Boys Varsity

Name School Place Time 
Bobby Curtis St X A 1 1444 
Isaac lafond South Oldham 2 1506 
Michael Jesse Shelby County 3 1542 
Kal Clark South Oldham 4 1545 
Kyle Kowalski Cincinnati St X 5 1547 
Jacob Buckman Butler 6 1547 
Ben Wietmarschen Cincinnati St X 7 1547 
Tommy Balmat Cincinnati St X 8 1549 
Wes Seacat New Albany 9 1558 
T J Eubanks Christian Academy 10 1602 
Daniel Morgan Boyle County  11 1608 
Zach Book Providence 12 1613 
Jeremy Mosher Cincinnati St X 13 1616 
Tony Shaw Trinity A 14 1617 
Alex Brey KCD 15 1620 
Josh Walters Cincinnati St X 16 1621 
Kevin Dick Greenwood 17 1621 
Peter Meirose St X A 18 1625 
James Clements Shelby County 19 1625 
Kurt Munninghoff Cincinnati St X 20 1626 
Patrick Culver South Oldham 21 1627 
Chris McCoy Trinity A 22 1628 
Phil Van Stockum St X A 23 1629 
John Hinkle Shelby County 24 1630 
Jason Beyer St X A 25 1630 
Bernard Green North Hardin 26 1631 
Brandin Wilson Jeffersonville 27 1631 
Tim Kaiser Bishop Brossart A 28 1636 
P J Kilcoin South Oldham 29 1638 
Eric Hack Male 30 1639 
Shaun Coenraad Shelby County 31 1639 
Brad Lawson St X A 32 1640 
Paul Markus Bishop Brossart A 33 1641 
Matt Weingardt South Oldham 34 1641 
Mark Noll Lexington Cath A 35 1642 
Bryan Emerson Floyd Central 36 1642 
Clayton Shuffett Warren East A 37 1644 
Justin Gooch St X A 38 1646 
Jeff Hyland Cincinnati St X 39 1646 
Curtis Wilson Shelby County 40 1648 
Zack Tuttle Butler 41 1649 
Dan Heverin St X B 42 1650 
Cameron Currie Lexington Cath A 43 1651 
Ryan Taylor Jeffersonville 44 1652 
Dusty Walcott South Oldham 45 1652 
Chris Danks St Henry A 46 1652 
Michael Eaton Greenwood 47 1653 
Jonathan Thomas Western Hills 48 1657 
Jack Misbach St X A 49 1659 
Jason Osborne Greenwood 50 1659 
Alejandro Miranda Manual 51 1700 
Keith Knapp Lloyd Memorial 52 1701 
Jonathan Brinson Pulaski County 53 1701 
Eric Kinny Manual 54 1702 
Taylor Smith Butler 55 1702 
Brent Hagan Trinity A 56 1705 
Ian Sisson Greenwood 57 1706 
Ben Kreft Providence 58 1706 
Andrew Hamilton Floyd Central 59 1707 
Caleb LaFond Seneca 60 1707 
Keith Bates Trinity A 61 1708 
Kenny Koller St X B 62 1708 
Jonathan Brown St X B 63 1711 
Michael Raidt Trinity A 64 1711 
Nick Hettich St X B 65 1712 
Brian Clark Shelby County 66 1712 
Robert Halsell Brown 67 1713 
Nash Hughes Trinity B 68 1713 
Greg Rectenwald Seneca 69 1717 
Adam Short Trinity A 70 1718 
Alex Johnston Butler 71 1719 
Josh Norris St X B 72 1719 
Chris Marti St X B 73 1719 
Matt Hatfield St X C 74 1720 
Christopher Hardy Manual 75 1721 
Zac Dietrich Bishop Brossart A 76 1722 
Nick Vinson Seneca 77 1723 
Drew Pope Christian Academy 78 1724 
Brent Lea Shelby County 79 1724 
Allen Pettigrew Clermont Neastern 80 1726 
Ian McDole Bishop Brossart A 81 1727 
Michael Haworth Manual 82 1728 
Chris Ubben St X C 83 1728 
Teran Robinson North Hardin 84 1729 
Travis Keown Warren East A 85 1729 
Justin Sitlinger Christian Academy 86 1730 
Jason Jones Clermont Neastern 87 1730 
Patrick Morgan Boyle County 88 1731 
Brian Case Holy Cross 89 1733 
Zack Willenbrink St X B 90 1734 
Trevor Mann St X C 91 1735 
Chris Potts Trinity A 92 1736 
Joey Heil Bishop Brossart A 93 1737 
Reggie Bieger St Henry A 94 1741 
Chris Hall Meade County 95 1743 
Lee Townsend Floyd Central 96 1744 
Grey Robinson St Henry A 97 1744 
Ben Loehle Trinity B 98 1745 
Matt Niehaus Christian Academy 99 1746 
Eddie Peterson St X C 100 1747 
John Schuler Manual 101 1748 
Michael Elsherif Manual 102 1749 
Chris Odell Greenwood 103 1750 
Daniel Hart Floyd Central 104 1751 
Mike Dreggors North Hardin 105 1751 
Kelley McCoy Meade County 106 1752 
Matt Salzer St Henry A 107 1753 
Brian Dugan South Oldham 108 1754 
Brian Gifford Warren East A 109 1754 
C.J. Fryer Bishop Brossart B 110 1754 
Cameron Johnson Warren East A 111 1756 
Pat Fette St Henry A 112 1758 
Tim Bowles St X C 113 1758 
Justin O\'Brien Floyd Central 114 1759 
Bradley Martin Jeffersonville 115 1800 
Brandon Lewis North Hardin 116 1801 
Mike Moll St X C 117 1801 
Aaron Grant Butler 118 1801 
Matt Roberts Trimble County 119 1802 
Craig Harmeling St Henry A 120 1804 
Brent Stubblefield Warren East A 121 1804 
Greg Mattingly St X C 122 1805 
Chris Foushee Holy Cross 123 1806 
Chris Thomas Greenwood 124 1809 
Chad Schmidt Bishop Brossart B 125 1809 
Chris West Butler 126 1811 
Joe Nason Holy Cross 127 1813 
Jason Funk Western Hills 128 1814 
Jarrett Joyner Meade County 129 1815 
Devin Rairdon New Albany 130 1816 
Stith Keiser Boyle County  131 1817 
Brandon Gilbert New Albany 132 1817 
Thomas Yingling Jeffersonville 133 1817 
Derek Bowers Warren East A 134 1818 
Ari Psycher North Hardin 135 1821 
Joe Seiter Bishop Brossart A 136 1823 
Louis Samuels Eastern 137 1824 
Ernie Creech Lloyd Memorial 138 1824 
Ryan Ray Clermont Neastern 139 1824 
Nick Steffen Bishop Brossart A 140 1825 
D. J. Croxton Greenwood 141 1827 
Kevin Henehan Trinity B 142 1828 
Matt Herbert Western Hills 143 1829 
Anthony Creech Lloyd Memorial 144 1830 
Josh Thompson Male 145 1830 
Alex Blandford Lexington Cath A 146 1832 
Paul Isenberg Warren East A 147 1834 
Michael McClusky Bishop Brossart B 148 1835 
John Cebak Meade County 149 1837 
Phil Smith Providence 150 1838 
Robbie Bertram Bishop Brossart B 151 1841 
J.D. Amburn Providence 152 1842 
Kyle Ray Clermont Neastern 153 1843 
Nathan Podoll Atherton 154 1844 
Christian Postel Lexington Cath A 155 1845 
Wayne Yokie Meade County 156 1846 
Craig Kannapel Trinity B 157 1848 
Jeff Laake St Henry A 158 1850 
Justin Hull Pulaski County 159 1853 
Jeff Ritter Male 160 1854 
James Tolle Manual 161 1855 
Frank Spalding Jeffersonville 162 1855 
Bill Wells St Francis 163 1855 
Jake Verst Bishop Brossart B 164 1857 
Matt Deaton Bishop Brossart B 165 1859 
Keenan Kruskamp Lloyd Memorial 166 1900 
Chris Joyce Trimble County 167 1901 
Adam Bachmann Eastern 168 1901 
Nathan McWilliams Floyd Central 169 1903 
Justin Triplett Jeffersonville 170 1903 
Aaron Hall Clermont Neastern 171 1904 
Seth Harkness Warren East B 172 1904 
Robbie Monahan Providence 173 1906 
Corey Adams Trimble County 174 1906 
Patrick Micka North Hardin 175 1908 
A J Corkum Christian Academy 176 1911 
Donnie Perry New Albany 177 1912 
Donnie Renyer Meade County 178 1913 
Will Hulsey Christian Academy 179 1914 
Brady Kennedy St Henry B 180 1917 
Michael Pantalos Atherton 181 1920 
Nate Kadetz St Henry B 182 1920 
Kyle Durham Lloyd Memorial 183 1921 
Andy Hughes  Warren East B 184 1922 
Jay Carnes Male 185 1925 
Jesse DeJaynes Warren East B 186 1926 
Jamie Nickerson Warren East B 187 1926 
Andrew Shelby Trinity B 188 1927 
Wes Lawrence St Henry B 189 1928 
Kevin Rogers St Henry B 190 1929 
William Mitchner Meade County 191 1930 
Steven Gootee Fern Creek 192 1934 
Michel Stephens Seneca 193 1941 
Billy Bullock Pulaski County 194 1944 
Jordan Butte Pulaski County 195 1949 
Mason Glass Boyle County  196 1950 
Justin Graves Providence 197 1951 
A. J. Helton Trimble County 198 1954 
Derek Just  Fern Creek 199 1956 
Matt Oliver Clermont Neastern 200 1959 
Billy Amshoff Trinity B 201 2001 
Ryan Cull Trimble County 202 2002 
Andrew Ellington Pulaski County 203 2004 
Mike Holmes Fern Creek 204 2004 
Ben Hardesty Trimble County 205 2006 
Rob Poff Floyd Central 206 2009 
Shannon Bolin Atherton 207 2011 
Daniel Pittman Atherton 208 2011 
Fransico Maldando Trimble County 209 2012 
Mickey Scott Male 210 2014 
Will Doerting Western Hills 211 2014 
Troy Cunningham Providence 212 2018 
Ethan Mills St Henry B 213 2019 
Jeremy Shoulta KCD 214 2020 
Chris Hart Lexington Cath A 215 2023 
Ryan Blandford Lexington Cath A 216 2024 
Ian Johnson Atherton 217 2026 
Tim O\'Daniel Seneca 218 2030 
Greg Tieke Lloyd Memorial 219 2031 
Josh Shoulta KCD 220 2035 
Jacob Dorf St Francis 221 2038 
Matt Thompson Fern Creek 222 2043 
Vamsi Kuchipudi Western Hills 223 2043 
Chris Thornton Male 224 2045 
John Anderson Boyle County  225 2045 
Matt Shuey Lexington Cath B 226 2046 
Jarrett Isenbert New Albany 227 2050 
Zach Shuffett Warren East B 228 2054 
Ben Richardson Boyle County  229 2100 
Josh Depenbrock St Henry B 230 2104 
Damien Sanderson Western Hills 231 2109 
Jordan Allen Lexington Cath B 232 2112 
Elliot Krame Atherton 233 2113 
Chris Lott Jeffersonville 234 2115 
Tom Stover KCD 235 2116 
Isaiah Wiles Pulaski County 236 2116 
Trevor Springate Lexington Cath A 237 2132 
Dustin McIntire Fern Creek 238 2140 
Rajan Shukla Lexington Cath B 239 2143 
Jacob Gahn Lexington Cath B 240 2144 
Nick Clifton New Albany 241 2145 
Bryan Henn KCD 242 2157 
Nick Brady St Henry B 243 2159 
Clint Roberts Lexington Cath B 244 2214 
Eric Sherred KCD 245 2234 
Michael Cook Boyle County  246 2258 
Ryan Wheatley Fern Creek 247 2301 
Alex Goggin Lexington Cath B 249 2318 
Chase Huneke KCD 250 2323 
Chris Loch Clermont Neastern 251 2343 
Jeremy Walker New Albany 252 2346 
Hunter Springate Lexington Cath B 253 2348 
Andy Leftin Lloyd Memorial 254 2432 
Michael Norris Fern Creek 255 2444