          10 Silver Creek          113-09   93-07.50     2  
  8 Joyner, Terrell              J-Town                            93-01     1  
  9 Cohen, Reed                9 Kentucky Country      107-00      92-03  
 10 Ostling, Pete             12 North Oldham        07-00.50      89-08  
 11 Klosterman, Alex          10 South Oldham           71-05      89-00  
 12 Boyd, Josh                12 Trimble County         89-01      88-02  
 13 Gelnett, Taylor           09 South Oldham           95-06      86-05  
 14 McCardwell, Sean          11 Louisville Holy                   85-09  
 15 Wilson, Matthew           09 Christian Acad                   x84-11  
 16 Katlet, Anthony           12 Spencer County         77-06      83-06  
 17 Jaggers, Austin              Louisville Holy                   75-03  
 18 Graemetbauer, Sean        12 Spencer County         55-06      73-07  
 19 Widener, Ben              09 Larue County           69-10      73-03  
 20 Pigram, Justin            10 Henry County           59-00      69-09  
 21 Bowles, Charles           10 Walden                            59-09  
 22 Pollard, Charlie           9 St Francis                        54-07  
 23 Vest, Patrick             10 DeSales                50-00      53-08  
 24 DeSanto, Gabe              9 St Francis                        30-09  
 -- Dehate, Tyler             12 Silver Creek          108-03         ND  
 -- Dyson, Brandon            10 Larue County                         ND