Girls Results

Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 #  196 Lawson, Alexandra  10 Fort Knox              12.45      12.58   5  10   
  2 #  271 Scott, Kierra      12 Kentucky Cou           13.23      13.17   5   8   
  3 #  382 Wright, Haylee      9 Louisville C           14.00      13.56   4   6   
  4 #  265 Mathis, London     11 Kentucky Cou           13.60      13.63   5   5   
  5 #  167 Nelson, Marshay    10 Doss                   14.68      13.80   3   4   
  6 #  212 Tudryn, Sage        7 Fort Knox              13.89      13.85   4   3   
  7 #  178 Williams, Kerrion   9 Doss                              13.92   1   2   
  8 #  129 Savage, Ragan      10 Atherton               13.46      14.03   5   1   
  9 #  389 Cleary, Hannah     11 Martha Layne           13.99      14.13   4 
 10 #  397 Hunter, Jordan     11 Martha Layne                      14.13   1 
 11 #  443 Sablan, Anna        9 Oldham Count           14.33      14.51   3 
 12 #  514 Primer, Kori       10 Western                           14.77   2 
 13 #  470 Watkins, India     12 Presentation                      14.77   2 
 14 #  417 Campbell, Madelin  10 Oldham Count                      14.84   1 
 15 #  369 Kommor, Regan      12 Louisville C           13.84      14.89     
 15 #  477 Nelson, Alexis     11 St. Francis            14.08      14.94   4 
 16 #  463 Saunders, Kayla     9 Presentation                      15.02   1 
 17 #  504 Bussey, Shamiya    10 Western                14.82      15.08   3 
 18 #  507 Doby, Jamesha       9 Western                15.75      15.15   1 
 19 #  132 Webb, Kayla        10 Atherton                          15.22   3 
 20 #  231 Mckinney, Karly     9 Holy Cross (                      15.39   2 
 21 #  491 Haney, Sarah       12 Walden                            15.54   4 
 22 #  428 Goldsmith, Haedin   9 Oldham Count           13.34      15.44     
 22 #  492 Hernando, Blair    12 Walden                 14.93      15.85   3 
 23 #  150 Cox, Lauren        10 Carroll Coun           15.67      15.88   3 
 24 #  539 Webb, Nariah          Brown                             16.43   1 
 25 #  309 Kirby, Destiny     10 Larue County           16.85      16.50   2 
 26 #  152 Ogburn, Kacey      11 Carroll Coun                      16.76   2 
 27 #  221 Crowell, Sami      10 Holy Cross (                      18.05   4 
 28 #  297 Garcia, Ade'        9 Larue County           16.89      18.43   2 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  196 Lawson, Alexandra  10 Fort Knox              25.15      26.24   4  10   
  2 #  271 Scott, Kierra      12 Kentucky Cou           27.51      27.56   4   8   
  3 #  544 Dunloe, Justice       Brown                             27.57   1   6   
  4 #  542 Williams, Brianna     Brown                             28.28   1   5   
  5 #  212 Tudryn, Sage        7 Fort Knox              28.43      28.48   4   4   
  6 #  159 Boyd, Akaijirya     9 Doss                              28.81   2   3   
  7 #  423 Davis, Caroline    10 Oldham Count           28.14      28.81   4   2   
  8 #  129 Savage, Ragan      10 Atherton               29.80      29.11   3   1   
  9 #  477 Nelson, Alexis     11 St. Francis            31.01      29.59   3 
 10 #  251 Beache, Kendall    12 Kentucky Cou           29.05      29.67   4 
 11 #  167 Nelson, Marshay    10 Doss                              30.05   1 
 12 #  465 Stephenson, Lilly  12 Presentation                      30.25   1 
 13 #  406 Siler, Madisyn     10 Martha Layne                      30.67   1 
 14 #  472 Donovan, Grace      9 St. Francis            29.51      30.74   3 
 15 #  443 Sablan, Anna        9 Oldham Count                      31.17   4 
 16 #  363 Hirasawa, Ryoka    12 Louisville C           30.70      31.41   3 
 17 #  132 Webb, Kayla        10 Atherton                          31.43   2 
 18 #  231 Mckinney, Karly     9 Holy Cross (                      31.93   2 
 19 #  491 Haney, Sarah       12 Walden                 32.29      32.69   3 
 20 #  492 Hernando, Blair    12 Walden                 34.59      33.74   2 
 21 #  320 McKenzie, Madi     11 Larue County           34.11      34.53   3 
 22 #  296 French, Rachel     10 Larue County                      35.74   1 
 23 #  379 Sutu, Ayanda        8 Louisville C           38.71      38.48   2 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  273 Smith, Harper      11 Kentucky Cou         1:07.79    1:03.94   3  10   
  2 #  187 Doehring, Jenna    11 Fort Knox            1:06.22    1:06.06   4   8   
  3 #  251 Beache, Kendall    12 Kentucky Cou         1:04.33    1:06.10   4   6   
  4 #  104 Burks, Lauren       9 Atherton             1:06.40    1:06.41   4   5   
  5 #  472 Donovan, Grace      9 St. Francis          1:03.98    1:06.87   4   4   
  6 #  357 Foley, Claire      11 Louisville C         1:12.47    1:07.75   2   3   
  7 #  159 Boyd, Akaijirya     9 Doss                 1:08.87    1:07.83   3   2   
  8 #  389 Cleary, Hannah     11 Martha Layne         1:10.67    1:08.64   2   1   
  9 #  477 Nelson, Alexis     11 St. Francis          1:09.01    1:08.67   3 
 10 #  307 Keller, Clair      10 Larue County         1:11.44    1:09.62   2 
 11 #  173 Stallings, Breyon  11 Doss                 1:11.00    1:09.97   2 
 12 #  457 Gregory, Hallie    12 Presentation         1:05.45    1:10.36   4 
 13 #  200 Nordman, Taylor     9 Fort Knox            1:06.82    1:11.09   4 
 14 #  417 Campbell, Madelin  10 Oldham Count         1:12.81    1:12.77   2 
 15 #  545 Abur-Rahman, Fati     Brown                           1:13.30   3 
 16 #  514 Primer, Kori       10 Western                         1:14.34   1 
 17 #  227 Hickey, Katie      10 Holy Cross (         1:15.10    1:15.01   1 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  126 Raney, Emma        12 Atherton                        2:31.08   10   
  2 #  104 Burks, Lauren       9 Atherton                        2:32.46    8   
  3 #  468 Vogt, Julia        12 Presentation                    2:33.58    6   
  4 #  454 Brown, Olivia       9 Presentation                    2:35.69    5   
  5 #  433 Henage, Hannah      9 Oldham Count                    2:36.98    4   
  6 #  408 Stroupe, Savanna   11 Martha Layne                    2:52.29    3   
  7 #  257 Gaver, Molly       11 Kentucky Cou                    2:53.44    2   
  8 #  260 Jennings, Rachel   12 Kentucky Cou                    2:54.18    1   
  9 #  448 Wayland, Emma      10 Oldham Count                    2:56.58  
 10 #  376 Speth, Molly       12 Louisville C                    2:58.08  
 11 #  189 Donohue, Claire     8 Fort Knox                       2:58.31  
 12 #  170 Purcell, Maliyah   11 Doss                            3:01.25  
 13 #  225 Fryrear, Abby      12 Holy Cross (                    3:01.28  
 14 #  534 Seinta, Elizabeth     Kentucky Cou                    3:05.87  
 15 #  353 Bush, Annie        10 Louisville C                    3:07.47  
 16 #  547 Jost, Ruby            Brown                           3:17.29  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  426 Gibson, Rachel     11 Oldham Count         5:32.19    5:35.36   10   
  2 #  418 Chapman, Katy      10 Oldham Count         5:44.12    5:42.72    8   
  3 #  374 Ragland, Sydney     9 Louisville C                    5:55.69    6   
  4 #  250 Balbach, Anna      11 Kentucky Cou                    6:14.89    5   
  5 #  478 Ragland, Reese      7 St. Francis                     6:15.43    4   
  6 #  260 Jennings, Rachel   12 Kentucky Cou                    6:15.91    3   
  7 #  376 Speth, Molly       12 Louisville C                    6:16.43    2   
  8 #  494 Liem, Shannon       8 Walden                          6:17.30    1   
  9 #  237 Thornsberry, Kayl  12 Holy Cross (                    6:28.12  
 10 #  110 Fowler, Olivia      9 Atherton                        6:36.24  
 11 #  499 Young, Skyler       8 Walden                          6:38.73  
 12 #  189 Donohue, Claire     8 Fort Knox                       6:39.42  
 13 #  455 Cawthon, Leah       9 Presentation                    6:48.12  
 14 #  464 Senn, Helene        9 Presentation                    7:01.80  
 15 #  547 Jost, Ruby            Brown                           7:06.77  
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  427 Glenn, Riley       12 Oldham Count                   12:48.85   10   
  2 #  434 Hill, Elizabeth     9 Oldham Count                   12:55.84    8   
  3 #  327 Pearman, Emily      9 Larue County                   13:14.14    6   
  4 #  250 Balbach, Anna      11 Kentucky Cou                   14:01.37    5   
  5 #  367 Kincaid, Ella Gra   9 Louisville C                   14:40.26    4   
  6 #  535 Fahsah, Lana          Kentucky Cou                   15:56.08    3   
  7 #  532 Gillis, Emily         Kentucky Cou                   16:08.60    2   
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  196 Lawson, Alexandra  10 Fort Knox              15.80      15.74   2  10   
  2 #  365 Hurst, Anna        11 Louisville C           17.80      17.42   2   8   
  3 #  232 Oakley, Ann        11 Holy Cross (           16.57      17.97   2   6   
  4 #  188 Donohue, Abby      10 Fort Knox              18.04      18.20   2   5   
  5 #  422 Cox, Kelsey        12 Oldham Count           18.02      18.23   1   4   
  6 #  261 Johnson, Holly     11 Kentucky Cou           17.45      18.24   2   3   
  7 #  449 Willis, Bobbi-Daw   9 Oldham Count           19.36      19.54   1   2   
  8 #  356 Davis, Annabelle    8 Louisville C           18.07      21.59   1   1   
  9 #  314 Lewis, Kailynd      7 Larue County           20.80      21.75   1 
 10 #  333 Sandidge, Chloe    10 Larue County                      24.69   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  196 Lawson, Alexandra  10 Fort Knox              45.96      49.73   2  10   
  2 #  188 Donohue, Abby      10 Fort Knox              55.16      52.43   2   8   
  3 #  232 Oakley, Ann        11 Holy Cross (           49.58      53.76   2   6   
  4 #  161 Brown, Kapri       10 Doss                   56.04      54.68   1   5   
  5 #  495 Osborn, Jamie      11 Walden                            56.20   1   4   
  6 #  422 Cox, Kelsey        12 Oldham Count           53.55      56.28   2   3   
  7 #  449 Willis, Bobbi-Daw   9 Oldham Count           54.80      56.39   1   2   
  8 #  314 Lewis, Kailynd      7 Larue County         1:09.02    1:05.88   1   1   
  9 #  333 Sandidge, Chloe    10 Larue County         1:06.50    1:05.97   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kentucky Country Day  'A'                           53.73      52.46   1  10   
     1) #261 Johnson, Holly 11          2) #272 Sheth, Suhani 7           
     3) #271 Scott, Kierra 12           4) #265 Mathis, London 11         
  2 Doss  'A'                                           55.56      54.21   1   8   
     1) #159 Boyd, Akaijirya 9          2) #161 Brown, Kapri 10           
     3) #167 Nelson, Marshay 10         4) #170 Purcell, Maliyah 11       
  3 Brown  'A'                                                     54.48   1   6   
  4 Oldham County  'A'                                  54.87      54.57   2   5   
     1) #423 Davis, Caroline 10         2) #428 Goldsmith, Haedin 9       
     3) #443 Sablan, Anna 9             4) #449 Willis, Bobbi-Dawn 9      
  5 Fort Knox  'A'                                      56.06      54.98   2   4   
     1) #215 Wible, Madelyn 8           2) #214 Wells, Marissa 10         
     3) #199 Meekins, Jamya 9           4) #211 Stokes, Zniah 10          
  6 Presentation  'A'                                   58.33      55.65   2   3   
     1) #467 Thompson, Jaelin 11        2) #470 Watkins, India 12         
     3) #462 Saunders, Jada 10          4) #453 Baxter, Mary 11           
  7 Louisville Collegiate  'A'                          54.79      56.01   1   2   
     1) #355 Combs, Gionna 9            2) #350 Bessen, Julia 11          
     3) #375 Speth, Meghan 9            4) #363 Hirasawa, Ryoka 12        
  8 Larue County  'A'                                   58.55      58.61   2   1   
     1) #305 Hunter-Hays, Jada 8        2) #287 Cecil, Lacey 7            
     3) #344 Warren, Sara 11            4) #331 Rigdon, Jackie 10         
  9 Martha Layne Collins  'A'                           57.63    1:00.33   1 
     1) #397 Hunter, Jordan 11          2) #403 Mercer, Anna 10           
     3) #392 Dotson, Maya 9             4) #406 Siler, Madisyn 10         
 10 Western  'A'                                        59.64    1:00.85   2 
     1) #507 Doby, Jamesha 9            2) #504 Bussey, Shamiya 10        
     3) #514 Primer, Kori 10            4) #512 Hayes, Alyssa 11          
 11 Holy Cross (Louisville)  'A'                                 1:02.06   2 
     1) #219 Bumba, Katelyn 10          2) #221 Crowell, Sami 10          
     3) #223 Downs, Amber 10            4) #227 Hickey, Katie 10          
 
Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Louisville Collegiate  'A'                        2:15.54    1:53.01   1  10   
     1) #355 Combs, Gionna 9            2) #369 Kommor, Regan 12          
     3) #382 Wright, Haylee 9           4) #365 Hurst, Anna 11            
  2 Brown  'A'                                                   1:53.63   2   8   
     1) #541 Henderson, Lexi            2) #542 Williams, Brianna         
     3) #545 Abur-Rahman, Fatima        4) #544 Dunloe, Justice           
  3 Fort Knox  'A'                                    1:53.90    1:54.45   2   6   
     1) #200 Nordman, Taylor 9          2) #188 Donohue, Abby 10          
     3) #205 Rienl, Fabienne 11         4) #215 Wible, Madelyn 8          
  4 Oldham County  'A'                                1:59.55    1:55.36   2   5   
     1) #423 Davis, Caroline 10         2) #424 Despain, Josie 9          
     3) #428 Goldsmith, Haedin 9        4) #449 Willis, Bobbi-Dawn 9      
  5 Presentation  'A'                                 2:01.37    1:58.71   2   4   
     1) #451 Allsopp, Marlo 11          2) #456 Culwell, Claire 9         
     3) #462 Saunders, Jada 10          4) #463 Saunders, Kayla 9         
  6 Kentucky Country Day  'A'                                    1:59.66   1   3   
     1) #251 Beache, Kendall 12         2) #272 Sheth, Suhani 7           
     3) #279 White, Ashley 10           4) #271 Scott, Kierra 12          
  7 Martha Layne Collins  'A'                         2:13.15    2:04.28   1   2   
     1) #393 Gaither, Meredith 11       2) #397 Hunter, Jordan 11         
     3) #400 Locklear, Kailyn 12        4) #403 Mercer, Anna 10           
  8 Western  'A'                                      2:12.33    2:09.42   1   1   
     1) #504 Bussey, Shamiya 10         2) #507 Doby, Jamesha 9           
     3) #511 Griffin, Makya 11          4) #512 Hayes, Alyssa 11          
  9 Larue County  'A'                                 2:08.50    2:12.23   2 
     1) #293 Ferguson, Haley 8          2) #305 Hunter-Hays, Jada 8       
     3) #287 Cecil, Lacey 7             4) #294 Ferguson, Kylie 10        
 -- Doss  'A'                                         2:01.11         DQ   2  runner interference
     1) #159 Boyd, Akaijirya 9          2) #161 Brown, Kapri 10           
     3) #167 Nelson, Marshay 10         4) #170 Purcell, Maliyah 11       
 
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Oldham County  'A'                                4:21.00    4:20.94   2  10   
     1) #418 Chapman, Katy 10           2) #423 Davis, Caroline 10        
     3) #424 Despain, Josie 9           4) #426 Gibson, Rachel 11         
  2 Fort Knox  'A'                                    4:28.86    4:33.87   2   8   
     1) #200 Nordman, Taylor 9          2) #212 Tudryn, Sage 7            
     3) #187 Doehring, Jenna 11         4) #205 Rienl, Fabienne 11        
  3 Kentucky Country Day  'A'                         4:49.61    4:37.26   2   6   
     1) #251 Beache, Kendall 12         2) #279 White, Ashley 10          
     3) #260 Jennings, Rachel 12        4) #273 Smith, Harper 11          
  4 Louisville Collegiate  'A'                        4:54.67    4:44.20   2   5   
     1) #357 Foley, Claire 11           2) #352 Burke, Hallie 11          
     3) #365 Hurst, Anna 11             4) #374 Ragland, Sydney 9         
  5 Presentation  'A'                                            4:44.60   1   4   
     1) #450 Adams, Zoe 11              2) #453 Baxter, Mary 11           
     3) #454 Brown, Olivia 9            4) #455 Cawthon, Leah 9           
  6 Doss  'A'                                         5:02.87    4:45.12   1   3   
     1) #159 Boyd, Akaijirya 9          2) #161 Brown, Kapri 10           
     3) #167 Nelson, Marshay 10         4) #170 Purcell, Maliyah 11       
  7 Walden  'A'                                                  4:47.92   1   2   
     1) #485 Chan, Gabby 8              2) #494 Liem, Shannon 8           
     3) #495 Osborn, Jamie 11           4) #499 Young, Skyler 8           
  8 Larue County  'A'                                 4:42.57    4:50.13   2   1   
     1) #312 Lafollette, Katelyn 11     2) #326 O'Bryan, Jessi 11         
     3) #307 Keller, Clair 10           4) #305 Hunter-Hays, Jada 8       
  9 Holy Cross (Louisville)  'A'                                 5:07.70   1 
     1) #225 Fryrear, Abby 12           2) #227 Hickey, Katie 10          
     3) #232 Oakley, Ann 11             4) #237 Thornsberry, Kaylee 12    
 10 Martha Layne Collins  'A'                         5:01.96    5:17.12   1 
     1) #400 Locklear, Kailyn 12        2) #403 Mercer, Anna 10           
     3) #406 Siler, Madisyn 10          4) #408 Stroupe, Savanna 11       
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Oldham County  'A'                               10:38.87   10:32.22   10   
     1) #418 Chapman, Katy 10           2) #426 Gibson, Rachel 11         
     3) #433 Henage, Hannah 9           4) #434 Hill, Elizabeth 9         
  2 Louisville Collegiate  'A'                       11:44.56   10:45.47    8   
     1) #357 Foley, Claire 11           2) #376 Speth, Molly 12           
     3) #352 Burke, Hallie 11           4) #374 Ragland, Sydney 9         
  3 Kentucky Country Day  'A'                        13:08.34   11:03.83    6   
     1) #250 Balbach, Anna 11           2) #260 Jennings, Rachel 12       
     3) #266 McCarthy, Eloise 10        4) #273 Smith, Harper 11          
  4 Atherton  'A'                                    11:39.33   11:18.37    5   
     1) #104 Burks, Lauren 9            2) #110 Fowler, Olivia 9          
     3) #113 Graves, Sarah 9            4) #126 Raney, Emma 12            
  5 Larue County  'A'                                11:58.70   11:41.60    4   
     1) #287 Cecil, Lacey 7             2) #326 O'Bryan, Jessi 11         
     3) #327 Pearman, Emily 9           4) #307 Keller, Clair 10          
  6 Presentation  'A'                                11:45.78   11:43.10    3   
     1) #457 Gregory, Hallie 12         2) #450 Adams, Zoe 11             
     3) #461 Radke, Noelia 9            4) #458 Jones, Maria 11           
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  424 Despain, Josie      9 Oldham Count         5-01.00    5-04.00   10   
  2 #  183 Cornes, Kaitlyn    10 Fort Knox            4-10.00    5-00.00    8   
  3 #  187 Doehring, Jenna    11 Fort Knox            4-08.00    4-10.00    6   
  4 #  465 Stephenson, Lilly  12 Presentation         4-10.00   J4-10.00    5   
  5 #  470 Watkins, India     12 Presentation         4-02.00   J4-10.00    4   
  6 #  417 Campbell, Madelin  10 Oldham Count         4-06.00    4-04.00    3   
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  424 Despain, Josie      9 Oldham Count        15-02.00   15-06.00   10   
  2 #  389 Cleary, Hannah     11 Martha Layne        15-01.00   15-00.00    8   
  3 #  265 Mathis, London     11 Kentucky Cou        13-07.50   14-07.75    6   
  4 #  205 Rienl, Fabienne    11 Fort Knox           14-10.00   14-00.00    5   
  5 #  175 Stokes, Zha Cola   12 Doss                13-08.50   13-06.50    4   
  6 #  305 Hunter-Hays, Jada   8 Larue County        13-05.00   13-04.50    3   
  7 #  453 Baxter, Mary       11 Presentation        12-11.50   13-04.00    2   
  8 #  331 Rigdon, Jackie     10 Larue County        14-10.00   13-02.00    1   
  9 #  204 Reynolds, Kayla    11 Fort Knox           14-08.00   12-07.00  
 10 #  495 Osborn, Jamie      11 Walden              12-05.00   11-09.75  
 11 #  526 Wilson, Dorri         Brown                           9-07.50  
 -- #  129 Savage, Ragan      10 Atherton            12-06.50       FOUL  
 -- #  492 Hernando, Blair    12 Walden               9-05.00       FOUL  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  389 Cleary, Hannah     11 Martha Layne        30-08.25   30-07.50   10   
  2 #  265 Mathis, London     11 Kentucky Cou        23-03.00   29-00.00    8   
  3 #  204 Reynolds, Kayla    11 Fort Knox           28-10.00   28-10.00    6   
 -- #  132 Webb, Kayla        10 Atherton            23-00.75       FOUL  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  131 Thompson, Kaylyn   10 Atherton            35-11.50   31-07.75   10   
  2 #  435 Hurt, Sophie        9 Oldham Count        27-03.75   30-11.00    8   
  3 #  527 Houseal, Sydney       Brown                          30-02.00    6   
  4 #  268 Rawson, Lauren     10 Kentucky Cou        26-10.00   28-08.00    5   
  5 #  213 Vasquez, Olivia    12 Fort Knox           28-08.00   27-11.75    4   
  6 #  407 Smith, Nylah       11 Martha Layne        28-04.25   27-10.25    3   
  7 #  469 Vogt, Leah         10 Presentation        26-00.00   27-08.75    2   
  8 #  269 Roty, Olivia       12 Kentucky Cou        22-05.50   25-04.00    1   
  9 #  291 Embree, Beyonca     8 Larue County        25-06.00   24-02.00  
 10 #  503 Burney, Keante     12 Western                        24-00.50  
 11 #  392 Dotson, Maya        9 Martha Layne        19-11.75   22-05.00  
 12 #  122 Luther, Camon      12 Atherton            21-03.75   21-03.00  
 13 #  538 Baylor, Sarai         Brown                          19-06.50  
 14 #  481 Wilson, Ruby        9 St. Francis                    18-11.00  
 15 #  520 Williams, Jacey    10 Western                        18-03.50  
 16 #  459 Kelty, Emma        10 Presentation        18-06.50   17-03.00  
 17 #  310 Lackey, Sadelya     7 Larue County        15-03.00   16-01.00  
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  527 Houseal, Sydney       Brown                             87-07   10   
  2 #  259 Hyman, Sarah       12 Kentucky Cou           89-07      81-05    8   
  3 #  131 Thompson, Kaylyn   10 Atherton               83-06      76-11    6   
  4 #  469 Vogt, Leah         10 Presentation           46-04      74-05    5   
  5 #  268 Rawson, Lauren     10 Kentucky Cou           74-10      70-08    4   
  6 #  213 Vasquez, Olivia    12 Fort Knox              80-00      67-08    3   
  7 #  152 Ogburn, Kacey      11 Carroll Coun           68-04      67-04    2   
  8 #  520 Williams, Jacey    10 Western                64-03   62-08.50    1   
  9 #  407 Smith, Nylah       11 Martha Layne           73-04      61-09  
 10 #  291 Embree, Beyonca     8 Larue County           62-05      60-01  
 11 #  435 Hurt, Sophie        9 Oldham Count           77-07      58-10  
 12 #  508 Evans, Triniti     12 Western                54-01      46-04  
 13 #  537 Douglas, Nia          Brown                             44-10  
 14 #  392 Dotson, Maya        9 Martha Layne           34-04      42-04  
 15 #  214 Wells, Marissa     10 Fort Knox                         40-01  
 16 #  122 Luther, Camon      12 Atherton               56-06      36-11  
 17 #  459 Kelty, Emma        10 Presentation           37-02      36-02  
 18 #  310 Lackey, Sadelya     7 Larue County                      34-01